offtopic: salutar cobraart, is pepsi de pe motociclism.ro
ontopic: ce tuning poti la cbr 125: - tobe sport (sau chiar deloc, deoarece ii 4T si mere si fara toba

)
- filtru sport, supape mai mari, compresie mai buna, benzina cu cifra actanica 100 sau peste, de asemenea lustruit galerii....
- nu prea merita sa bagi bani in ea, il vinzi si mai pui 1000 - 1500 E si iti iei ceva de 400 de prin anii 92 -94