Re: Provocari
logan 16v -colt 1.5
start de pe loc , 1-0 pentru SEJ (logan 16v)
start de la 20km/h 1-0 pentru SEJ (logan 16v)
fantastic de rapid loganul felicitari !
__________________
MERGEM INAINTE, CA INAINTE ERA MAI BINE!!!
Last edited by Dennis_TL; 05-03-09 at 20:29.
|