Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Alte activitati > Feedback comercial - Recomandari si Reclamatii

Feedback comercial - Recomandari si Reclamatii Loc pentru reclamat tranzactii nereusite. Sunt acceptate doar reclamatiile insotite de dovezi clare.

Reply
 
Thread Tools
Old 31-08-10, 10:52   #1
Robert_V6

Stage 5
 
Robert_V6's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,528
Default Reclamatie user tonu_adrian

Asa cum zice si titlul acestul Thread vreau sa reclam acest minunat "USER" tonu_adrian , acum o saptamana am stabilit cu el sa imi trimita o statie JL 300/4V2, am cazut de acord la pret , l-am pus sa imi trimita poze cu interiorul, cam neclare dar ce ma interesa sa nu fie umblat la finali se vedea ca era ok, toate bune, ajunge statia si surpriza un canal se aude distorsionat si celalalt mort , il anunt pe om ca sunt probleme cu ea si incepe distractia...ca el mi-a trimis-o functionala...bullshitul de rigoare....am ajuns cu ea la service sa vad ce are...imi zice ala din start ca a avut apa in ea statia...si ca o parte de preamplificare e dusa

Reparatia a costat 300Ron, ii demonstrez din pozele care mi le-a trimis ca statia era asa de cand mi-a trimis-o...atasez si aici pozele sa se vada despre ce vorbesc...partea unde era cel mai afectat nu se vede clar, adica pe primul etaj de preamplificare


Il intreb pe domnul TONU cum facem cu plata reparatiei....ca initial nu a fost de acord sa o tirmit inapoi ca avea impresia ca am manevrat-o eu...la care mi-a zis sa il reclam ca nu il intereseaza

Cocluzia....UN nesimtit TZEPAR...si mai am informatie si de la alti useri de pe forum ca nu sunt primul pacalit de acest minunat om
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSCN3396 edited.jpg
Views:	149
Size:	1.42 MB
ID:	1633962   Click image for larger version

Name:	DSCN3397.JPG
Views:	122
Size:	1.21 MB
ID:	1633963  
__________________
Yahoo ID: Robert69299

TEL:0721.204.915 Robert
Robert_V6 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -