Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > MOTO > Motociclete > Scuterul meu

Reply
 
Thread Tools
Old 12-06-11, 12:39   #1
Madwtzw

Stage 1
 
Madwtzw's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 20
Default Muzica pe scuter?

Ma gandeam sa pun un casetofon pe scuter.Nu pentru a merge cu muzica pe drum (presupun ca s-ar auzii nasol+ca atunci sigur nu as mai auzii masinile) ci pt atunci cand merg la un gratar sau in orice caz , nu pe drum.Se poate monta?Aveti vreunul?Vroiam sa stiu ce iti trebuie si daca face fata bateria scuterului?
Madwtzw is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -