Go Back   Forum 4Tuning > Car-Audio, Multimedia & GPS > Competitii Car-Audio > Campionatul National de Car-Audio

Reply
 
Thread Tools
Old 23-12-11, 16:39   #31
pilula20

Stage 5
 
pilula20's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,509
Member of:
[Opel]
[Competitor CNCA]
Default Re: REZULTATE SQ LEAGUE - CNCA @ Bucuresti 22-23 Octombrie 2011 - FINALA NATIONALA 20

@ claudiu aia este valoarea HONDEI ! trebuie sa stii sa si pierzi in viata asta!
pilula20 is offline   Reply With Quote
Old 24-12-11, 20:31   #32
ReLLaXX

Stage 5
 
ReLLaXX's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 2,977
Member of:
[Registered Users]
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[Competitor CNCA]
Default Re: REZULTATE SQ LEAGUE - CNCA @ Bucuresti 22-23 Octombrie 2011 - FINALA NATIONALA 20

Quote:
Originally Posted by pilula20 View Post
@ claudiu aia este valoarea HONDEI ! trebuie sa stii sa si pierzi in viata asta!
Eu am vreo 5-6 "strainezi" care au ascultat-o/vazut-o la Finale si care au alta parere. Pentru impartialitate am refuzat feedback-ul autohton. In fine. In viata tebuie sa inveti sa nu pui botul la marketing (ieftin). Universal valabil.

PS: Ramaneti on-topic (recititi titlul topicului). Avertisment, nu rugaminte.
__________________
www.melodix.ro
ReLLaXX is offline   Reply With Quote
Old 24-12-11, 20:47   #33
ReLLaXX

Stage 5
 
ReLLaXX's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 2,977
Member of:
[Registered Users]
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[Competitor CNCA]
Default Re: REZULTATE SQ LEAGUE - CNCA @ Bucuresti 22-23 Octombrie 2011 - FINALA NATIONALA 20

Quote:
Originally Posted by theend View Post
doar laşi neagă dreptul la replică ...



Pot vorbi despre această maşină pentru mai multe motive.
Toţi prietenii mei au auzit. Chiar si partenerul meu.
Am vorbit cu judecătorii.
Ştiu că toate componentele care sunt utilizate, pentru că eu le folosesc eu. Cred că problema cu aceasta masina este de calibrare.




īn orice competitie serioasa un judecător nu poate evalua maşini ce a făcut el, dar la CNCA...



De ce crezi că cineva mi-a trimis?
Ai făcut ceva greşit?
Ai un cur murdar?



Pot să vă arăt că am conecta de la toată lumea ...
Nu tu?
Oh, scuze,
stii face doar sisteme Hi-Fi care cāştiga concursuri atunci cānd faci judecătorul



Crezi că te sperii pe cineva cu aceste ameninţări?
Incearcă să uite īn spatele, pentru că ai deja un pol in cur ...
...Dar poate vă place ...
Am avut 3-4 zile ceva mai ocupate cu domeniul car-audio si mai lipsite de telenovele si net. Deci iti raspund acum.


Consider foarte discutabila, necivilizata si chiar agresiva interventia ta... din senin. La un prim post pe forum puteai sa te prezinti, sa spui cine esti, sa incerci macar sa ne minti cum ca esti un nene fain si simpatic.

Intreaba-l pe IM ce punctaj a obtinut Honda in EMMA, cine a jurizat si daca exista vreo masina punctata mai bine in EMMA Romania. Ca poate asa iti dai seama de ce e cea mai buna SI la CNCA. Agresivule. Nu vrei sa-ti muti tu cortul la matusa EMMA, sa discutati despre rezultatul ala inainte sa va legati de cel din CNCA?

Dar desigur, si eu si tu stim in urma carei combinatii esti aici si scrii aceste lucruri. Acum, aparent din senin, cand era mai liniste.

Nici nu ma intereseaza ce crezi, ce stii sau cu cine ai vorbit. Modul in care pui problema descalifica orice fel de intentie buna.

Iar dupa felul in care bunul tau prieten (IM) a dat niste telefoane ca sa se planga ca o fata mare ca-l ameninta Relaxu pe forum cu "exterminarea" (desi nu am dat nume, dar am zis ca o sa se simta cei care trebuie sa se simta, si am avut dreptate) tind sa cred ca intuiesc corect conexiunile si interesele intregii povesti.


Retineti o chestie esentiala, pe care o repet. Ca si noi, voi sunteti oaspeti aici, pe 4Tuning.Ro. Iar daca nu intelegeti ce inseamna asta puteti sa deveniti vizitatori sau chiar vecinii de peste drum, care privesc (oricum o fac) cu invidie la capra mare, grasa si frumoasa a vecinului. Indiferent de cat de frumos povestiti cand dati telefoane de telenovela. Iar astea nu sunt amenintari. Sunt realitati.


Sarbatori fericite si linistite!

"The end"... ce prevestire...
ReLLaXX is offline   Reply With Quote
Old 26-12-11, 17:42   #34
ceachi

Stage 5
 
ceachi's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 721
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: REZULTATE SQ LEAGUE - CNCA @ Bucuresti 22-23 Octombrie 2011 - FINALA NATIONALA 20

Claudiu , e o chestie evidenta , oamenii au ales sa vina acolo unde se simt mai bine , acolo unde lucrurile se fac complet la vedere , acolo unde fisele de jurizare sunt publice , acolo unde orice nedeumerire (contestatie) se rezolva ascultind impreuna cu , concurentul sistemul si explicindu-i dece si cum a fost punctat.
Normal ca totul este perfectibil si toata lumea stie ca orice propunere de imbunatatire va fi discutata.
Se pare ca cineva nu se poate impaca cu ideea ca oamenii sunt liberi sa aleaga !
__________________
CDA-7990R F#1 Status CD Tuner + PXA-H900 F#1 Status Multimedia Manager , BRAX Matrix 1.1 , BRAX Matrix 2.1 , 2*BRAX Matrix 6.1 PP , 4*BRAX X 2000.2 Graphic Edition platinum ,2* BRAX Matrix 10.1

ceachi is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -