Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Alte activitati > Feedback comercial - Recomandari si Reclamatii

Feedback comercial - Recomandari si Reclamatii Loc pentru reclamat tranzactii nereusite. Sunt acceptate doar reclamatiile insotite de dovezi clare.

Reply
 
Thread Tools
Old 27-02-12, 13:33   #1
adu89

Stage 5
 
adu89's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 958
Member of:
[VW]
Default Reclamatie user chillii

Dupa cum se vede in pozele atasate, am vorbit cu acest user pe PM, am acceptat pretul oferit, i-am trimis injectoarele imediat dupa ce s-au deblocat drumurile care ieseau din Galati, l-am sunat dupa ce i le-am trimis, a spus ca le ridica dar pana la urma le-am primit inapoi si bonus am platit transportul. I-am spus sa-mi trimita in avans banii de transport, dar el e baiat serios, dupa cum afirma ... Nu cred ca mai are rost sa spun ca nu raspundea nimanui la telefon, nici mie, nici celor de la Cargus. Concluzia? Nu cumparati si nu trimiteti acestui user nimic, asta in cazul in care nu vreti sa le primiti inapoi si sa mai dati si bani pentru asta !!!
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	P2270359.JPG
Views:	177
Size:	766.2 KB
ID:	2341502   Click image for larger version

Name:	P2270361.JPG
Views:	162
Size:	845.7 KB
ID:	2341503   Click image for larger version

Name:	P2270364.JPG
Views:	150
Size:	908.8 KB
ID:	2341504  

Attached Images
File Type: bmp untitled.bmp (2.25 MB, 67 views)
File Type: bmp untitled 2.bmp (2.25 MB, 53 views)
File Type: bmp untitled 3.bmp (2.25 MB, 57 views)
File Type: bmp untitled 4.bmp (2.25 MB, 53 views)
__________________
4MOTION is the real "shit"

Asistenta rutiera non-stop !!!
0747 405 824
adu89 is offline   Reply With Quote
Old 28-02-12, 20:09   #2
chillii

Stage 5
 
chillii's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 465
Member of:
[Honda]
Default Re: Reclamatie user chillii

esti ofticat rau omule,am gasit mai ieftine si in stare mai buna(complete) asa ca reclameaza,
chillii is offline   Reply With Quote
Old 29-02-12, 20:59   #3
vwgolf_trei

Stage 5
 
vwgolf_trei's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 2,337
Member of:
[VW]
Default Re: Reclamatie user chillii

Quote:
Originally Posted by adu89 View Post
Dupa cum se vede in pozele atasate, am vorbit cu acest user pe PM, am acceptat pretul oferit, i-am trimis injectoarele imediat dupa ce s-au deblocat drumurile care ieseau din Galati, l-am sunat dupa ce i le-am trimis, a spus ca le ridica dar pana la urma le-am primit inapoi si bonus am platit transportul. I-am spus sa-mi trimita in avans banii de transport, dar el e baiat serios, dupa cum afirma ... Nu cred ca mai are rost sa spun ca nu raspundea nimanui la telefon, nici mie, nici celor de la Cargus. Concluzia? Nu cumparati si nu trimiteti acestui user nimic, asta in cazul in care nu vreti sa le primiti inapoi si sa mai dati si bani pentru asta !!!
si io am ambalat niste jante sa le trimit la el da iam cerut 50 lei in avans si a fost deacord,dar pana la urma nu a mai trimis bani, deci mai bine ca nu le am dat fara avans
vwgolf_trei is offline   Reply With Quote
Old 04-12-12, 11:11   #4
georg

Stage 4
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 186
Default Re: Reclamatie user chillii

Am trimis acestui user un boost controller pe care nu l-a mai vrut. Nu a raspuns celor de la Fan courier si nici mie. Are telefonul inchis. 0753 558 032 este numarul de pa care m-a contactat. Tolea Raul il cheama.
Pe aceasta cale ii transmit: ba baiatule esti marunt, nu asa se fac lucrurile. fii respectuos cu bunurile si banii celor care vor sa te ajute. maturizeaza-te!

ce bine ca m-am controlat la limbaj
georg is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -