Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Delta Racing Crew

Reply
 
Thread Tools
Old 16-06-09, 13:50   #571
flmoise
Delta Racing Crew Member

Stage 5
 
flmoise's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 302
Member of:
[Delta Racing Crew]
Default Re: A.C.S. Auto-Karting Delta Racing Crew Tulcea

Quote:
Originally Posted by MauS View Post
Sincer imi pare rau sa vad ce probleme apar cand vine vorba de bani Pe ochi frumosi nu face nimeni nimic. Probabil unii oameni sunt de parere ca tu Vali ai ras la finante cand ai inregistrat numele.... nu ca ai dat bani.
Singurul lucru gratis este soarele.... pentru restul, trebuie sa platesti. ))))))) (vechi proverb englezesc )
singurul lucru gratis e parcarea de la metalu...pentru ca nu imi platesc taxele
flmoise is offline   Reply With Quote
Old 16-06-09, 15:29   #572
SEJ
Delta Racing Crew Member

Stage 5
 
SEJ's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 852
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Delta Racing Crew]
[VW]
[Opel]
Default Re: A.C.S. Auto-Karting Delta Racing Crew Tulcea

Asta este... mergem mai departe indiferent de situatie, pentru ca sunt destui oameni de baza in club.
SEJ is offline   Reply With Quote
Old 16-06-09, 15:49   #573
magnifiqo

Stage 5
 
magnifiqo's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 1,045
Member of:
[Opel]
Default Re: A.C.S. Auto-Karting Delta Racing Crew Tulcea

@ Sej : Am zis cred ca ma voi retrage, nu am anuntat definitiv...da vad ca tu ai facut-o deja..o sa scot palasolarul in 2-3 zile.

@ Maus : Chiar n-are rost sa vb de asta, ce e gratis sau nu. EU mergeam mereu la fiecare intalnire a clubului cand puteam, chiar si cand nu eram in club.Chiar daca sunt nou in ale tuning-ului,cluburilor,etc....poate ai obs ca chiar sunt pasionat de asta,dar cand nu esti fiu de bogatan e mai greu. Si nu e vb de bani ca trebuie sa dau,ca este o suma infima, insa a aparut ceva acum pt mine, sa zic asa si trebuiesc sa imprumut niste bani. Daca voi sta la TL, sigur voi sta ca un boschetar fara sa muncesc. Am vb cu Vali, mi-a zis ca nu este problema pot sa intarzii cu banii, eu ii am deja pregatiti, insa dupa cum ti-am zis a intervenit ceva. Iar daca se va acumula o suma de bani pe parcurs si nu voi avea de unde da, atunci voi fi numit de toti nesimtit si in toate felurile. Asa ca am decis sa vb acum decat mai tarziu. Chiar daca am iesit din club,cred ca s-a hotarat de ceilalti, sper sa mai vin la intalniri. Si am facut asta, nu ca sa arat ca n-am bani , oricum n-am, dar am facut-o benefic pt mine si ar fi fost si pt club....nu pt club in special, ci pt masina din club. In fine , mai multe nu mai zic ca nu isi au rostul. "Problema" mea o sa se vada,dar n-o sa mai fiu in club. Salut

Last edited by magnifiqo; 16-06-09 at 15:52.
magnifiqo is offline   Reply With Quote
Old 16-06-09, 16:18   #574
SEJ
Delta Racing Crew Member

Stage 5
 
SEJ's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 852
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Delta Racing Crew]
[VW]
[Opel]
Default Re: A.C.S. Auto-Karting Delta Racing Crew Tulcea

Quote:
Originally Posted by magnifiqo View Post
@ Sej : Am zis cred ca ma voi retrage, nu am anuntat definitiv...da vad ca tu ai facut-o deja..o sa scot palasolarul in 2-3 zile.

@ Maus : Chiar n-are rost sa vb de asta, ce e gratis sau nu. EU mergeam mereu la fiecare intalnire a clubului cand puteam, chiar si cand nu eram in club.Chiar daca sunt nou in ale tuning-ului,cluburilor,etc....poate ai obs ca chiar sunt pasionat de asta,dar cand nu esti fiu de bogatan e mai greu. Si nu e vb de bani ca trebuie sa dau,ca este o suma infima, insa a aparut ceva acum pt mine, sa zic asa si trebuiesc sa imprumut niste bani. Daca voi sta la TL, sigur voi sta ca un boschetar fara sa muncesc. Am vb cu Vali, mi-a zis ca nu este problema pot sa intarzii cu banii, eu ii am deja pregatiti, insa dupa cum ti-am zis a intervenit ceva. Iar daca se va acumula o suma de bani pe parcurs si nu voi avea de unde da, atunci voi fi numit de toti nesimtit si in toate felurile. Asa ca am decis sa vb acum decat mai tarziu. Chiar daca am iesit din club,cred ca s-a hotarat de ceilalti, sper sa mai vin la intalniri. Si am facut asta, nu ca sa arat ca n-am bani , oricum n-am, dar am facut-o benefic pt mine si ar fi fost si pt club....nu pt club in special, ci pt masina din club. In fine , mai multe nu mai zic ca nu isi au rostul. "Problema" mea o sa se vada,dar n-o sa mai fiu in club. Salut
Faci si tu ca CTL
Ai spus ca te-ai retras, deci vroiai sa ne punem in ghenunchi sa ne rugam sa ramai in club?
Totusi de ce mai vreti sa apartineti unui club... sincer, nu va inteleg...
__________________
SEJ is offline   Reply With Quote
Old 16-06-09, 17:09   #575
MauS

Stage 5
 
MauS's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,375
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Mitsubishi]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: A.C.S. Auto-Karting Delta Racing Crew Tulcea

magule... vad ca suferi de mania persecutiei Era o constatare general valabila. Nu o lua ca pe o ofensa directa. Ne gasim deseara si vorbim mai multe. Pana la urma, eu sunt in afara subiectului..... sper sa nu deranjez pe nimeni, insa imi place cum evolueaza lucrurile si apreciez. Incerc sa va sustin si eu cum pot.
__________________
MauS is offline   Reply With Quote
Old 16-06-09, 18:07   #576
magnifiqo

Stage 5
 
magnifiqo's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 1,045
Member of:
[Opel]
Default Re: A.C.S. Auto-Karting Delta Racing Crew Tulcea

Vali din cat am vb noi pe mess,poate observai ca ce iti ziceam o facema cu parere de rau si ti-am zis ca te anunt in 2-3 zile de decizia mea. Tu ai postat aici si ai zis : "cine/ce facem" si eu pur si simplu ti-am zis,dar nu era ca o decizie finala.
magnifiqo is offline   Reply With Quote
Old 16-06-09, 18:28   #577
Geox`
Delta Racing Crew Member

Stage 5
 
Geox`'s Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,406
Member of:
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[SKODA]
[Delta Racing Crew]
Default Re: A.C.S. Auto-Karting Delta Racing Crew Tulcea

Ai ba nu va mai certati,in seara asta e ceva ?
Geox` is offline   Reply With Quote
Old 17-06-09, 12:36   #578
SEJ
Delta Racing Crew Member

Stage 5
 
SEJ's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 852
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Delta Racing Crew]
[VW]
[Opel]
Default Re: A.C.S. Auto-Karting Delta Racing Crew Tulcea

Quote:
Originally Posted by magnifiqo View Post
Vali din cat am vb noi pe mess,poate observai ca ce iti ziceam o facema cu parere de rau si ti-am zis ca te anunt in 2-3 zile de decizia mea. Tu ai postat aici si ai zis : "cine/ce facem" si eu pur si simplu ti-am zis,dar nu era ca o decizie finala.
Atunci din tot ce ai spus se intelege: "m-am retras,dar nu m-am retras"/"vreau sa fiu in club,dar nu vreau sa fiu in club"
Ai spus ca te-ai retras ok... ramanem prieteni si gata... sa fi in club auto e ca si cum ai practica un sport scump din pasiune.

Vorbind la modul general, a intra intr-un club de exmplu, in cazul de fata DRC, asta inseamna ca vrei sa demostrezi ceva, sa participi la diferite competitii, sa vrei sa fi cel mai bun... daca nu iti doresti asta nu ai ce cauta intr-un club... e vorba de fanatism.
SEJ is offline   Reply With Quote
Old 17-06-09, 13:03   #579
magnifiqo

Stage 5
 
magnifiqo's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 1,045
Member of:
[Opel]
Default Re: A.C.S. Auto-Karting Delta Racing Crew Tulcea

Ok atunci.
magnifiqo is offline   Reply With Quote
Old 17-06-09, 13:34   #580
T-E-N
PARTICIPANT CURSE

Stage 4
 
T-E-N's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 226
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Toyota]
Default Re: A.C.S. Auto-Karting Delta Racing Crew Tulcea

Quote:
Originally Posted by SEJ View Post
Atunci din tot ce ai spus se intelege: "m-am retras,dar nu m-am retras"/"vreau sa fiu in club,dar nu vreau sa fiu in club"
Ai spus ca te-ai retras ok... ramanem prieteni si gata... sa fi in club auto e ca si cum ai practica un sport scump din pasiune.

Vorbind la modul general, a intra intr-un club de exmplu, in cazul de fata DRC, asta inseamna ca vrei sa demostrezi ceva, sa participi la diferite competitii, sa vrei sa fi cel mai bun... daca nu iti doresti asta nu ai ce cauta intr-un club... e vorba de fanatism.
Tu ai probleme cu capul sincer si cu cuvantul ``fanatic``
T-E-N is offline   Reply With Quote
Old 17-06-09, 14:36   #581
Ovy FTZ
Delta Racing Crew Member

Stage 4
 
Ovy FTZ's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 216
Member of:
[DACIA]
Default Re: A.C.S. Auto-Karting Delta Racing Crew Tulcea

Prin cuvantul "fanatic" face referire la pasiune!
Ovy FTZ is offline   Reply With Quote
Old 17-06-09, 15:33   #582
SEJ
Delta Racing Crew Member

Stage 5
 
SEJ's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 852
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Delta Racing Crew]
[VW]
[Opel]
Default Re: A.C.S. Auto-Karting Delta Racing Crew Tulcea

Quote:
Originally Posted by T-E-N View Post
Tu ai probleme cu capul sincer si cu cuvantul ``fanatic``
Tu cine esti?

Posesor de Toyota Celica care in curand va fi pe chituci din cauza ca nu esti in stare sa ridici capota sa verifici uleiul? Sau ca nu sti sa conduci si confunzi ambreiajul cu pedala de odihna patinand discul permanent?
Aaa... tu esti in Delta Racing Crew... baietii inca se intreaba daca existi sau esti doar un mit... nu prea te vede lumea la fata... si mai stim cativa dintre noi ca am batut palma pentru niste lucruri cum ar fi cotizatia lunara... nu ai mai dat nici un semn...
Ai fost printre primii informati de asta, baietii care au intarziat au avut motive, tu nu... tu esti un alintat si nici unul dintre noi nu seamana cu mama ta sau cu tatal tau... deci nu inteleg... spune ca te retragi ca sa nu zici ca te-a dat cineva afara... oricum nu o sa te ti de treaba asta si mai bine retrage-te singur de buna voie sa nu zici ca am ceva cu tine... cum ai mai zis si ca am luat-o personal.

Last edited by SEJ; 17-06-09 at 16:54.
SEJ is offline   Reply With Quote
Old 17-06-09, 16:59   #583
T-E-N
PARTICIPANT CURSE

Stage 4
 
T-E-N's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 226
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Toyota]
Default Re: A.C.S. Auto-Karting Delta Racing Crew Tulcea

Quote:
Originally Posted by Ovy FTZ View Post
Prin cuvantul "fanatic" face referire la pasiune!
Bai esti nebun ?
T-E-N is offline   Reply With Quote
Old 17-06-09, 17:03   #584
T-E-N
PARTICIPANT CURSE

Stage 4
 
T-E-N's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 226
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Toyota]
Default Re: A.C.S. Auto-Karting Delta Racing Crew Tulcea

Quote:
Originally Posted by SEJ View Post
Tu cine esti?

Posesor de Toyota Celica care in curand va fi pe chituci din cauza ca nu esti in stare sa ridici capota sa verifici uleiul? Sau ca nu sti sa conduci si confunzi ambreiajul cu pedala de odihna patinand discul permanent?
Aaa... tu esti in Delta Racing Crew... baietii inca se intreaba daca existi sau esti doar un mit... nu prea te vede lumea la fata... si mai stim cativa dintre noi ca am batut palma pentru niste lucruri cum ar fi cotizatia lunara... nu ai mai dat nici un semn...
Ai fost printre primii informati de asta, baietii care au intarziat au avut motive, tu nu... tu esti un alintat si nici unul dintre noi nu seamana cu mama ta sau cu tatal tau... deci nu inteleg... spune ca te retragi ca sa nu zici ca te-a dat cineva afara... oricum nu o sa te ti de treaba asta si mai bine retrage-te singur de buna voie sa nu zici ca am ceva cu tine... cum ai mai zis si ca am luat-o personal.
Am alte prioritati acum si nu vreau sa continuati sa credeti ca sunt neserios . Ramanem prieteni oricum ... daca vreti sa-mi dati jos parasolaru nu e nicio problema puteti oricand sa faceti asta ... mie unul mi-e prea lene . Va doresc succes mai departe si sper sa va simtiti bine ca asta e cel mai important nu neaparat succesul .
T-E-N is offline   Reply With Quote
Old 18-06-09, 10:35   #585
Ovy FTZ
Delta Racing Crew Member

Stage 4
 
Ovy FTZ's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 216
Member of:
[DACIA]
Default Re: A.C.S. Auto-Karting Delta Racing Crew Tulcea

Eu nebun?! )) Doar pasionat!
Ovy FTZ is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -