Salut ,sunt nou pe aici ,acum cateva zile am facut si eu o achizitie pot spune buna.Despre el ce sa zic e din 2003 ,disc fata spate,racire pe apa,bord cu turometru,mai multe se vede in poze.si cum fiecare are defecte.cine ma poate ajuta cu urmatoarele piese:grila fata,aripioarele de sub sea,cric mare,si spoileru din spate ori geamul ori modelul fara bec.