Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > OverSpeed Tuning Club

Reply
 
Thread Tools
Old 09-02-12, 19:45   #46
alexu_bad_boy
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
alexu_bad_boy's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 1,814
Member of:
[Inferno Motorsport]
[Opel]
[2 Roti]
Default Re: DISCUTII LIBERE

Quote:
Originally Posted by OpReA View Post
baieti ,aveti o bila neagra din partea mea
de la un club se cere o oarecare originalitate...ori ...noi ne cam asemanam ) http://forum.snrclub.ro/
Oprea cred ca puteai mai bine sa ne scri pe forum ca si asa ai cont acolo.
Dupa cum bine sti tema voastra este gratuita de pe net. La forum si la site se lucreaza dar baiatul care le face este cam neserios.
Si garda veche chiar au avut originalitatea lor dar stiu sigur ca nu era una oarecare si te asigur ca nici acum nu va fi asa. Nu cred ca ne putem compara cu cluburile care din 10 au 2 masini tunate de mama focului si restul sunt stock.
Si cand a fost aleasa tema asta crede-ma ca nu ne-am uitat noi la alte forum-uri sa le copiem.
O seara placuta.
alexu_bad_boy is offline   Reply With Quote
Old 09-02-12, 20:10   #47
OpReA

Stage 5
 
OpReA's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,016
Default Re: DISCUTII LIBERE

nu e nevoie sa imi vorbesti ca si cum ai fi cu o clasa deasupra mea...asta retin eu din postul tau .
puteati sa va uitati pe alte forumuri ca sa NU copiati o alta tema. este o tema gratuita,ai dreptate...era doar o remarca etica
consider ca nu era necesara o ironie legata de membrii clubului infiintat de mine ... eu m-am legat doar de tema in sine,nu de club ,sau de membrii...si daca m-am legat de tema ar fi trebuit sa observi ca am facut-o intr-un mod usor amuzant.
nu am gasit topic de sugestii pe forum..ca va scriam acolo
Toata stima
__________________
Reducere pentru membrii 4tuning - 10%
doar cu acest cod : JHAGRIASG
Acest cod se va introduce in pagina de comanda...in josul paginii.
Atentie! acest cod nu va merge introdus pana nu va autentificati pe site!!
OpReA is offline   Reply With Quote
Old 10-02-12, 09:49   #48
alexu_bad_boy
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
alexu_bad_boy's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 1,814
Member of:
[Inferno Motorsport]
[Opel]
[2 Roti]
Default Re: DISCUTII LIBERE

Quote:
Originally Posted by OpReA View Post
nu e nevoie sa imi vorbesti ca si cum ai fi cu o clasa deasupra mea...asta retin eu din postul tau .
puteati sa va uitati pe alte forumuri ca sa NU copiati o alta tema. este o tema gratuita,ai dreptate...era doar o remarca etica
consider ca nu era necesara o ironie legata de membrii clubului infiintat de mine ... eu m-am legat doar de tema in sine,nu de club ,sau de membrii...si daca m-am legat de tema ar fi trebuit sa observi ca am facut-o intr-un mod usor amuzant.
nu am gasit topic de sugestii pe forum..ca va scriam acolo
Toata stima
Cred ca ai inteles tu gresit. eu nu am vorbit niciodata cu cineva fata in fata si cu atat mai putin pe un forum in modul cum ai spus tu, crede-ma ca nu sunt genul. si mai ales nu m-am legat de clubul tau ca nu am dc sincer nici nu stiu masinile voastre asa ca stai linistit eu mi-am dat seama ca tu ai glumit, dar dupa cum am zis si mai sus se ocupa cineva de site si de forum care nu are treaba cu noi si cu cluburile.
alexu_bad_boy is offline   Reply With Quote
Old 10-02-12, 10:30   #49
OpReA

Stage 5
 
OpReA's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,016
Default Re: DISCUTII LIBERE

am inteles ok ... oricum ... nu stiu in ce masura iti mai aduci aminte de noi...eram colegi in billa floreasca...
mult succes
OpReA is offline   Reply With Quote
Old 10-02-12, 17:46   #50
alexu_bad_boy
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
alexu_bad_boy's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 1,814
Member of:
[Inferno Motorsport]
[Opel]
[2 Roti]
Default Re: DISCUTII LIBERE

Quote:
Originally Posted by OpReA View Post
am inteles ok ... oricum ... nu stiu in ce masura iti mai aduci aminte de noi...eram colegi in billa floreasca...
mult succes
dap imi aduc aminte bine. stiu ca am fost vecini. si e posibil sa fim din nou
Si in legatura cu tema forumului voi cauta pe altcineva care se pricepe si isi da si interesul pentru a face ceva frumos.
alexu_bad_boy is offline   Reply With Quote
Old 14-02-12, 21:21   #51
Devu
Honda Driver

Stage 5
 
Devu's Avatar
 
Join Date: Sep 2011
Posts: 1,668
Member of:
[Honda]
Default Re: DISCUTII LIBERE

Gata, ati facut curatenie ?
Mult succes.
Devu is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -