Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Scuterul meu (https://forum.4tuning.ro/604-scuterul-meu.html)
-   -   Muzica pe scuter? (https://forum.4tuning.ro/604-scuterul-meu/263707-muzica-scuter.html)

Madwtzw 12-06-11 12:39

Muzica pe scuter?
 
Ma gandeam sa pun un casetofon pe scuter.Nu pentru a merge cu muzica pe drum (presupun ca s-ar auzii nasol+ca atunci sigur nu as mai auzii masinile) ci pt atunci cand merg la un gratar sau in orice caz , nu pe drum.Se poate monta?Aveti vreunul?Vroiam sa stiu ce iti trebuie si daca face fata bateria scuterului?


All times are GMT +2. The time now is 10:20.

- Copyright 2026 4Tuning