Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Slobozia

Reply
 
Thread Tools
Old 18-11-08, 20:28   #31
Villy ATS
Dacia Rally Team Member

Stage 5
 
Villy ATS's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 846
Member of:
[Moderators]
[Dacia Rally Team]
Default Re: Off-Topic

am vrut sa nu mai vorbim despre aceste ateliere de rau in speranta k la legale ne vor ajuta printr-o mica sponsorizare
Villy ATS is offline   Reply With Quote
Old 18-11-08, 20:37   #32
Sakin

Stage 5
 
Sakin's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 846
Member of:
[DACIA]
Default Re: Off-Topic

Quote:
Originally Posted by Villy ATS View Post
am vrut sa nu mai vorbim despre aceste ateliere de rau in speranta k la legale ne vor ajuta printr-o mica sponsorizare
sincer nu prea vad vre-un service sponsorizand...poate real test-ul , dar nu cred nici acolo . mai repede incercam la vre-un partid sau ceva cat e campania
Sakin is offline   Reply With Quote
Old 18-11-08, 20:43   #33
Villy ATS
Dacia Rally Team Member

Stage 5
 
Villy ATS's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 846
Member of:
[Moderators]
[Dacia Rally Team]
Default Re: Off-Topic

nu avem sanse cu partidele politice am vorbit deja.
Villy ATS is offline   Reply With Quote
Old 19-11-08, 14:50   #34
xanderrr

Stage 4
 
xanderrr's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 274
Member of:
[DACIA]
Default

nu se vor face niciodata legale in slobozia...iar daca se vor face clar nu ..vor fi organizate de vreunu dintre noi....sa fim seriosi...

Quote:
Originally Posted by Villy ATS View Post
hai gata cu service`urile mai schimnati subiectu`
Daca nu va convine nu va mai duceti la service`urile respective.
si fara suparere, dar o masina lovita niciodata nu o sa o scoata cineva cum a iesit ea pe poarta uzinei
adik?????? ?????? ....

Last edited by Villy ATS; 18-06-09 at 20:25.
xanderrr is offline   Reply With Quote
Old 19-11-08, 16:22   #35
Sakin

Stage 5
 
Sakin's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 846
Member of:
[DACIA]
Default Re: Off-Topic

niciodata sa nu zici niciodata. daca se vor face curse legale in slobozia imi dai mie maj-ul cu tot cu muzica ? ce-mi plac pariurile in care ies castigator ! binenteles, nu se vor face anul asta pentru ca stie toata lumea ca pe data de 16 noiembrie a fost la braila ultima organizare pe anul asta. e de-nteles, vine frigu, vine-nghetu, nu vrei sa te dai pe gheata...sau ... si cat despre o masina lovita...nu stiu ce sa zic, dar in slobozia ii rogi cu bani si tot degeaba..
__________________
Dezmembrez : Citroen ZX, Daewoo Tico, Peugeot 306, Peugeot 405, Peugeot 406, Peugeot 605, Opel Vectra A, Opel Astra G, Renault Clio, Renault R19, Seat Cordoba
Tractari auto, preturi mici si negociabile !
Telefon : 0722853792
Sakin is offline   Reply With Quote
Old 19-11-08, 22:15   #36
xanderrr

Stage 4
 
xanderrr's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 274
Member of:
[DACIA]
Default Re: Off-Topic

sakine...nu am zis ca NICIODATA nu vor fi curse..poate vor fi...dar nu organizate de unul dintre noi....o sa se duca si faza cu forumul..cat de curand...stai tu linistit..deja a devenit plictiseala..iar daca cineva a dat un mesaj..ca..hai sa ne intalnim...asta nu inseamna ca suntem ditamai comunitatea..tralala...
__________________
Never Drive Faster Than
Your Guardian Angel Can Fly

E39 https://forum.4tuning.ro/644-masina-m...ml#post5547756

Vw Passat https://forum.4tuning.ro/120-masina-m...ml#post4319860

Dacia 1310https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia/120715-dacia-mea-03-maj.html

Vand piese auto pentru orice tip de autovehicul - preturi foarte mici - 0766403251 info@psauto.ro www.psauto.ro
xanderrr is offline   Reply With Quote
Old 19-11-08, 22:23   #37
Sakin

Stage 5
 
Sakin's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 846
Member of:
[DACIA]
Default Re: Off-Topic

Quote:
Originally Posted by xanderrr View Post
sakine...nu am zis ca NICIODATA nu vor fi curse..poate vor fi...dar nu organizate de unul dintre noi....o sa se duca si faza cu forumul..cat de curand...stai tu linistit..deja a devenit plictiseala..iar daca cineva a dat un mesaj..ca..hai sa ne intalnim...asta nu inseamna ca suntem ditamai comunitatea..tralala...
bine ma nu vor fi organizate de unu din noi. eu deja am facut rost de sponsor si autorizatie de la acr astept sezonul. se pare ca nu toti suntem la fel sa asteptam de la altii.
Sakin is offline   Reply With Quote
Old 20-11-08, 10:45   #38
Renault RS

Stage 4
 
Renault RS's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 232
Default Re: Off-Topic

Salut , eu sunt Valentin de la International service , daca aveti probleme cu masinile, de orice fel imi puteti scrie pe stoica.valentin@yahoo.com sau stoica.valentin@internationalservice.ro . Daca aveti probleme si cu baietii mei va rog sa imi spuneti , interesul meu sa sa iasa treaba buna si voi sa fiti multumuti . Nu pot sa ma ocup de fiecare masina in parte , dar daca v-a suparat cineva de la mine va rog sa imi spuneti si o sa am grija sa nu se mai intample .
Atentie cu reglejele directiei, le stiu destul de bine pentru ca eu imi asez masina de curse ( deschidere, cadere, inaltimi , repartizarea greutatilor pe punti , etc)
Renault RS is offline   Reply With Quote
Old 20-11-08, 22:53   #39
vlad_strumph

Stage 5
 
vlad_strumph's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 620
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Off-Topic

Quote:
Originally Posted by Renault RS View Post
Salut , eu sunt Valentin de la International service , daca aveti probleme cu masinile, de orice fel imi puteti scrie pe stoica.valentin@yahoo.com sau stoica.valentin@internationalservice.ro . Daca aveti probleme si cu baietii mei va rog sa imi spuneti , interesul meu sa sa iasa treaba buna si voi sa fiti multumuti . Nu pot sa ma ocup de fiecare masina in parte , dar daca v-a suparat cineva de la mine va rog sa imi spuneti si o sa am grija sa nu se mai intample .
Atentie cu reglejele directiei, le stiu destul de bine pentru ca eu imi asez masina de curse ( deschidere, cadere, inaltimi , repartizarea greutatilor pe punti , etc)

vali,ce faci batrane p`aci? poate te bagi si tu cu loganu sau meganu la noi aici
vlad_strumph is offline   Reply With Quote
Old 21-11-08, 07:35   #40
Renault RS

Stage 4
 
Renault RS's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 232
Default Re: Off-Topic

Quote:
Originally Posted by vlad_strumph View Post
vali,ce faci batrane p`aci? poate te bagi si tu cu loganu sau meganu la noi aici
Le-am vandut pe amandoua , acum am un Clio RS negru .....
Renault RS is offline   Reply With Quote
Old 23-11-08, 16:05   #41
Villy ATS
Dacia Rally Team Member

Stage 5
 
Villy ATS's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 846
Member of:
[Moderators]
[Dacia Rally Team]
Default Re: Off-Topic

Quote:
Originally Posted by Renault RS View Post
Le-am vandut pe amandoua , acum am un Clio RS negru .....
si nu pui si tu niste poze cu noua masina aici => https://forum.4tuning.ro/573-slobozia/96297-prezentarea-masinilor-membrilor-4tuning-slobozia.html
ca sa o admiram si noi
Villy ATS is offline   Reply With Quote
Old 23-11-08, 16:32   #42
IL-07-XUX

Stage 1
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 11
Post Re: Off-Topic

Vreau sa va intreb cam pe unde stiti ca chituiesc si vopsesc bine masinile...mi-a busit-o un prost sapt trecuta in parcare exact in spate si mi s-a impins inauntru tabla de la portbagaj...as vrea sa stiu un service bun si daca stiti si cam cat imi cere ar fi perfect. Multumesc!
IL-07-XUX is offline   Reply With Quote
Old 23-11-08, 16:38   #43
Villy ATS
Dacia Rally Team Member

Stage 5
 
Villy ATS's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 846
Member of:
[Moderators]
[Dacia Rally Team]
Default Re: Off-Topic

am auzit ca pe la Total Service ar fi un vopsitor bun, am vazut ieri un ford facut de un vopsitor de acolo, care arsese jumate si la vopsit doar pe partea afectata, foarte frumos iesise, nu iti dai seama k masina a fost revopsita pe partea din spate
__________________
D.R.T. MotorSport
Villy ATS is offline   Reply With Quote
Old 23-11-08, 16:41   #44
IL-07-XUX

Stage 1
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 11
Default Re: Off-Topic

cam pe unde e total service ca m-am pierdut....
IL-07-XUX is offline   Reply With Quote
Old 23-11-08, 17:26   #45
Sakin

Stage 5
 
Sakin's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 846
Member of:
[DACIA]
Default Re: Off-Topic

stii unde e acr-ul ? sau...accidente usoare? ...e o hala mare scrie total service..sau...stii unde-i tudorici ? daca vrei acolo..contacteaza-ma poate pot sa te-ajut
Sakin is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -