Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Alte activitati > Feedback comercial - Recomandari si Reclamatii

Feedback comercial - Recomandari si Reclamatii Loc pentru reclamat tranzactii nereusite. Sunt acceptate doar reclamatiile insotite de dovezi clare.

Reply
 
Thread Tools
Old 05-01-11, 15:09   #1
DaCiaN

Stage 2
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 33
Default Reclamatie user: barosanu'

buna ziua,

o sa incerc sa va relatez si eu pe scurt mica "teapa" a mea:

- in acest topic caut de ceva vreme o fata pt un mp3 auto LG LAC M1500R
- astfel primesc un pm de la userul barosanu', precum ca are dansul o astfel de fata si mi-o vinde cu 80 lei.
- dupa ce-mi trimite si pe email 2 foto (care poze erau luate de pe google images), cadem de acord ca tranzactia sa fie efectuata la pretul de 50 lei + 10 lei taxe de transport.
- astazi cand am ajuns acasa cu coletul, surpriza: inauntru (o sa radeti ... ), un pivot uzat de masina .
-Apeland nr. de telefon postat pe colet, am dat pana la urma de expeditor care surpriza, era un vecin de buna credinta si care nu stia nimic despre aceasta magarie.
- In fine omul nedorind sa aiba probleme, a fost atat de amabil incat sa-mi trimita imediat banii inapoi, cerandu-si scuze pentru neplacerile create de vecinul lui, care profitase si de naivitatea acestuia.

Nu cred ca mai are rost sa mai atasez poza si cu pivotul uzat, ca-i de rasul curcii.

Cu toate ca mi-am recuperat paguba (desi ma resemnasem deja), doresc sa trag un semnal de alarma catre acest user

barosanu' - Nitu Valentin
nituvalentin22@yahoo.com
id mess: nituvalentin22


p.s.: ff curios e si faptul ca in acelasi timp (la o zi diferenta) am primit un reply pe topicul meu de la un alt membru al acestui forum, precum ca ar avea si dansul un astfel de mp3 auto complet si care foloseste in topicul vanzarii acelui mp3 auto 2 fotografii luate deasemenea de pe google images. - sper sa fie doar o coincidenta

Numai de bine!
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	email barosanu'.png
Views:	182
Size:	89.9 KB
ID:	1808654  
DaCiaN is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -