| PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari |
27-02-09, 10:05
|
#316
|
|
PARTICIPANT CURSE
 Stage 5
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,111
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [VW] [Mitsubishi] [Echipa de sprijin]
|
Re: Golf III vs. ...?
va veni si vremea aia numai ca nu tre sa fi asa de incapatanat...aseara ai pierdut...a fost frumos..pacat ca nu ai venit...
ZIMU da si mie add la ID tau sa mai vb...pe mess
__________________
S-TECH Performance chiptuning
|
|
|
08-03-09, 16:04
|
#317
|
 Stage 4
Join Date: Mar 2008
Posts: 180
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [Streetline-CCC]
|
Re: Golf III vs. ...?
Caut si eu un VR6 stock, sa vad cum stau fata de el,pe 0-400m !!!
|
|
|
08-03-09, 17:22
|
#318
|
|
PARTICIPANT CURSE
 Stage 5
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,111
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [VW] [Mitsubishi] [Echipa de sprijin]
|
Re: Golf III vs. ...?
ai PM spun din start nu mai e stock...dar iti zi distanta fata de unu stock de 2.8 si iti dai seama
|
|
|
09-03-09, 00:57
|
#319
|
 Stage 4
Join Date: Mar 2008
Posts: 180
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [Streetline-CCC]
|
Re: Golf III vs. ...?
Quote:
Originally Posted by Kiki
ai PM spun din start nu mai e stock...dar iti zi distanta fata de unu stock de 2.8 si iti dai seama
|
...Cam ce distanta ii dai celui stoc???
...dar nu vreau sa fiu rautacios,am un amarat de diesel de 75cp la baza,deci cu 100cp sub baza ca al tau,scuzele trebuie le scrii aici:
https://forum.4tuning.ro/16-curse-accelerare-liniute/97944-top-10-inedite-scuze.html
|
|
|
09-03-09, 07:32
|
#320
|
|
PARTICIPANT CURSE
 Stage 5
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,111
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [VW] [Mitsubishi] [Echipa de sprijin]
|
Re: Golf III vs. ...?
scuze?? nu am ce scuze sa zic...masina ta trage foarte bine, nu inteleg de ce sa ma scuz....ne-am dat de 2 ori si prima data omu de la finish a zis ca era cam o masina intre noi iar a 2-a oara a fost mai putin...so...pt ce scuzele
PS mie imi convine ca lumea sa spuna ca masina mea trage prost  mai ales ca vine si craiova acum...
Last edited by Kiki; 09-03-09 at 07:37.
|
|
|
09-03-09, 08:40
|
#321
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2007
Posts: 438
|
Re: Golf III vs. ...?
Ba da modest te-ai facut Kiki(probabil iti e prieten)...la prima cursa singura la care am fost prezent cu super tractorasu i-ai dat cel putin 3 masini, nu am nici-un interes, dar asta e realitatea.
|
|
|
09-03-09, 10:45
|
#322
|
|
PARTICIPANT CURSE
 Stage 5
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,111
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [VW] [Mitsubishi] [Echipa de sprijin]
|
Re: Golf III vs. ...?
mda...e si prieten, dar m-a dezamagit....sincer...nu conteaza...
NU MAI SCRIETI OFF TOPIC PT CA SE LASA CU SANCTIUNI
|
|
|
09-03-09, 16:44
|
#323
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,843
Member of: [VW]
|
Re: Golf III vs. ...?
va reglati contul la libere,acolo se va vedea adevarata masina castigatoare,eu asa zic ca este ok 
app kiki tu imi dai juma de masina el imi da una
|
|
|
09-03-09, 17:55
|
#324
|
|
PARTICIPANT CURSE
 Stage 5
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,111
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [VW] [Mitsubishi] [Echipa de sprijin]
|
Re: Golf III vs. ...?
 )) omu de la finish zice alceva daca am ajuns sa ma cert la un 1,9 TD si la un 1.8 16v e bine... nu mai scrie offtopic...pt ca urmatoru post care e in derapaj de la subiect va fi sanctionat...
iar la libere nu ma dau cu gto ca nu`s nebun sa irosesc posibilitatea de a ma da cu alte masini mai puternice
|
|
|
12-03-09, 00:30
|
#325
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,843
Member of: [VW]
|
Re: Golf III vs. ...?
unde vezi tu off?vezi sa nu derapezi tu de frik  )tine maneta bine sa nu ratezi iar treapta
|
|
|
12-03-09, 10:54
|
#326
|
|
PARTICIPANT CURSE
 Stage 5
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,111
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [VW] [Mitsubishi] [Echipa de sprijin]
|
Re: Golf III vs. ...?
tremur deja
|
|
|
12-03-09, 11:07
|
#327
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,521
Member of: [Oltcit] [SEAT] [Unknown Racers]
|
Re: Golf III vs. ...?
kiki bafta la craiova (stiu ca e offtopic da sa vada baietii ca ai fani:P) rupele gura cu vr-u
|
|
|
13-03-09, 08:03
|
#328
|
|
PARTICIPANT CURSE
 Stage 5
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,111
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [VW] [Mitsubishi] [Echipa de sprijin]
|
Re: Golf III vs. ...?
ms ms asta intentionez sa fac...io cu "un negru mititel" :P diseara vreau sa ies in teste cu ea in configuratia de craiova
|
|
|
14-03-09, 08:40
|
#329
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2004
Posts: 804
Member of: [Nissan]
|
Re: Golf III vs. ...?
Quote:
Originally Posted by Kiki
ms ms asta intentionez sa fac...io cu "un negru mititel" :P diseara vreau sa ies in teste cu ea in configuratia de craiova
|
sa inteleg ca ataci titlul la grupa ta la Craiova
nu e offtopic va rog sa ma credeti
Last edited by BuzzYBalL; 14-03-09 at 08:48.
|
|
|
14-03-09, 08:47
|
#330
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2008
Posts: 487
|
Re: Golf III vs. ...?
cred k s /ar putea kiki la grupa ta,dak pici cu masini care au 1.8t sa te demonteze,s ar putea sa ataci doar prima cursa,nu titlul
|
|
|
|
|