Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > MOTO > Motociclete > Scuterul meu

Reply
 
Thread Tools
Old 04-03-12, 16:50   #1
Eu_Darius

Stage 3
 
Join Date: Aug 2011
Posts: 90
Member of:
[2 Roti]
Default [My scoot] Piaggio nrg mc3

Salut ,sunt nou pe aici ,acum cateva zile am facut si eu o achizitie pot spune buna.Despre el ce sa zic e din 2003 ,disc fata spate,racire pe apa,bord cu turometru,mai multe se vede in poze.si cum fiecare are defecte.cine ma poate ajuta cu urmatoarele piese:grila fata,aripioarele de sub sea,cric mare,si spoileru din spate ori geamul ori modelul fara bec.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSC00003.JPG
Views:	67
Size:	1.39 MB
ID:	2349016   Click image for larger version

Name:	DSC00001.JPG
Views:	69
Size:	1.33 MB
ID:	2349017   Click image for larger version

Name:	DSC00002.JPG
Views:	66
Size:	1.45 MB
ID:	2349018  

Click image for larger version

Name:	DSC00004.JPG
Views:	56
Size:	1.33 MB
ID:	2349019   Click image for larger version

Name:	DSC00005.JPG
Views:	56
Size:	1.25 MB
ID:	2349020   Click image for larger version

Name:	DSC00006.JPG
Views:	57
Size:	1.48 MB
ID:	2349021  

Click image for larger version

Name:	DSC00007.JPG
Views:	52
Size:	1.44 MB
ID:	2349022  
Eu_Darius is offline   Reply With Quote
Old 08-03-12, 12:23   #2
Eu_Darius

Stage 3
 
Join Date: Aug 2011
Posts: 90
Member of:
[2 Roti]
Default Re: [My scoot] Piaggio nrg mc3

urmeaza sa pun poze cu el acum momentan este la mecanic sa ii puna un piston Meteor .pentru ca nu mai avea compresie.si dupa trebuie sa incep sa ma ocup de estetica pentru ca are niste probleme(cred ca se vede si in poze)
Eu_Darius is offline   Reply With Quote
Old 08-03-12, 13:22   #3
flaviushrom

Stage 2
 
Join Date: Sep 2011
Posts: 32
Default Re: [My scoot] Piaggio nrg mc3

Quote:
Originally Posted by Eu_Darius View Post
urmeaza sa pun poze cu el acum momentan este la mecanic sa ii puna un piston Meteor .pentru ca nu mai avea compresie.si dupa trebuie sa incep sa ma ocup de estetica pentru ca are niste probleme(cred ca se vede si in poze)
man daca e vorba de vopsea mai bine il ifoliezi in carbon si arata mult mai fain parerea mea asa am facut si eu cu al meu.....daka vrei sa iti zic de unde poti lua la calitate buna si pret mai ieftin dami add pe mess flavius_hrom
flaviushrom is offline   Reply With Quote
Old 08-03-12, 13:25   #4
Eu_Darius

Stage 3
 
Join Date: Aug 2011
Posts: 90
Member of:
[2 Roti]
Default Re: [My scoot] Piaggio nrg mc3

Quote:
Originally Posted by flaviushrom View Post
man daca e vorba de vopsea mai bine il ifoliezi in carbon si arata mult mai fain parerea mea asa am facut si eu cu al meu.....daka vrei sa iti zic de unde poti lua la calitate buna si pret mai ieftin dami add pe mess flavius_hrom
nu prea as vrea sa ii pun folie
Eu_Darius is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -