Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - Oferte Extinse Firme > Exterioare custom

Reply
 
Thread Tools
Old 10-01-09, 15:57   #31
DaNuTzU'

Stage 5
 
DaNuTzU''s Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,014
Member of:
[Fiat]
Default Re: lucrari din fibra de sticla la comanda

mah oamenilor frana!!! bobe lucreaza in fibra de ceva vreme si kent8 cand bobe lucra in fibra tu invatai sa schimbi bujii
DaNuTzU' is offline   Reply With Quote
Old 10-01-09, 23:41   #32
B-14-BYE

Stage 5
 
B-14-BYE's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 3,553
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: lucrari din fibra de sticla la comanda

un mesaj pt bobe de la razvan..
a zis ca daca mai pui poze cu masini facute de el.. vine dupa tine la cj si te invata cum sa nu mai lucrezi in fibra) cand a venit razvan in cluj va invatat sa lucrati in fibra.. si acum sunteti toti tare in gura..
__________________
ANONYMOUS MOTORSPORT
B-14-BYE is offline   Reply With Quote
Old 11-01-09, 03:53   #33
bobe

Stage 3
 
bobe's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 143
Default Re: lucrari din fibra de sticla la comanda

Quote:
Originally Posted by B-14-BYE View Post
un mesaj pt bobe de la razvan..
a zis ca daca mai pui poze cu masini facute de el.. vine dupa tine la cj si te invata cum sa nu mai lucrezi in fibra) cand a venit razvan in cluj va invatat sa lucrati in fibra.. si acum sunteti toti tare in gura..
spunei sa n fie tare in gura si sasi vada de ale lui cu vitejile astea de lingau ,si pt tine as zice sa te opresti sa nu mai mananci atata ***
bobe is offline   Reply With Quote
Old 11-01-09, 10:47   #34
donbaxter

Stage 3
 
donbaxter's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 102
Member of:
[4Rally]
Default Re: lucrari din fibra de sticla la comanda

nu ma bag in certurile voastre,pe mine ma intereseaza cine poate sa imi faca praguri si spoilere pt un oltcit. Si cam cat ma costa,daca a mai facut si are poze cu modele acasa il astept cu un reply sau sa ma caute la id de mess DonBaxter1@yahoo.com , pretul si cam cat dureaza sa tina cont ca sunt din cr si daca se poate face plata ramburs. Astept.
__________________
donbaxter is offline   Reply With Quote
Old 11-01-09, 11:29   #35
bobe

Stage 3
 
bobe's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 143
Default Re: lucrari din fibra de sticla la comanda

nu ne certam frate dar ii ia gura pe dInainte pe altii...
bobe is offline   Reply With Quote
Old 11-01-09, 11:30   #36
Florin&David

Stage 5
 
Florin&David's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 370
Default Re: lucrari din fibra de sticla la comanda

Sal,

Ma intereseaza asa ceva: http://images.google.ro/imgres?imgur...%3Dro%26sa%3DN
Sunt din Constanta si am un Leon 1P alb.
Multumesc anticipat.
Florin&David is offline   Reply With Quote
Old 11-01-09, 12:46   #37
donbaxter

Stage 3
 
donbaxter's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 102
Member of:
[4Rally]
Default Re: lucrari din fibra de sticla la comanda

Quote:
Originally Posted by bobe View Post
nu ne certam frate dar ii ia gura pe dInainte pe altii...
ok...dar mie cine poate sa imi faca lucrarea ?
donbaxter is offline   Reply With Quote
Old 11-01-09, 13:03   #38
Highman

Stage 5
 
Highman's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 386
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: lucrari din fibra de sticla la comanda

ca sa ne lamurim toti zimi si mie cine e (a fost cand iai facut tu kitul) propietarul la Bertonele ala?..nu de alta dar e unu din cei mai apropiati prieteni ai mei .....daca sti ai un +++10 de la mine..... cu toate ca el mia zis ca lea comandat de afara.....aa.... si ca sa nu uit..de cate ori iai facut bara fata?..a avut niste probleme cu masina si a facuto de mai multe ori....
__________________
----------------------------------------------
>>CLUB ROVER-MG<<
ROVER 200 cu inima turbo benzina de "Tomcat" ...
ROVER 75 cdti....zi de zi.....
Highman is offline   Reply With Quote
Old 11-01-09, 13:48   #39
Highman

Stage 5
 
Highman's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 386
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: lucrari din fibra de sticla la comanda

si alta intrebare ..de ce poza la bertone e luata de pe bazar la 4tuning (e una din pozele cand a pus masina la vanzare)???..ce mare scrie pe poza...bazar 4tuning...
Highman is offline   Reply With Quote
Old 11-01-09, 13:54   #40
bobe

Stage 3
 
bobe's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 143
Default Re: lucrari din fibra de sticla la comanda

Quote:
Originally Posted by Highman View Post
si alta intrebare ..de ce poza la bertone e luata de pe bazar la 4tuning (e una din pozele cand a pus masina la vanzare)???..ce mare scrie pe poza...bazar 4tuning...
kitul acela e pe inca 1000000000 masini si lam montat cand eram in bucuresti si am puso ca model de prezentare
bobe is offline   Reply With Quote
Old 11-01-09, 14:10   #41
Highman

Stage 5
 
Highman's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 386
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: lucrari din fibra de sticla la comanda

bine nici nu sti cum il cheama......atunci cum arata(nu ai cum sa iluiti asa usor,e iesit din comun)..inalt ,gras,slab ,inalt....***...ce drq imi bat capu cu tine...
esti un copil care incearca marea cu degetul......

fa ceva tu de mana ta si indiferent ce faci fi mandru ca e altau....in timp ai sa fii destul de bun sa faci lucrari de salon ....bafta...

P.S. poate ai sa ai nororcul (sau ghinionul) sa vine cineva cu bani si cu pretentii pe masura si cand nu o sa iaisa ce iai promis ai sa te lovesti(la propiu) de realitate(daca nu de pumnii lui)...
Highman is offline   Reply With Quote
Old 11-01-09, 14:44   #42
bobe

Stage 3
 
bobe's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 143
Default Re: lucrari din fibra de sticla la comanda

Quote:
Originally Posted by Highman View Post
bine nici nu sti cum il cheama......atunci cum arata(nu ai cum sa iluiti asa usor,e iesit din comun)..inalt ,gras,slab ,inalt....***...ce drq imi bat capu cu tine...
esti un copil care incearca marea cu degetul......

fa ceva tu de mana ta si indiferent ce faci fi mandru ca e altau....in timp ai sa fii destul de bun sa faci lucrari de salon ....bafta...

P.S. poate ai sa ai nororcul (sau ghinionul) sa vine cineva cu bani si cu pretentii pe masura si cand nu o sa iaisa ce iai promis ai sa te lovesti(la propiu) de realitate(daca nu de pumnii lui)...
)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
bobe is offline   Reply With Quote
Old 11-01-09, 16:16   #43
B-14-BYE

Stage 5
 
B-14-BYE's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 3,553
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: lucrari din fibra de sticla la comanda

bobe...in locu tau nu mai vorbeam.. te-a crescut alex si cu razvan.. te-au tinut la ei in casa.. ai purtat o pereche de sosete 1 sapt.. iti putzeau picioarele.. din repsect pt ei ca de la ei ai invatat totul.. la voi in cluij nici nu se stia ca e aia fibra de sticla.. il turnai pe razvan la alex.. te rog doar sa nu mai fi tare in gura si sa accepti realitatea.. puteati sa explici frumos am pus poze si cu bari care le pot face si eu... era cel mai bine ca sa nu intram in detalii mai amanuntite.. sau sa iti facem o vizita in cluj..
B-14-BYE is offline   Reply With Quote
Old 11-01-09, 16:25   #44
bobe

Stage 3
 
bobe's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 143
Default Re: lucrari din fibra de sticla la comanda

il locul tau mai bine as tacea cu turnatul si cu statul ,ca eu la randul eu cand munceam in bucuresti miam facut treaba.de aceea ma tot timpul ma astept a la bucuresti la o colaborare,dar omului cand ii dai un deget iti ia toata mana,si razvan sia vazut soarrta dupa cate ia facut lui alex si cat la jefuit si nu mai zice tot e zice el ca nu e asa cum spune dansu care cica ma invatat fibra .),ai bine ai inceta cu prostiile astea si daca vrea sami spuna ceva sa ma sune sami zica tarfulita...
bobe is offline   Reply With Quote
Old 12-01-09, 00:16   #45
suprarazvan

Stage 2
 
suprarazvan's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 44
Default Re: lucrari din fibra de sticla la comanda

cumetre vezi ca u ejti tare in gura pt ca ejti la 500 km ,cand erai in branesti la alex nu mai erai asa zmeu,nu am zis eu ca te am invatat fibra ,nici nu ma intereseaza c stii u sa faci atat ti am cerut sa nu ma mai vb ca eu imi vad de treaba mea,porschele si golful ti le ai luat ca lucrari personale de acum 2 ani cand am plecat din cj,bv tie "reclama face tot"u ai clienti tai in cj eu p ai mei ,cat despre jefuit la alex nush care a avut ideea sa mi dea una alta si care ii imbarliga lui alex clienti ca sa si aduca masinile"pontiacul"la cj sa l vopsesti u.de sunat te am sunat dar nu rasp,oricum lumea e mica si ne mai intalnim
suprarazvan is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -