Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Scuterul meu (https://forum.4tuning.ro/604-scuterul-meu.html)
-   -   [My scoot] Piaggio nrg mc3 (https://forum.4tuning.ro/604-scuterul-meu/306999-my-scoot-piaggio-nrg-mc3.html)

Eu_Darius 04-03-12 16:50

[My scoot] Piaggio nrg mc3
 
7 Attachment(s)
Salut ,sunt nou pe aici ,acum cateva zile am facut si eu o achizitie pot spune buna.Despre el ce sa zic e din 2003 ,disc fata spate,racire pe apa,bord cu turometru,mai multe se vede in poze.si cum fiecare are defecte.cine ma poate ajuta cu urmatoarele piese:grila fata,aripioarele de sub sea,cric mare,si spoileru din spate ori geamul ori modelul fara bec.

Eu_Darius 08-03-12 12:23

Re: [My scoot] Piaggio nrg mc3
 
urmeaza sa pun poze cu el acum momentan este la mecanic sa ii puna un piston Meteor .pentru ca nu mai avea compresie.si dupa trebuie sa incep sa ma ocup de estetica pentru ca are niste probleme(cred ca se vede si in poze)

flaviushrom 08-03-12 13:22

Re: [My scoot] Piaggio nrg mc3
 
Quote:

Originally Posted by Eu_Darius (Post 4920896)
urmeaza sa pun poze cu el acum momentan este la mecanic sa ii puna un piston Meteor .pentru ca nu mai avea compresie.si dupa trebuie sa incep sa ma ocup de estetica pentru ca are niste probleme(cred ca se vede si in poze)

man daca e vorba de vopsea mai bine il ifoliezi in carbon si arata mult mai fain parerea mea asa am facut si eu cu al meu.....daka vrei sa iti zic de unde poti lua la calitate buna si pret mai ieftin dami add pe mess flavius_hrom

Eu_Darius 08-03-12 13:25

Re: [My scoot] Piaggio nrg mc3
 
Quote:

Originally Posted by flaviushrom (Post 4920997)
man daca e vorba de vopsea mai bine il ifoliezi in carbon si arata mult mai fain parerea mea asa am facut si eu cu al meu.....daka vrei sa iti zic de unde poti lua la calitate buna si pret mai ieftin dami add pe mess flavius_hrom

nu prea as vrea sa ii pun folie


All times are GMT +2. The time now is 07:18.

- Copyright 2026 4Tuning