Va zic si eu baieti .. sincere felicitari ca ati reusit sa faceti ceva si pentru orasul nostru ..
Ma bucur ca exista un club 100% tulcean .
Aveti masini frumoase .. si vad ca deja s-a strans lumea si isi da interesul ..
Sa ne vedem la anu' cu bine si cu cartela roz .. in mana.. ( pentru mine

)