mah bine a facut cu el ...
in primu rand nu cred ca l`am impushcat asha din senin .. ca asha i`a venit lui ... precis i`a taiat calea sau 's`au bazait' prin trafic... shi asta satul....pac a scos pistolu .... nici macar nu a tras in el ... ca nu a murit...atata a fost ranit de cioburi ...
la prima a zis ca nu a pus in pericol viatza taximetristului

....
makar acuma se vor invatza minte taximetristii sa respecte motociclistii