Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Legal-Racing > Bucuresti - 30.10.2004

Bucuresti - 30.10.2004 Incepand cu ora 12 sambata la prisma o noua etapa de indemanare \"rapida\"

Reply
 
Thread Tools
Old 04-11-04, 09:12   #16
TNos

Stage 5
 
TNos's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 936
Default

da bog88..masina a fost mereu in treapta 1...mai putin iesirea din pasaj cand inainte de franare apucam sa dau 2 si sa dau ceva in ea si la ultimul viraj pe care il luam tot cu treapta a doua...apropo de timpi...timpii tai iasi_drifter sunt chiar apropiati de cei reali...eu unul la sfarsit am intrebat pe cel ce avea rolele si dupa celule am iesit pe 24 din 37, iar cu penalizarile adaugate eram undeva in jurul locului 10....iar in timpii tai sunt pe 19 fara penalizarile adaugate celorlalti..deci esti chiar bun cu timpii avand in vedere faptul ca nu ai avut prea mult de inceput...bravo tie...asteptam si timpii oficiali...
__________________
PAREREA MEA \\\"PROPRIE SI PERSONALA\\\"
TNos is offline   Reply With Quote
Old 04-11-04, 09:14   #17
TNos

Stage 5
 
TNos's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 936
Default

apropo asa orientativ..timpul cel mai bun scos de seat negru castigator la grupa B a fost de 54 de secunde...iar cel mai timp timp a fost scos de Sebi, neoficial insa, iar timpul la el a fost de 50 de secunde, traseu efectuat cu Impreza Sti
TNos is offline   Reply With Quote
Old 04-11-04, 10:46   #18
iasi_drifter

Stage 5
 
iasi_drifter's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 792
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

a am uitat sa mentionez ca nu am luat in considerare si penalizarile la jaloane doborate ci doar timpii fara penalizari. Unii au facut macel prin jaloane asa ca nu cred ca va mai conta asa de mult timpul pe care l-au scos pe traseu.

ei, ce sa-i faci probabil oamenii au alte pb de nu apar timpii. eu unul stiu ca inca astept sa apara filmele pe site de la play-ul din Iasi care a avut loc acum peste o luna
iasi_drifter is offline   Reply With Quote
Old 04-11-04, 11:05   #19
ducu

Vicepresedinte Insomnia Racing

Stage 4
 
ducu's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 230
Member of:
[Insomnia]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Drifterule.... daca tot ai facut bine, scoate shi tu timpii la celica (daca potzi)!
Pt. ca am vazut ca nu m-ai pus... shi nu cred ca am mers atit de rau!!!
__________________
== EVO IX ==
=INSOMNIAC=
ducu is offline   Reply With Quote
Old 04-11-04, 12:11   #20
ducu

Vicepresedinte Insomnia Racing

Stage 4
 
ducu's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 230
Member of:
[Insomnia]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Am calculat shi eu in stilul tau shi mi-a ieshit un timp de 47 in a 2 a cursa!!!
Ce zici e corect?
ducu is offline   Reply With Quote
Old 04-11-04, 12:52   #21
iasi_drifter

Stage 5
 
iasi_drifter's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 792
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

da scuze man nu am vazut ca era si a 2a cursa la tine acolo ca prima era filmata de prea departe. dar dupa cum am calculat eu timpii mai degraba la a 2a inclin sa cred ca ai avut 48 dar si 47 e f posibil. Timpii pe care i-am dat eu sunt orientativi oricum. Timpii oficiali sunt cei importanti si nu astia dati de mine. Totusi e un timp bun si imi scapase . Daca tot te-am nedreptatit macar sa-ti dau timpul aproximativ si la prima cursa: raportand la a doua cursa cred ca in prima ai scos in jur de 50.

Asa ca noua lista cu tot cu Celica pe care am omis-o:
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	prisma_902.jpg
Views:	89
Size:	68.1 KB
ID:	12075  
Attached Files
File Type: xls timpi_prisma_297.xls (16.0 KB, 36 views)
iasi_drifter is offline   Reply With Quote
Old 04-11-04, 18:47   #22
bog88

Stage 3
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 156
Default

e normal sa seceri tot cu 1300. se intoarce ca un autobuz romanesc. a mea mai are si bara antiruliu groasa pe fata. oricum, nu comparati masini cu 30ani diferenta intre ele

merci pt timp
__________________
furia rosie turbo-diesel
bog88 is offline   Reply With Quote
Old 04-11-04, 18:55   #23
TNos

Stage 5
 
TNos's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 936
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"bog88\"
e normal sa seceri tot cu 1300. se intoarce ca un autobuz romanesc. a mea mai are si bara antirului groasa pe fata. oricum, nu comparati masini cu 30ani diferenta intre ele

merci pt timp
de ce spui asta? ca nu am maturat nimic...am traseul corect...sau era vorba ca a ta a facut asa?
TNos is offline   Reply With Quote
Old 04-11-04, 19:14   #24
bog88

Stage 3
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 156
Default

fata de masinile normale 1300 e subviratoare rau. am impresia ca renaultu in general, si meganu e de coma la jaloane. a mea e si mai si din cauza ca am gandit-o la origini ca masina de macadam(sa nu fuga spatele).

a ta tnos terfelea caucicurile in fata, dar mentinea aderenta, deh suspensii moi. a mea e aia bleu lasate de bot, deci facea exact invers ca e mai moale si mai sus pe spate. oricum prin curbe am trecut cam la fel, eu putin mai bine(centrul de greutate mult mai jos etc). m-ai facut binisor la timp pt ca ai tras mai tare la demaraje(eu am tinut-o in a2a si a3a).
bog88 is offline   Reply With Quote
Old 04-11-04, 23:42   #25
BogdanSHA

Stage 5
 
BogdanSHA's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 573
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"bog88\"
(eu am tinut-o in a2a si a3a)
Uaaa, ai iesit la plimbare
Se pare totusi ca acestia raman timpii oficiali Se poate si mai rau-> sa nu fie deloc
BogdanSHA is offline   Reply With Quote
Old 05-11-04, 09:23   #26
bog88

Stage 3
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 156
Default

LR ce zice de timp? zoliat? care esti mai apropiat de ei?

the time is cumin'
bog88 is offline   Reply With Quote
Old 09-11-04, 03:05   #27
BogdanSHA

Stage 5
 
BogdanSHA's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 573
Default

Timpul cica se strica zilele astea dar se incalzeste mai incolo
BogdanSHA is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -