Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Exterioare custom (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom.html)
-   -   lucrari la comanda Cluj Napoca (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom/92775-lucrari-comanda-cluj-napoca.html)

bobe 02-10-08 00:50

lucrari la comanda Cluj Napoca
 
29 Attachment(s)
body kituri unicate pr orice model de masina,interioare din fbra de sticla.sonorizari ,incinte pt orice tip de difuzor si incinte pt competitii:db drag.emma...etc,sistem de fum pt masina...etc0727138323

bobe 02-10-08 01:05

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
17 Attachment(s)
si altele

molady11 02-10-08 13:29

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
cat mar costa sta fac body chit doar exterior la un renault 11 cu 2 usi ?? ceva simplut si cu spatele cum ai facut la renaultu de mai sus cu nr SPL , astept rasp pe privat:rolleyes2:?:

bobe 02-10-08 15:18

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
Quote:

Originally Posted by molady11 (Post 1788414)
cat mar costa sta fac body chit doar exterior la un renault 11 cu 2 usi ?? ceva simplut si cu spatele cum ai facut la renaultu de mai sus cu nr SPL , astept rasp pe privat:rolleyes2:?:

se rezolva...:D

loveHonda 06-10-08 19:10

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
Bobe arunca o privire pe link-ul asta poate ma poti ajuta tu cu aceasta problema :) mersi

https://forum.4tuning.ro/showthread.p...68#post1795668

bobe 13-10-08 16:52

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by bobe (Post 1787848)
si altele

:shock: 800 euro body kitul complet.

Alecs76 14-10-08 19:14

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
ma intereseaza un bodykit ptr un ford focus 2002....fata si spate...cat costa si cat dureaza lucrarea.

bobe 15-10-08 11:22

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
Quote:

Originally Posted by Alecs76 (Post 1808720)
ma intereseaza un bodykit ptr un ford focus 2002....fata si spate...cat costa si cat dureaza lucrarea.

punemi o poza si aratami cum vrei si dupaceea iti spun pretul:D.,nu dureaza mult,un spolier incepe de la 200 euro in sus:)

ReDDeMoN 11-11-08 16:45

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
ma intereseaza o bara spate pt un clio 2 2002 sedan ......la ce pret ar fi ???....

B-14-BYE 28-11-08 06:55

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
tu lucrezi cu razvan din bucuresti ? sau va trimiteti doar matritzele?

bobe 24-12-08 09:32

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
Quote:

Originally Posted by B-14-BYE (Post 1890798)
tu lucrezi cu razvan din bucuresti ? sau va trimiteti doar matritzele?

nici una nici alta...:!:

B-14-BYE 24-12-08 09:50

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
pai vad ca ai pus poze cu masini facute d el.. unele dintre ele. a fost si el la cluj mai demult de a ajutat la porche ala ff umflat.. si poza cu celica e facuta de la el de la garaj.. aia rosie cu kitu veilside

bobe 24-12-08 09:58

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
te inseli

B-14-BYE 24-12-08 10:18

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
1 Attachment(s)
inseamna ca te lauzi cu masini facute de altii.. nush cum sa iti zic.. poza asta e facuta chiar d mine

Alecs76 24-12-08 13:22

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
si cortina s-a lasat.....


All times are GMT +2. The time now is 14:40.

- Copyright 2026 4Tuning