@vn-08-nen Stiu ca un Veyron 1:18 este in jur de 6 - 7 milioane.
@steaua23 Grupul nu este neaparat despre colectionarii de pe 4tuning. Asa se intelege ca majoritatea pozelor sunt luate de aici. Si po ze se pun cu orice legat de colectii nu doar cu machetele in sine. Puteti pune si voi poze postandu-le pe wallul grupului.
Am o idee... , daca noi nu avem cont pe facebook / sau nu dorim unul , putem pune poze aici pe care tu sa le uploadezi pe facebook ?