Go Back   Forum 4Tuning > Car-Audio, Multimedia & GPS > Competitii Car-Audio > Campionatul National de Car-Audio

Reply
 
Thread Tools
Old 29-03-09, 19:00   #46
Shokaliptiku

Stage 5
 
Shokaliptiku's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 853
Default Re: SPL Challenge @ 4TuningDays 2009!

sandule ... asa se intampla cand nu citesti regulamentul ...
te iau tare "batranii" ..

hai ca o sa fie buna-vointza si o sa se faca ceva si pentru voi astia "mai incepatori"

app: nici la emma nu ai loc ?!
__________________
INsonorizari profi
YM shokaliptiku
0742090285

my audio car --> https://forum.4tuning.ro/384-sistemul...ream-team.html
Shokaliptiku is offline   Reply With Quote
Old 29-03-09, 19:15   #47
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: SPL Challenge @ 4TuningDays 2009!

Quote:
Originally Posted by Shokaliptiku View Post
sandule ... asa se intampla cand nu citesti regulamentul ...
te iau tare "batranii" ..

hai ca o sa fie buna-vointza si o sa se faca ceva si pentru voi astia "mai incepatori"

app: nici la emma nu ai loc ?!
mai io cred in cei experimentati dar daca noi incepatori suntem asa drastic tratati ne inspaimantam si nu avem curaj sa ne prezentam si noi jalnicele sisteme fata de alti



iarta-ma.....ce emma???unde?
__________________

AUTO HI-FI&TUNING CENTER STR.ADY ENDRE NR 45/A VANZARI REPARATII DECODARI SI INSTALARI AUDIO VIDEO
PERSONALIZAM INSTALATII AUDIO CONSTRUIM MASINI DE EXPOZITII SI CONCURSURI LA STANDARDE COMPETENTE
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 29-03-09, 19:24   #48
antidotu79

Stage 5
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 444
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: SPL Challenge @ 4TuningDays 2009!

nu am vrut sa sune in niciun fel, am vrut doar sa aduc la cunostinta ca se da pe sinus, nu am vrut sa ofensez pe nimeni, daca asa a sunat imi cer scuze... amice...

Last edited by antidotu79; 29-03-09 at 19:28.
antidotu79 is offline   Reply With Quote
Old 29-03-09, 19:30   #49
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: SPL Challenge @ 4TuningDays 2009!

Quote:
Originally Posted by antidotu79 View Post
nu am vrut sa sune in niciun fel, am vrut doar sa aduc la cunostinta ca se da pe sinus, nu am vrut sa ofensez pe nimeni, daca asa a sunat imi cer scuze... amice...
acuma sa ramana o gluma buna citeste inca odata cum ai scris si da cu parerea ce sever ai fost nu m-am suparat oricum stai relax
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 29-03-09, 19:38   #50
antidotu79

Stage 5
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 444
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: SPL Challenge @ 4TuningDays 2009!

sincer... eram si un pic influentat de unele chestii mai negative asa care mi s-au intamplat ieri si practic modul ala de comunicare era normalitate la ora aia, scuze si bafta. si da, o sa particip si io cu o mica parte din puterea pe care o ai tu acolo, dar sper sa se aplice si la mn zicala aia (dak e vreo zicala asa) ce e mic mare se face )
antidotu79 is offline   Reply With Quote
Old 29-03-09, 19:43   #51
Rafaila

Stage 5
 
Rafaila's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,016
Default Re: SPL Challenge @ 4TuningDays 2009!

SoundIdentity - Ultima oara cand team vazut facusesi neste usi frumoase pe interior ....ai mai lucrat ceva la masina ..inafara de car audio.....???
On topic: ai facut modificari la brrrr......pentru ca ma impresionat de fiecare data difuzorul tau micut si incinta jalnica din punct de vedere estetic......?
Chiar sunt curios daca participi ......ca de vi iar cu diful ala ..vin cu trenu....
__________________
Rafaila is offline   Reply With Quote
Old 29-03-09, 19:58   #52
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: SPL Challenge @ 4TuningDays 2009!

Quote:
Originally Posted by antidotu79 View Post
o sa particip si io cu o mica parte din puterea pe care o ai tu acolo, dar sper sa se aplice si la mn zicala aia (dak e vreo zicala asa) ce e mic mare se face )
iti doresc multa bafta...si nu uita din ceii mici vor fi cei mari ambitia conteaza si prezenta sa nu te uite lumea


Rafaila Re:
SoundIdentity - Ultima oara cand team vazut facusesi neste usi frumoase pe interior ....ai mai lucrat ceva la masina ..inafara de car audio.....???
On topic: ai facut modificari la brrrr......pentru ca ma impresionat de fiecare data difuzorul tau micut si incinta jalnica din punct de vedere estetic......?
Chiar sunt curios daca participi ......ca de vi iar cu diful ala ..vin cu trenu....

mai ceva ceva va fi mai bine sper daca vrea domnu de sus si sistemu meu
daca ma apuca tremuriciul pot rata totul
promit oricum ceva mai bine decat anu trecut si tot in aceea configuratie 1x12 1 amplif si ceea ce am mai imbunatatit am redus totul la 1 bucata de baterie din 2 sa fiu mai potent in db drag pentru street a

la estetica nu am mai lucrat imi ajunge atat ce are ''dotarile'' din golf 5 gti in golf 2 e o diferenta nu?si la 1200 de km cat am de bagat minimum dar mie asa imi place cum e ...am mai aranjat putin bara fata masca faruri ca statea ca un gard instabil acum a e tzapan si bun

Last edited by SoundIdentity; 29-03-09 at 20:00.
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 29-03-09, 21:47   #53
raidaru

Stage 5
 
raidaru's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 654
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: SPL Challenge @ 4TuningDays 2009!

Las nu te plange ca si eu toti atatia km fac pacat ca nu ai cu cine sa te dai, la super 12 esti nu??
raidaru is offline   Reply With Quote
Old 29-03-09, 21:49   #54
y_u_s

Stage 5
 
y_u_s's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 2,329
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: SPL Challenge @ 4TuningDays 2009!

Are cu cine dar nu ne ridicam noi la nivelul acesta...Poate vor fi surprize ca asa se anunta
y_u_s is offline   Reply With Quote
Old 29-03-09, 21:51   #55
raidaru

Stage 5
 
raidaru's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 654
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: SPL Challenge @ 4TuningDays 2009!

pai nu are cu cine, cum nici eu nu am in categoria mea........................
raidaru is offline   Reply With Quote
Old 29-03-09, 22:36   #56
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: SPL Challenge @ 4TuningDays 2009!

Quote:
Originally Posted by y_u_s View Post
Are cu cine dar nu ne ridicam noi la nivelul acesta...Poate vor fi surprize ca asa se anunta
pai daca o luam normal doar traseele ma dezavantajeaza fata de 1x12 ca nu am 2 ci am noua si nu fii rau cu texte de genu ca nu te ridici la nivelu...tralalala....te tzine hai nu te tzine nu te vaieta ca e concurs nu spovedanie...acolo vii dai cu ce ai cu ce poti si esti pe pozitia meritului si rezultatului...un concurs de aia e concurs sa incerci sa te tii cat mai pe pozitie nu sa te uiti ce are altu si sa cedezi este???nu te vaieta ca nui frumos stilu asta
doamne da surprize de tot genu .inseamna ca vor fi multi cu multe ...super...aia inseamna distractie pasionati etc.etc...nu razboi si ura ...
fata de anu trecut putin dar nu considerabil de mult am imbunatatit,,,,de 2 ani masina nu e batuta la 1x12 nici in ro nici in ungaria cand viine unu si i-o trage voi schimba doar masina nu sistemu am boala pe o panda
am o lada pregatita pentru 2x15 cu rezultat chiar foarte spectaculos ...dar nu imi place senzatia de atata amar de difuzoare vizibile...ci unu mic si zdravan ca la urma urmei rezultatul conteaza doar noi stim cine ce poate dar cei ce nu au treaba cu car audio vad doar rezultatul...este?...si la urma ce zic???ba ala cu atatea difuri nu il bate pe ala cu u nu mic daca e concurs pai tre sa fie rezultat si dupa aia show din boxe
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 29-03-09, 22:36   #57
antidotu79

Stage 5
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 444
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: SPL Challenge @ 4TuningDays 2009!

pai.. eu unu dak m-as da asa in vileag ca nu am concurenta... nu as face-o dak nu m-as baza pe o cerecetare a "pietei" comparatie facand cu ce am eu... acum nu stiu dak genul asta de persoana este si raidaru. cert este ca vom afla cat de curand.
antidotu79 is offline   Reply With Quote
Old 29-03-09, 22:40   #58
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: SPL Challenge @ 4TuningDays 2009!

Quote:
Originally Posted by antidotu79 View Post
pai.. eu unu dak m-as da asa in vileag ca nu am concurenta... nu as face-o dak nu m-as baza pe o cerecetare a "pietei" comparatie facand cu ce am eu... acum nu stiu dak genul asta de persoana este si raidaru. cert este ca vom afla cat de curand.
dar el cu ce se da?ce categorie e el?stii cumva?
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 29-03-09, 22:42   #59
Bigu

Stage 5
 
Bigu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 4,762
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Competitor CNCA]
Default Re: SPL Challenge @ 4TuningDays 2009!

sandule stai calm ca nici el nu stie.... ba unu de 15, ba doua.... plm...
Bigu is offline   Reply With Quote
Old 29-03-09, 22:45   #60
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: SPL Challenge @ 4TuningDays 2009!

Quote:
Originally Posted by Bigu View Post
sandule stai calm ca nici el nu stie.... ba unu de 15, ba doua.... plm...
ce dragstere?
ce masina?
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -