Ma gandeam sa pun un casetofon pe scuter.Nu pentru a merge cu muzica pe drum (presupun ca s-ar auzii nasol+ca atunci sigur nu as mai auzii masinile) ci pt atunci cand merg la un gratar sau in orice caz , nu pe drum.Se poate monta?Aveti vreunul?Vroiam sa stiu ce iti trebuie si daca face fata bateria scuterului?