Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > MOTO > Motociclete > Scuterul meu

Reply
 
Thread Tools
Old 21-10-13, 19:37   #1
shoby13

Stage 5
 
shoby13's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 531
Member of:
[2 Roti]
Default OFERTA!

Buna ziua ! azi am primit un prim proiect de realizare si mi-am dat seama ca pot ajuta mai multi oameni asa si tot odata sa fac si eu un banut ! Un prieten mi-a incredintat un proiect pe care il v-oi realiza el v-a suporta costul materialelor si o sa imi plateasca o anumita suma ! Asta a fost startul unui inceput de "busines" ! Asa ca :

Estetic :
- Reconditionez carene scuter le intaresc si le stabilizez ca sa nu se mai intample a doua oara !
- Pregatesc si vopsesc carene scuter !
- Decupaje diverse forme + plasa
- Imbinari carene
- Creez carene din fibra de sticla
- Creez diverse carene streetfighter !
- Colantez carene sau diverse elemente !

Mecanic :
- Reconditionez cilindrii scuter usor avariati ( materiale proprii toata operatiuenea costa 80-100 de lei ) si primiti cilindrul reconditionat + kit segmentare ( piston bolt sigurante segmenti )
- Schimb set motor ( piese cumparate de catre client )
- Schimb componente transmisie ( piese cumparate de catre client )
- Schimb ambielaj ( piese cumparate de catre client )
- Schimb elemente carburatie ( muzicuta lamele carburator filtru de aer )
- Reconditionez carburatoare ( jiglere curatate caneluri jiglere facut reglaje la carburator )

Plus multe altele sunt deschis sa fac tot ce doriti ! Manopera pleaca in general de la 50 de lei creste doar daca lucrarea este foarte foarte complexa !

Asigur servicii si in romania insa este mult mai costisitor clientul trebuie sa plateasca transportul dus - intors sau poate are metode proprii ( cunostinte care vin in bucuresti )

Sunt deschis la diverse provocari ofer sfaturi si "consiliez" in alegerea cea mai potrivita si pentru a ajunge la o idee cat mai originala ! Este criza piata scuterelor este lesinata sunt om stiu cum este deci nu va speriati negocierea este prezenta o fac 90% din pasiune insa cum nimic nu este gratis am si eu nevoie de un mic castig !

Probabil nu ma cunoaste nimeni deci increderea cred ca v-a fi un prim obstacol de aceea vreau sa va linistesc nu o sa gresesc cu nimic o sa incerc sa fiu imposibil de serios ca sa creez cat mai mult si sa am ce lucra !

Asa ca astept ofertele voastre aici sau pe email :
- garage1tuning@gmail.com

Diversele le discutam pe parcurs cer si ofer seriozitate !
shoby13 is offline   Reply With Quote
Old 23-10-13, 12:09   #2
shoby13

Stage 5
 
shoby13's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 531
Member of:
[2 Roti]
Default Re: OFERTA!

UP ! Servicii de calitate !
shoby13 is offline   Reply With Quote
Old 09-12-13, 14:43   #3
shoby13

Stage 5
 
shoby13's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 531
Member of:
[2 Roti]
Default Re: OFERTA!

se poate inchide ! multumesc !
shoby13 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -