Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Alte activitati > Feedback comercial - Recomandari si Reclamatii

Feedback comercial - Recomandari si Reclamatii Loc pentru reclamat tranzactii nereusite. Sunt acceptate doar reclamatiile insotite de dovezi clare.

Reply
 
Thread Tools
Old 02-08-14, 09:01   #1
raoulserban
 
Join Date: Aug 2014
Posts: 1
Default Reclamatie Manole Aurel

Stimati forumisti va duc la cunostinta ca Manole Aurel din Tulcea, , tel 0744959199 care se ocupa de dezmembrari si vanzari auto nu este o persoana de incredere .
A avut un set de scaune sport de pe un golf 3gti pe care le a prezentat ca fiind in conditii foarte bune fara probleme.
Ghinionul meu a fost ca sotia a acceptat coletul , eu fiind in misiune.
Scaunele sunt decolorate intens, rupte, cu cusaturi, buretii rupti , unul fiind inutilizabil fiind stricat reglajul unghiular, holzsuruburi si alte improvizatii sunt prezente la scaune. A fost sincer doar la sistemul de prindere care a fost sudat, lucru care l am acceptat deoarece urma sa fac eu alte prinderi.
Va recomand sa nu aveti incredere in aceasta persoana si sa va feriti de acest soi de oameni.
Va stau la dispozitie cu fotografii din anunt si starea exacta a scaunelor. Pot fi gasit la 0752275599
Am sa il actionez in instanta pt. Inselaciune
Acestea sunt anunturile dumnealui pe 4tuning. Are cont si pe tocmai.
https://anunturi-auto.4tuning.ro/maga...0-60655-1.html

Last edited by aleks; 31-08-14 at 03:47.
raoulserban is offline   Reply With Quote
Old 03-08-14, 14:11   #2
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Reclamatie Manole Aurel

posteaza te rog o dovada, de genul awb-ului de la coletul primit, fotografii cu defectele etc.
multumesc
aleks is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -