![]() |
care stie se poate face tuning(oridecare) la cbr 125?
care stie se poate face tuning(oridecare) la cbr 125?
|
Au aparut deja tobe sport. Probabil o sa scoata Polini si un set mai mare, sa o duca pana pe la 180 cmc :roll:
|
ok...
ok..da tobele alea spot unde se gasesc,,,,si mai mult..la ce pret,,,?...miar placea dak as gasi si ceva cip tuning,,, da nush dak exista...:)
|
1 Attachment(s)
|
3 Attachment(s)
Eu am ales Arrow in schimb, plus niste gume mai late....
|
si eu am cbr de unde ai gasit arrow tobe
|
ma pe banii care ai datzi pe tuning va putetzi lua un RS-125.... va ajunge mai putzin shi se duce mai mult decat un CBR tunat... ;)
|
Re:
Quote:
|
crede'ma nu se ia nimeni de cp politzaiu' se uita numai la cilindree......si chiar mai tare decat rs e cagiva mito da' zice lumea k nu e fiabila.....
|
offtopic: salutar cobraart, is pepsi de pe motociclism.ro :)
ontopic: ce tuning poti la cbr 125: - tobe sport (sau chiar deloc, deoarece ii 4T si mere si fara toba :) ) - filtru sport, supape mai mari, compresie mai buna, benzina cu cifra actanica 100 sau peste, de asemenea lustruit galerii.... - nu prea merita sa bagi bani in ea, il vinzi si mai pui 1000 - 1500 E si iti iei ceva de 400 de prin anii 92 -94 |
salut pepsi
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:42. |
- Copyright 2026 4Tuning