Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > 4TuningDAYS 2009 -- 10-12 aprilie 2009 -- Bucuresti - Romexpo

Reply
 
Thread Tools
Old 12-04-09, 00:26   #1
mitza mtb
Banned

Stage 5
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,849
Member of:
[4Rally]
Default O Parere despre eveniment...

Am creeat acest topic pentru a ne exprima aici nemultumirile si placerile pe care acest eveniment ni le-a creeat...

O sa incep eu cu raul) :
- Nu mi-a placut ca am iesit afara sa astept pe cineva si cand m-am intors nu mi-a mai dat voie sa intru..
-Oricine putea sa vada demonstratiile GRATIS...

Cam atat....

Ce mi-a placut:
-Micii xD
-Atmosfera
-Locurile la loja pe balotii de fan langa tirul rosu :">...
-Masinile - foarte multe noutati
-Locul ales
-Fetele =p~...
mitza mtb is offline   Reply With Quote
Old 12-04-09, 00:29   #2
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: O Parere despre eveniment...

mie mi-a placut publicul mult mai intelegator ca alte dati...
Gratzian is offline   Reply With Quote
Old 12-04-09, 00:31   #3
87MTX

Stage 5
 
87MTX's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 813
Member of:
[CITROEN]
Default Re: O Parere despre eveniment...

nu mi-a placut atitudinea celor de la BGS ...sa va fie rusine... dati in persoane care sunt un sfert cat voi , pe motiv ca bate un far de la masina putin in sus...

Last edited by 87MTX; 12-04-09 at 00:35.
87MTX is offline   Reply With Quote
Old 12-04-09, 00:53   #4
mitza mtb
Banned

Stage 5
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,849
Member of:
[4Rally]
Default Re: O Parere despre eveniment...

CEEEEEE?!!?...cine a batut pe cine?...

Aa da....nici mie nu mi-a placut atitudinea lor...am uitat sa specific la ce nu mi-a placut... erau foarte infumurati si vorbeau de sus....unii vorbeau frumos...altii erau foarte infumurati...sincer..ma dezgustau...:-j... oricum ce mai conteaza acuma este ca : Au fost buni micii joke....ne-am distrat...mai e o zi de 4TUNING...femei cu carul..masini cu caleasca)....si drifturi super tari..
mitza mtb is offline   Reply With Quote
Old 12-04-09, 00:56   #5
87MTX

Stage 5
 
87MTX's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 813
Member of:
[CITROEN]
Default Re: O Parere despre eveniment...

in seara asta, la plecare, pe la 8 si jumate cam asa....fix inainte de iesire la poarta B, un coleg de la mine, mergea in spatele unei masini de la BGS, aia au oprit, au inceput sa-l injure ca de ce ii bate un far stramb, el a coborat din masina, le-a explicat frumos, in momentul in care a coborat din masina , altii de la BGS care se aflau in spatele lui , au coborat si ei din masina, si au inceput sa-l injure si aia si sa-l ia la picioare...nu a patit nimica grav....
87MTX is offline   Reply With Quote
Old 12-04-09, 00:58   #6
mitza mtb
Banned

Stage 5
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,849
Member of:
[4Rally]
Default Re: O Parere despre eveniment...

off...astia cred ca daca sunt de la BGS sunt mari scule pe bascule...:-j...URAT sa aud de astfel de evenimente
mitza mtb is offline   Reply With Quote
Old 12-04-09, 01:00   #7
EaGle
Banned

Stage 5
 
Join Date: May 2007
Posts: 4,131
Default Re: O Parere despre eveniment...

Quote:
Originally Posted by 87MTX View Post
in seara asta, la plecare, pe la 8 si jumate cam asa....fix inainte de iesire la poarta B, un coleg de la mine, mergea in spatele unei masini de la BGS, aia au oprit, au inceput sa-l injure ca de ce ii bate un far stramb, el a coborat din masina, le-a explicat frumos, in momentul in care a coborat din masina , altii de la BGS care se aflau in spatele lui , au coborat si ei din masina, si au inceput sa-l injure si aia si sa-l ia la picioare...nu a patit nimica grav....
Nenorociţi, mă întreb ce legătură are asta cu munca lor
EaGle is offline   Reply With Quote
Old 12-04-09, 01:03   #8
87MTX

Stage 5
 
87MTX's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 813
Member of:
[CITROEN]
Default Re: O Parere despre eveniment...

nu aveau ce face...erau dupa program... s-au gandit sa se ia de unu de 60 de kg...ei avand 120kg,cel mai mic.... niste idioti.......
87MTX is offline   Reply With Quote
Old 12-04-09, 01:15   #9
BBK_VW
VW Driver

Stage 3
 
BBK_VW's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 108
Member of:
[VW]
Default Re: O Parere despre eveniment...

Pot spune ca am stat in fata chiar pe unde a intrat Sprinteru Lui Becman si scuterele cele 2 si Becman cu Motoru(nu pe unde a intrat Camionul) am stat in fata chiar dupa gardul pe care il puneau cei de la BGS.In momentul in care au venit cele 2 Scutere de s-au dat putin,dupa ce au terminat,cel de la BSG a vorbit cu propietarul unui scuter si l`a rugat sa il lase pe cel cu piciorul in gips sa stea jos.Am stat acolo aproape 1 ora daca nu mai bine si am vorbit cu cel de la BGS.A fost foarte de treaba.Cand am inaintat eu si vreau sa spun ca am fost nesimtit si eu aproape ca stateam in rand cu Fotografii vreo 4 la numar,a venit la mine si m-a rugat frumos sa ma duc si eu in multime daca se poate. Overall NUMAI DE BINE!!! Un show extraordinar.Felicitari Gratzian,ZoliaT,Echipa de Sprijin etc etc!! Sunteti niste profesionisti Organizare si Disciplina. Si pentru mitza_mtb: Cei de acolo nu aveau stampile degeaba.Trebuia decat sa ceri cand ai iesit.Nu cred ca nu ai vazut ca pun stampile,eu am stat la coada. (poate ti`a furat vreun fund privirea). bafta si sa auzim de bine!!!
__________________


VW Passat
2006 2.0 TDI Highline

Last edited by BBK_VW; 12-04-09 at 01:17.
BBK_VW is offline   Reply With Quote
Old 12-04-09, 01:17   #10
luca

Stage 5
 
luca's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 1,491
Member of:
[2 Roti]
Default Re: O Parere despre eveniment...

Nu poti sa te astepti de la un om care nu stie altceva decat sala si scandal sa vorbeasca frumos cu tine. Si chiar pentru ca este de 2 ori mai mare decat tine isi permite sa se poarte cum vrea cu tine. Mie mi se pare normal felul lor de a fi.
Oricum ei sunt acolo sa faca ordine si sa intervina cand lucrurile degenereaza, pentru asa ceva este nevoie de oameni puternici, iar oamenii puternici nu prea stiu ce e aia diplomatie tocmai pentru ca se pot impune prin forta ci nu prin vorba.
Si eu am avut un mic conflict azi cu unul dintre ei la drift, nu prea intelegea de ce nu stau dupa gard impreuna cu spectatorii, cu toate ca aveam vesta, ecuson, si faceam poze. M-am atacat putin dar dupa aia mi-am dat seama ca omul vroia sa stau cat mai langa gard, in caz ca scapa o masina de sub control si ma lovea ar fi fost vina lui. Dar cum am spus mai sus pentru ca nu sunt genul de oameni diplomati mi s-a adresat cum a stiut el mai bine, adica ceva mai violent. Dar asta nu inseamna ca omul nu si-a facut datoria, ba chiar din contra.
__________________
luca is offline   Reply With Quote
Old 12-04-09, 01:20   #11
EaGle
Banned

Stage 5
 
Join Date: May 2007
Posts: 4,131
Default Re: O Parere despre eveniment...

Mah, unchimiu lucreaza tot la o firma de paza destul de cunoscuta, are ~2m si ~150 kg, sincer ..da..l-a batut pe unu de i-a sarit capacele apoi i-a facut si slujba cu crucea care o avea la gat de fata cu mine la o discoteca, dar pe buna dreptate...in schimb e un om de nota 20. Cum a spus BBK, sunt si oameni ok...si oameni mai idioti gen cei care a spus Luca...cand vedeti ca fac pe idiotii, faceti frumos reclamatie si se rezolva (dar ganditi-va inainte daca nu cumva ati gresit cu ceva).
EaGle is offline   Reply With Quote
Old 12-04-09, 01:23   #12
87MTX

Stage 5
 
87MTX's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 813
Member of:
[CITROEN]
Default Re: O Parere despre eveniment...

a venit si politia, a venit si gratian ... nu le-a facut absolut nimica...daca le zicea ceva sau facea ceva...cred ca acuma era in spital...
87MTX is offline   Reply With Quote
Old 12-04-09, 01:25   #13
EaGle
Banned

Stage 5
 
Join Date: May 2007
Posts: 4,131
Default Re: O Parere despre eveniment...

Nu uitati ca si ei au un sef, nu pot face de capul lor...chiar daca uneori mai "scapa de sub control", nu cred ca-si permit sa piarda locul de munca. Haideti sa nu deviem de la subiectul topicului ...
EaGle is offline   Reply With Quote
Old 12-04-09, 08:35   #14
ClaudyuNSL
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
ClaudyuNSL's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,391
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: O Parere despre eveniment...

Organizarea a fost de exceptie,publicul mult mai intelegator,distractia a fost pe masura,fortele de ordine au fost foarte OK.....cei care va plangeti ar trebui sa va puneti si in locul lor....

Bravo 4Tuning....

PS: Data viitoare ar fi si mai frumos sa se faca o selectie la masinile de la Tuning...sunt multe care nu au ce cauta acolo...sunt masini stok iar tuningu nu inseamna STOK
__________________

A.C.S NO SPEED LIMIT ROMANIA
ClaudyuNSL is offline   Reply With Quote
Old 12-04-09, 08:58   #15
cryssl

Stage 5
 
cryssl's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,671
Member of:
[4Rally]
Default Re: O Parere despre eveniment...

Mie mi'a placut totul..masinile sunt super..
Da sustin ce a zis claudiu..anumite masini care au fost acolo le putem vedea si pe strada sau asa..insa anumite masini care au fost chiar nu le'am vazut si chiar vruiam sa vad..la chestia cu driftu nu prea a fost fain deoarece putea sa vina oricine sa vada pe gratis..si deasta cred ca a fost si inghesuiala..da ma rog voi stiti mai bine

EU am fost si vineri si sambat si merg si azi
__________________
cryssl is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -