Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Alte activitati > Feedback comercial - Recomandari si Reclamatii

Feedback comercial - Recomandari si Reclamatii Loc pentru reclamat tranzactii nereusite. Sunt acceptate doar reclamatiile insotite de dovezi clare.

Reply
 
Thread Tools
Old 24-11-11, 18:53   #1
DANY SXX

Stage 5
 
DANY SXX's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 654
Member of:
[Competitor CNCA]
[AUDI]
Default recomandari si reclamatii user Dany SXX

o sa rog aici , sa treaca toti cu cate un comentariu referitor la produsele cumparate de la mine, sau vandute catre mine....
consider ca sectiunea 'feedback comercial" , e una din cele mai importante , respectiv sa stim de la cine cumparam, cat de serios este... orce recomandare e bine venita
DANY SXX is offline   Reply With Quote
Old 27-11-11, 13:00   #2
Andraey

Stage 5
 
Andraey's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 317
Member of:
[PEUGEOT]
[Competitor CNCA]
Default Re: recomandari si reclamatii user Dany SXX

Am cumparat de curand de la Daniel un player Alpine 9882ri, produsul se afla intr-o stare foarte buna si functioneaza perfect exact asa cum l-a descris.
Baiat de incredere si intelegator
Recomand!
Andraey is offline   Reply With Quote
Old 27-11-11, 13:22   #3
quick_5hifter

Stage 5
 
quick_5hifter's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,692
Member of:
[Moderators]
[Xtreme Club Emotion]
[DAEWOO]
[Toyota]
[Opel]
Default Re: recomandari si reclamatii user Dany SXX

Salut,

Reclamatii nu cred ca o sa primesti, dupa cate cred eu.

Pot spune despre om ca este foarte serios si prompt. A cumparat de la mine un amplificator in urma cu o luna-doua. Desi eu am fost putin neserios, in sensul ca am intarziat cu coletul la curier, omul s-a tinut de cuvant si a ridicat coletul imediat cum a ajuns, iar eu am primit banii pe ramburs dupa 3 sau 4 zile de la expediere.

Nu mai zic ca, fata de multi altii, cu ocazia discutiilor telefonice nu s-a apucat sa negocieze pretul cerut de mine: ala e pretul, astia sunt banii si am incheiat tranzactia. In conditiile astea, sa tot colaborezi cu userii pe forum, numai ca din pacate nu sunt multi ca el. Toti vor mai ieftin, daca se poate la jumatate din pretul cerut, chiar daca pretul cerut este deja foarte mic... "avem" lucrul asta in sange - arta negocierii

Seriozitatea e un lucru important si, din pacate, rar intalnit in ziua de azi. Noroc ca mai sunt si oameni ca tine, de incredere, incat sa nu mai stam cu grija cand trimitem colete cu ramburs sau pentru schimburi. Tine-o tot asa si vei primi numai feedback-uri pozitive!

Recomand cu caldura acest user! Foarte buna si ideea cu feedback-uri, ar trebui sa existe mai multe de acest gen, sa stim si noi cu cine avem de-a face pe viitor.

Toate cele bune!
__________________
https://i1195.photobucket.com/albums/aa389/quick_5hifter/w191180452small-1.jpg
quick_5hifter is offline   Reply With Quote
Old 18-01-12, 15:24   #4
VFFtuning

Stage 5
 
VFFtuning's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 564
Default Re: recomandari si reclamatii user Dany SXX

SAL!!! Am cumparat de putin timp o unitate pioneer de la dany care a fost promt si foarte serios....am avut dubii sincer la inceput cand il intrebam cum arata cum merge...el fiind cam retinut a zis ca merge bine si arata bine...nu facea prea mare reclama ca e super ca e scula sau alte alea.....cand a ajuns aparatul la mine am fost surprins sa vad ca arata mai bine decat ma asteptam si mergea perfect..chiar ma sunat dupa ce am primit coletul daca sunt multumit de ce am gasit in colet....recomand si celorlalti forumisti care vor sa cumpere de la el...baiatul fiind deschis la negocieri, schimburi....si cu siguranta daca doriti ceva de la el veti ajunge la o intelegere.....deci intelegator si de incredere.
Numai bine Dany!
__________________
LIBERTATE PENTRU ULTRASI!!!!
VFFtuning is offline   Reply With Quote
Old 28-01-12, 16:51   #5
uniku84

Stage 2
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 50
Thumbs up Re: recomandari si reclamatii user Dany SXX

Am cumparat de curand de la Dani un player deh 7800mp, produsul se afla intr-o stare buna si functioneaza perfect. persoana de incredere .recomand
uniku84 is offline   Reply With Quote
Old 05-02-12, 10:29   #6
alpine_clarion

Stage 5
 
alpine_clarion's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 512
Member of:
[MERCEDES]
[Competitor CNCA]
[Mitsubishi]
Default

Quote:
Originally Posted by uniku84 View Post
Am cumparat de curand de la Dani un player deh 7800mp, produsul se afla intr-o stare buna si functioneaza perfect. persoana de incredere .recomand
am cumparat de la Dany SXX un alpine cda 9813 iar produsul a fost conform descrierii. recomand acest user!

Last edited by aleks; 08-02-12 at 18:25.
alpine_clarion is offline   Reply With Quote
Old 13-02-12, 15:40   #7
bau4rock

Stage 5
 
bau4rock's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 1,265
Default Re: recomandari si reclamatii user Dany SXX

om serios am luat un difuzor jbl arata exact cu mi l-a descris mi-a explicat totul despre probdus, a fost serios, succes la alte vanzare, recomand
bau4rock is offline   Reply With Quote
Old 16-03-12, 19:52   #8
gcalin

Stage 2
 
gcalin's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 67
Default Re: recomandari si reclamatii user Dany SXX

Am luat de la Dany un dvd kenwood si este un baiat foarte de treaba si promt.Recoman cu incredere.
gcalin is offline   Reply With Quote
Old 02-04-12, 15:36   #9
Yulllll

Stage 5
 
Yulllll's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 748
Default Re: recomandari si reclamatii user Dany SXX

Am avut pe mana un amplificator Hifonics de la Danny..era impecabil+bass remote..user de incredere..toata stima..serios 100%...bafta in continuare..STIMA
Yulllll is offline   Reply With Quote
Old 27-04-12, 22:29   #10
bau4rock

Stage 5
 
bau4rock's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 1,265
Default Re: recomandari si reclamatii user Dany SXX

Quote:
Originally Posted by bau4rock View Post
om serios am luat un difuzor jbl arata exact cu mi l-a descris mi-a explicat totul despre probdus, a fost serios, succes la alte vanzare, recomand
revin asupra ceea ce am spus de cand am luat dif-ul de la el a stat in cutie asa cum l-am luat pana a venit caldura si i-am facut o incinta tind sa spun ca boxa a mers exact cat am ascultat de 2 ori nici macar la volum maxim si cu o statie mai slaba decat boxa si a picat,cand l-am intrebat o zis ca are un pic de lipic ca se desfacuse un pic doar capacelul din mijloc acum ca boxa a fost recentrata si abureri, NU AVETI INCREDERE E TEPAR
__________________
..::YM:bau_4rock|ORANGE:0754387192|CAR:golf 3::..
bau4rock is offline   Reply With Quote
Old 03-05-12, 17:09   #11
DANY SXX

Stage 5
 
DANY SXX's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 654
Member of:
[Competitor CNCA]
[AUDI]
Default Re: recomandari si reclamatii user Dany SXX

e un pic ciudat cum dupa aproape 2 luni de zile a cazut
atatea persoane de aici au luat lucruri bune , iar al tau daca sa defectat dupa atat timp , gata sunt tepar ... in fine .. numai bine !
DANY SXX is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -