Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > MOTO > Motociclete > Scuterul meu

Reply
 
Thread Tools
Old 02-05-11, 22:57   #1
sk82b

Stock
 
Join Date: May 2011
Posts: 3
Talking [My Scoot]Malaguti f12 .

Nu de mult am cumparat un malaguti f12 din 2000. Este putin folosit , fara zgarieturi , totul de stock pe el. Nu sunt un speed freak insa cred ca as vrea o viteza mai atragatoare prinde 75 la drum intins. Bani prea multi nu am (inca, cel putin) si ma gandeam poate la o toba (poate sport?) mai de doamne ajuta, insa nu stiu cat ajuta daca restul este stock.Probabil ca o sa ma apuc de vopsit si cateva parti din el(este negru metalizat complet, si ma gandeam sa-i adaug ceva culoare).

Sunt deschis la cat mai multe idei, daca primesc
sk82b is offline   Reply With Quote
Old 04-05-11, 19:17   #2
PitziAerox

Stage 4
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 229
Default Re: [My Scoot]Malaguti f12 .

vad ca esti din arad daca te intereseaza piese tuning la el..reglat de transmisie ..etc etc ..stiu sa il fac relativ usor sa iti mearga mai tare ..daca vrei cv nu ezita sami dai pm
PitziAerox is offline   Reply With Quote
Old 05-05-11, 12:14   #3
sk82b

Stock
 
Join Date: May 2011
Posts: 3
Default Re: [My Scoot]Malaguti f12 .

da, poate voi apela la tine in viitorul apropiat.Acum ma concentrez mai mult pe vopsit. zilele astea ma voi apuca de el.
sk82b is offline   Reply With Quote
Old 13-05-11, 13:03   #4
nitroandi2

Stage 3
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 116
Default Re: [My Scoot]Malaguti f12 .

pune si tu niste poze sa vedem despre ce este vorba in proect.Pune poze actuale si poze dupa ce il vopsesti.Bafta in continuare......
nitroandi2 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -