Go Back   Forum 4Tuning > Car-Audio, Multimedia & GPS > Competitii Car-Audio > Campionatul National de Car-Audio

Reply
 
Thread Tools
Old 10-04-10, 09:23   #16
mytza_toxic

Stage 5
 
mytza_toxic's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 335
Default Re: Rezultate SPL Challenge - CNCA @ 4TuningDAYS 2010 - Romexpo, Bucuresti

Quote:
Originally Posted by basic View Post
Si tu cam la ce clasa mica vroiai sa participi?.....Aveai sanse la ce?
Puteai si tu sa incepi pe forumul asta cu ceva de genu :

"Am un sistem format din....am vrut sa particip la clasa...consider ca aveam un rezultat NEOFICIAL bun.....pentru ca am masurat sistemul pe un termlab si nu fac aprecieri doar pe ureche.Ca atare daca e sa iau rezultatul NEOFICIAL care il am pe termlab si cele obtinute la Bucuresti aveam sanse la......"Daca nu ai sistemul masurat pe termlab vreodata si aprecierile le faci pe alte criterii,atunci....

Nu e frumos sa nu dai imaginea completa si sa le spui celor de la clasele mici ca au dat rezultate mici.
Daca e sa faci o analiza mai pertinenta poti compara cu recordurile de anul trecut unde rezultatele de la etapa asta la mini 1000 si mini 2000 sunt la 1db sub acele recorduri ceea ce nu e chiar asa mult.

Ce zici....am dreptate?In privinta ta urmatoarea etapa e la CLuj si daca datele tale nu sunt completate aiurea nu vei avea motive ca sa nu ne incanti cu sistemul tau si sa le dai "clasa" la clasa mica la care vei participa.

Si ca sa fac si eu o completare as aprecia super competitia de la mini 2000 ,eu nu imi amintesc o clasa mai accesata ca asta vreodata.


Scuze nu vroiam sa jignesc pe nimeni ce doamne iarta-ma...
Si in privinta masuratorilor da scot undeva in jur la 142-143 in functie de masina, de aia am luat locul 3 la mini 3000, si ma refeream ca poate anul asta ajung mai sus, anul trecut la cnca la cluj , am scos 142.8.

Si nu ma intelege gresit, felicit pe toata lumea atat oricat a dat fiecare, strict pentru participare, atat ca regret ca nu am venit si eu.

Si DA la cluj voi veni (daca ma ajuta al' de sus) si o sa incerc sa nu plec cu mana goala.

Si in privinta exprimarii....hai ca nu sunt singurul cu posturi incomplete...

Aaa.. sin privinta componentelor sistemului..2x dd512, 1x MNC S3000 (anul trecut)
si anul asta am schimbat doar ampliful intr-un DDm1

Respect

Last edited by mytza_toxic; 10-04-10 at 09:27.
mytza_toxic is offline   Reply With Quote
Old 10-04-10, 11:00   #17
basic
Competitor CNCA

Stage 5
 
basic's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 388
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: Rezultate SPL Challenge - CNCA @ 4TuningDAYS 2010 - Romexpo, Bucuresti

Acum e cu totul alta imagine,inseamna ca erai cu un peugeot 308 din ce imi amintesc eu.
Atunci sa ne vedem sanatosi cu totii acolo
Respect
basic is offline   Reply With Quote
Old 10-04-10, 14:23   #18
mytza_toxic

Stage 5
 
mytza_toxic's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 335
Default Re: Rezultate SPL Challenge - CNCA @ 4TuningDAYS 2010 - Romexpo, Bucuresti

Am avut pug 308,si alt user pe forum..
Acum am un bmw si ma chinui sa scot ceva din el.
Cine a incercat stie la ce ma refer.
Am niste idei si sper sa gat pana la show..
Doamne ajuta la toata lumea.
mytza_toxic is offline   Reply With Quote
Old 11-04-10, 07:39   #19
Shokaliptiku

Stage 5
 
Shokaliptiku's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 853
Default Re: Rezultate SPL Challenge - CNCA @ 4TuningDAYS 2010 - Romexpo, Bucuresti

ce bmw
ce bmw ???
Shokaliptiku is offline   Reply With Quote
Old 11-04-10, 11:00   #20
mytza_toxic

Stage 5
 
mytza_toxic's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 335
Default Re: Rezultate SPL Challenge - CNCA @ 4TuningDAYS 2010 - Romexpo, Bucuresti

E36 si ii un chin sa il faci sa sune dar il voi face...
Toata chestia ii in primul si primul rand sa imi vina bancheta rabatabila ca altfel...nush.
Am acuma in discutii sa combin un golf1 si atunci pisik lu nevasta-mea il incep de sq incetuc.
Ne bagam si in altceva..
mytza_toxic is offline   Reply With Quote
Old 11-04-10, 13:34   #21
Shokaliptiku

Stage 5
 
Shokaliptiku's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 853
Default Re: Rezultate SPL Challenge - CNCA @ 4TuningDAYS 2010 - Romexpo, Bucuresti

destul de dificila masina pentru spl ...
asta in cazul in care nu vrei sa faci prea multe modificari ...

daca nu iti vine bancheta rabatabila ... stai fara de grija
o scoti ... in care iti cere arbitru so pui la loc o pui ... apoi o dai iar jos in momentul masuratorii

un golf I ar fi putin mai pe treaba

succes
__________________
INsonorizari profi
YM shokaliptiku
0742090285

my audio car --> https://forum.4tuning.ro/384-sistemul...ream-team.html
Shokaliptiku is offline   Reply With Quote
Old 30-05-10, 12:56   #22
antidotu79

Stage 5
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 444
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: Rezultate SPL Challenge - CNCA @ 4TuningDAYS 2010 - Romexpo, Bucuresti

pentru rezultatele de la cluj cam cat trebuie sa mai asteptam...
cele de la sq a doua zi erau deja postate...
lipsa de interes pt acest "sport" cu parere de rau spun ca este totala si mai stiu ca sunt multi de parere cu mine numai ca tin pt ei.
antidotu79 is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -