Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > 4TuningFESTIVAL - Festivalul de tuning, drift & sound - 18-19 octombrie 2008 - Romexpo

Reply
 
Thread Tools
Old 03-10-08, 20:02   #76
ZerO_CooL

Stage 5
 
ZerO_CooL's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 2,801
Member of:
[BMW]
Default Re: Premiera in Romania - invitati speciali - KING of EUROPE –Drift Series

Da...
ZerO_CooL is offline   Reply With Quote
Old 04-10-08, 02:41   #77
MARI_NSL

Stage 5
 
MARI_NSL's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 5,097
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Design Team]
[PARTICIPANT CURSE]
[Virtual Tuning]
[BMW]
[VW]
Default Re: Premiera in Romania - invitati speciali - KING of EUROPE –Drift Series

Quote:
Originally Posted by DANY to Fast View Post
Pretul unui bilet 15ron pe o zi?
cam mult nu ?
MARI_NSL is offline   Reply With Quote
Old 04-10-08, 10:48   #78
cryssl

Stage 5
 
cryssl's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,671
Member of:
[4Rally]
Default Re: Premiera in Romania - invitati speciali - KING of EUROPE –Drift Series

nu.. primesti de 10 ori mai mult
cryssl is offline   Reply With Quote
Old 04-10-08, 15:15   #79
cristzy2006
Dacia Rally Team Member

Stage 5
 
cristzy2006's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 309
Member of:
[DACIA]
[Dacia Rally Team]
Default Re: Premiera in Romania - invitati speciali - KING of EUROPE –Drift Series

deci o sa fie forte grav show-u.... o sa fiu acolo
cristzy2006 is offline   Reply With Quote
Old 04-10-08, 16:53   #80
Alex30

Stage 5
 
Alex30's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 2,417
Member of:
[DACIA]
[4Wheels]
Default Re: Premiera in Romania - invitati speciali - KING of EUROPE –Drift Series

O sa fie cool. Deabia astept...si vorba cuiva sper sa fie mai organizat anul trecut am stat la ingramadeala intr-un spatiu mic.
Alex30 is offline   Reply With Quote
Old 05-10-08, 12:27   #81
DANY to Fast

Stage 5
 
DANY to Fast's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 484
Member of:
[Toyota]
[R volution]
Default Re: Premiera in Romania - invitati speciali - KING of EUROPE –Drift Series

Quote:
Originally Posted by MARI_NSL View Post
cam mult nu ?
Deloc 30ron pe doua zile e bine la ce show va fi clar peste 4tuning days,da mi-a placut si atunci
DANY to Fast is offline   Reply With Quote
Old 07-10-08, 14:13   #82
Alexxxx

Stage 4
 
Alexxxx's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 236
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Premiera in Romania - invitati speciali - KING of EUROPE –Drift Series

La expozitie este o vartsa minima sau poate intra oricine? Daca am 14 ani si buletin pot intra?
Alexxxx is offline   Reply With Quote
Old 07-10-08, 15:45   #83
ZerO_CooL

Stage 5
 
ZerO_CooL's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 2,801
Member of:
[BMW]
Default Re: Premiera in Romania - invitati speciali - KING of EUROPE –Drift Series

Da, poti intra.
ZerO_CooL is offline   Reply With Quote
Old 10-10-08, 17:06   #84
W0lverine

Stage 1
 
W0lverine's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 21
Member of:
[DACIA]
Default Re: Premiera in Romania - invitati speciali - KING of EUROPE –Drift Series

bravo 4 tuning asa cum am fost obisnuti la evenimentele voastra tinti-o tot asa
W0lverine is offline   Reply With Quote
Old 10-10-08, 17:14   #85
DJ_Primaru

Stage 4
 
DJ_Primaru's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 170
Default Re: Premiera in Romania - invitati speciali - KING of EUROPE –Drift Series

Deci ii clar k ase ceva nu se rateaza sub nici o forma...observ k din ce in ce mai mult capata amploare tuning-ul la noi in Romania si mai multe persoane care incep sa indrageasca tuning-ul!Lucru foarte imbucurator...c pot sa spun totul ii datoram lui 4tuning...tineo tot ase!!!clar k voi fi prezent...bafta
__________________
Nu ma poti vedea,decat in fata ta!!!
DJ_Primaru is offline   Reply With Quote
Old 12-10-08, 17:56   #86
Alexxxx

Stage 4
 
Alexxxx's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 236
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Premiera in Romania - invitati speciali - KING of EUROPE –Drift Series

Stie cineva la ce ora o sa fie concursul de drift sambata?? Multumesc anticipat
Alexxxx is offline   Reply With Quote
Old 12-10-08, 21:00   #87
VWluci

Stage 5
 
VWluci's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 952
Member of:
[Echipa de sprijin]
[4Rally]
[VW]
Default Re: Premiera in Romania - invitati speciali - KING of EUROPE –Drift Series

Mai pe la pranz...eu zic ca dupa 3 mai mult ca sigur, ca si in martie.
VWluci is offline   Reply With Quote
Old 13-10-08, 11:12   #88
sadcris

Stage 4
 
sadcris's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 182
Cool Re: Premiera in Romania - invitati speciali - KING of EUROPE –Drift Series

Salutare Fratilor.
Eu zic ca biletul nu e scump chiar e ieftin tinand cont ca am fost in urma cu vreo 2 luni cam asa in ungaria unde pe o zi biletul a costat 2500 forinti adica 2500*150=375.000 lei vechi e chiar ieftin. Si sincer senzatia si atmosfera care este acolo si mirosul ala de cauciucuri arse iti dau fiori. E ceva superb. In ungaria a fost si drift de noapte.Si ce era mai misto ca la pauze se facea TAXI,adica pentru 5000 de forinti iti alegeai concurentul de care tia placut si te ducea 2 ture de pista adevarate.
Deci SATU-MARE prezent!!!!
__________________
sadcris is offline   Reply With Quote
Old 13-10-08, 11:33   #89
Alin91bz

Stage 4
 
Alin91bz's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 284
Default Re: Premiera in Romania - invitati speciali - KING of EUROPE –Drift Series

super tare.....nu o sa lipsesc
Alin91bz is offline   Reply With Quote
Old 13-10-08, 18:34   #90
kezzy

Stage 4
 
kezzy's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 198
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Premiera in Romania - invitati speciali - KING of EUROPE –Drift Series

O nota de 10 cu + pentru 4tuning care a reusit anul acesta sa depaseasca orice asteptari. Daca vremea va tine cu noi, baietii nostrii si invitatii KOE vor face iar spectacol.
Nu spun din pacate pentru ca putem si noi, suntem la inceput. Nu avem resurse si ma refer la sponsori, nu avem un spatiu in care ne putem desfasura si va mai dura putin. Cu un circuit am putea fi vazuti altfel, am putea organiza si noi evenimente gen KOE, pe circuit si mai mult de atat am atrage atentia, lucru care cred eu ca e cel mai important.Nici fotbalul nu s`a extins odata cu aparitia balonului rotund.
La noi s-a inceput cu 402m, burnout-uri, cerculete si am ajuns acum si la drfiting, inevitabil dupa parerea mea.
Cu participarea la evenimente si mai ales cu influenta din partea lui Tengu, 2 veterani ai cerculetelor au inceput si ei cu dreptul driftingul. Hai si Kns au facut spectacol! Nu sunt singurii dar s`au impus si asta a creat un fenomen in lant.
Stiu ca se cunsosc aceste aspecte dar trebuie sa recunoastem ca 4tuning a reusit ceva de necrezut. POate ca acum 1 an daca se spunea ca vor veni piloti din KOE la noi, n-as fi crezut. Dar anul acesta e alta poveste.
Usor usor sper ca vom avea un mic circuit si loc de invarteala unde sa ne "ne rupem masinile in doua" fara sa fim amendati.

Last edited by kezzy; 13-10-08 at 18:55.
kezzy is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -