Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Machete Auto > Alte discutii machete

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 03-03-08, 17:48   #61
coman razvan

Stage 5
 
coman razvan's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 6,892
Member of:
[Moderators]
[Colectionar Machete]
[DACIA]
[RENAULT]
Default Re: 4TuningDAYS-Loc si pentru machete

GATA!Inscrierile s-au inchis!Toti cei care ati postat aici ati fost inregistrati cu machetele!Zilele astea...mai multe detalii despre cum , unde si la cat ne intalnim pentru a aduna macheteleIn mare, sambata ( 15 MARTIE 2008 ) dimineata pe la 7...cam asa!Dar va mai anunt!Pentru securitate:O sa fie vitrine!Nu va fie frica, tot timpul va fi cineva acolo sa aiba grija...

Last edited by coman razvan; 03-03-08 at 18:34.
coman razvan is offline  
Old 04-03-08, 09:17   #62
Trickz

Stage 5
 
Trickz's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,724
Member of:
[Moderators]
[Virtual Tuning]
[RENAULT]
Default Re: 4TuningDAYS-Loc si pentru machete

astept sa fiu contactat pentru lista...cine se ocupa mai departe...
Trickz is offline  
Old 04-03-08, 11:50   #63
Most_Wanted

Stage 5
 
Most_Wanted's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,737
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: 4TuningDAYS-Loc si pentru machete

eu tot am o teama cu ele......mie frica sa nu raman fara ele......o sa le aduc ...si daca din prima zi mi se pare ceva in neregula ....eu mi-o iau de acolo. fara suparare
__________________
pictures
Most_Wanted is offline  
Old 04-03-08, 14:09   #64
EaGle
Banned

Stage 5
 
Join Date: May 2007
Posts: 4,131
Default Re: 4TuningDAYS-Loc si pentru machete

Hai mai oameniilor, intelegeti ca a fost angajata o firma de securitate, sunt inchise intr-o vitrina care la randul ei e incuiata plus ca sunt pazite de membrii acestei firme.Tu ca tu, dar "promo" sau altii ce sa zica ca au machete de valoare mai mare!!?!(no offence)
Trickz, vb mai tarziu pe mess
EaGle is offline  
Old 04-03-08, 14:28   #65
Most_Wanted

Stage 5
 
Most_Wanted's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,737
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: 4TuningDAYS-Loc si pentru machete

bine .......am incredere .....
si inca o intrebare ...cu macetele de cand se termina ....sambata seara ....duminica la sfarsit ..?
Most_Wanted is offline  
Old 04-03-08, 14:43   #66
EaGle
Banned

Stage 5
 
Join Date: May 2007
Posts: 4,131
Default Re: 4TuningDAYS-Loc si pentru machete

Duminica seara
EaGle is offline  
Old 13-03-08, 15:05   #67
Most_Wanted

Stage 5
 
Most_Wanted's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,737
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: 4TuningDAYS-Loc si pentru machete

Eu nu cred ca mai aduc mustangu ca nam apucat sa schimb jantele pe spate ...doar sa il aduc si sa il pun asa intre 2 masini sa nu se vada rotile de ppe spate....
Most_Wanted is offline  
Old 13-03-08, 19:56   #68
coman razvan

Stage 5
 
coman razvan's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 6,892
Member of:
[Moderators]
[Colectionar Machete]
[DACIA]
[RENAULT]
Default Re: 4TuningDAYS-Loc si pentru machete

Quote:
Originally Posted by Most_Wanted View Post
Eu nu cred ca mai aduc mustangu ca nam apucat sa schimb jantele pe spate ...doar sa il aduc si sa il pun asa intre 2 masini sa nu se vada rotile de ppe spate....
In nici un caz masini descompletate...imi pare rau
coman razvan is offline  
Old 13-03-08, 20:25   #69
Most_Wanted

Stage 5
 
Most_Wanted's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,737
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: 4TuningDAYS-Loc si pentru machete

Quote:
Originally Posted by coman razvan View Post
In nici un caz masini descompletate...imi pare rau
are roti .....dar unpic diferite
Most_Wanted is offline  
Old 13-03-08, 20:45   #70
coman razvan

Stage 5
 
coman razvan's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 6,892
Member of:
[Moderators]
[Colectionar Machete]
[DACIA]
[RENAULT]
Default Re: 4TuningDAYS-Loc si pentru machete

SAMBATA DIMINEATA LA ROMEXPO...PE ACOLO PE UNDEVA SA ADUCETI MACHETELE!LA ORA 8 - 8.15 CEL TARZIU!LA 9.30 TREBUIE SA FIE TOTUL ARANJAT! NUMARUL MEU DE TELEFON ESTE 0744905827...CAND AJUNGETI ACOLO MA SUNATI SA VIN SA VA IAU...ETC...NE INTALNIM SAMBATA DIMINEATA LA ROMEXPO!INCA CEVA...CINE PANA LA ORA 8.30 CEL TARZIU NU A ADUS MACHETELE NU O SA LE MAI EXPUNEM!
coman razvan is offline  
Old 13-03-08, 20:50   #71
Io4rap

Stage 5
 
Io4rap's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 622
Member of:
[Opel]
Default Re: 4TuningDAYS-Loc si pentru machete

macheta mea o expui oricum asa k nu conteaza knd vin :P
Io4rap is offline  
Old 16-03-08, 01:33   #72
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: 4TuningDAYS-Loc si pentru machete

nasoala treaba...
ne-am muncit mult pentru actiuunea asta, la fel ca si voi
desi am comandat 2 vitrine, si n-au venit nici macar modelele comandate, nici in stare buna. Am lasat cearta cu romexpo mai tarziu, desi platisem vitrinele, si am mai comandat 2. din nefericire, am aflat asta seara , tarziu, cand am fost sa pozez pe acolo, ca nici astea nu erau de doamne-ajuta
daca stiam toate astea, mai bine, cu acesti bani, construiam pe bune o vitrina mare care sa cuprinda toata expozitia, chit ca dupa aia o lasam acolo.
dar erau aceeasi bani, reuseam expunerea si nu aveam atatea nemultumiri, atat voi cat si noi
imi pare rau, sincer... macar, acum stim cu ce avem de-a face...

maine voi cumpara de acolo de la expozanti cateva machete sa le dam cadou celor care s-au chinuit atat degeaba
sunt convins ca daca nu erau atatea de facut si ne ocupam mai mult, iesea bine.
nu dam vina pe romexpo, suntem si noi vinovati ca nu ne-am ocupat mai bine de aceasta sectiune
ne pare rau
Gratzian is offline  
Old 16-03-08, 09:54   #73
andrey2003
Dream Squad Member

Stage 5
 
andrey2003's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 3,234
Member of:
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Dream Squad]
[FOTO]
[SKODA]
Exclamation Re: 4TuningDAYS-Loc si pentru machete

Asta e..
Probabil vom face la anu ceva mai frumos de cat aveam de gand anul acesta..
Oricum, noi, cei care au venit cu machete.. ne-am 'prezentat' machetele unul altuia.. si a fost frumos..
Eu mi-am expus machetele la standul Dream Squad..
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Picture 212_resize.jpg
Views:	192
Size:	296.3 KB
ID:	482696  
__________________

Skoda Octavia 2 - B 89 WYN
BBS VZ033 18" - H&R Springs -50mm - Debadged - TCM Turbo stage 1 - Piano black trims - US parking-lights - RNS 510 Columbus -


Activez diverse functii, stergere/citire erori cu VAG-COM pentru VW/SEAT/SKODA/AUDI


andrey2003 is offline  
Old 16-03-08, 12:08   #74
coman razvan

Stage 5
 
coman razvan's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 6,892
Member of:
[Moderators]
[Colectionar Machete]
[DACIA]
[RENAULT]
Default Re: 4TuningDAYS-Loc si pentru machete

Quote:
Originally Posted by Gratzian View Post
nasoala treaba...
ne-am muncit mult pentru actiuunea asta, la fel ca si voi
desi am comandat 2 vitrine, si n-au venit nici macar modelele comandate, nici in stare buna. Am lasat cearta cu romexpo mai tarziu, desi platisem vitrinele, si am mai comandat 2. din nefericire, am aflat asta seara , tarziu, cand am fost sa pozez pe acolo, ca nici astea nu erau de doamne-ajuta
daca stiam toate astea, mai bine, cu acesti bani, construiam pe bune o vitrina mare care sa cuprinda toata expozitia, chit ca dupa aia o lasam acolo.
dar erau aceeasi bani, reuseam expunerea si nu aveam atatea nemultumiri, atat voi cat si noi
imi pare rau, sincer... macar, acum stim cu ce avem de-a face...

maine voi cumpara de acolo de la expozanti cateva machete sa le dam cadou celor care s-au chinuit atat degeaba
sunt convins ca daca nu erau atatea de facut si ne ocupam mai mult, iesea bine.
nu dam vina pe romexpo, suntem si noi vinovati ca nu ne-am ocupat mai bine de aceasta sectiune
ne pare rau
Gratzian, sincer imi pare foarte rau de tot ce "nu" s-a intamplat acolo! Sincer, eu am facut tot ce mi-a stat in putinta sa iasa totul bine, am facut etichete, etc..dar singura problema au fost vitrinele! Imi pare sincer foarte rau, si sper ca cei care au venit ieri cu machete sa nu fie suparati pe mine pentru ca i-am adunat pe toti la ora 8 acolo sa aduca machetele! Tot respectul pentru toti machetistii ca la ora 8 fix erau toti acolo! Si imi cer si eu scuze pentru neplacerile provocate! Anul viitor vream cu totii, cel puitn eu sigur, sa iasa ceva frumos! Inca odata scuze pentru tot ce s-a intamplat! Acest fapt neplacut se datoreaza numai unor oameni netrebnici, de la firma care trebuiau sa vine vitrinele, care nu au fost in stare nici macar sa aduca vitrine cu geamuri intregi! Asta este, 4tuning a avut incredere in acei oameni ca o sa aduca ce trebuie, dar nu a fost sa fie! Asta este! Anul viitor o sa fie mai bine! Si scuzele mele inca odata
coman razvan is offline  
Old 16-03-08, 15:32   #75
EaGle
Banned

Stage 5
 
Join Date: May 2007
Posts: 4,131
Default 4TuningDAYS-Loc si pentru machete

Quote:
Originally Posted by coman razvan View Post
Gratzian, sincer imi pare foarte rau de tot ce "nu" s-a intamplat acolo! Sincer, eu am facut tot ce mi-a stat in putinta sa iasa totul bine, am facut etichete, etc..dar singura problema au fost vitrinele! Imi pare sincer foarte rau, si sper ca cei care au venit ieri cu machete sa nu fie suparati pe mine pentru ca i-am adunat pe toti la ora 8 acolo sa aduca machetele! Tot respectul pentru toti machetistii ca la ora 8 fix erau toti acolo! Si imi cer si eu scuze pentru neplacerile provocate! Anul viitor vream cu totii, cel puitn eu sigur, sa iasa ceva frumos! Inca odata scuze pentru tot ce s-a intamplat! Acest fapt neplacut se datoreaza numai unor oameni netrebnici, de la firma care trebuiau sa vine vitrinele, care nu au fost in stare nici macar sa aduca vitrine cu geamuri intregi! Asta este, 4tuning a avut incredere in acei oameni ca o sa aduca ce trebuie, dar nu a fost sa fie! Asta este! Anul viitor o sa fie mai bine! Si scuzele mele inca odata
Asa a fost sa fie, ce sa facem Imi pare rau si mie pentru voi si pentru munca depusa. Sper ca aceasta intamplare sa nu va descurajejeze pentru anul viitor. Voi face tot posibilul sa vin si eu anul viitor si vom prepara tot cu cateva zile inainte...
Nu fiti suparati si luati-o ca o experienta urata.
O zi buna si sa speram bine pentru la anu`
EaGle is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -