Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Alte activitati > Feedback comercial - Recomandari si Reclamatii

Feedback comercial - Recomandari si Reclamatii Loc pentru reclamat tranzactii nereusite. Sunt acceptate doar reclamatiile insotite de dovezi clare.

Reply
 
Thread Tools
Old 13-02-10, 18:03   #1
gerardtulcea
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 1
Default reclamatie user: gerardtulcea

TUNING INTERIOR ( 104 anunturi )tzepari fratilor!!!!!. acum 2 zile am vrut sa cumpar si sa montez si eu o tetiera cu dvd,si am luat legatura telefonic inainte...mi s-a spus ca nu e nici o problema,sa ajung in bucuresti si se rezolva... am batut 600 km degeaba...cand am ajuns in bucuresti cel cu care vorbisem m-a pasat unui student(electricianul) care statea prin caminele grozavesti,si nu stia pe ce lume traieste... concluzia e ca "electricianul" nu stia ca eu trebuie sa montez tetiera cu dvd si in concluzie nu o avea...ca vine in doua ore, sa mai stau prin bucuresti,samd. RUSINE!!!!!! NU E NORMAL SA FIE ASA!!!! AM VENIT IN BUCURESTI SPECIAL PENTRU TREABA ASTA...CREDETI-MA CA NU E NICI O PLACERE....din pacate nu am nici o dovada palpabila...convorbirile au fost telefonice si nu credeam ca se poate intampla asa ceva... din discutii am inteles ca pe cel de la tuning interior il chema viorel...cam atat...oricum m-am suparat pentru ca m-am carat la bucuresti si cu copilul de 6 luni dupa mine...
gerardtulcea is offline   Reply With Quote
Old 21-02-10, 09:13   #2
Mircea-Finutz

Stage 5
 
Mircea-Finutz's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,513
Member of:
[BMW]
Default Re: reclamatie user: gerardtulcea

trebuia sa specifici user-ul cui faci reclamatie ca din titlu reiese ca iti faci singur reclamatie.
Mircea-Finutz is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -