felicitari lu cosmin pt premiu (era si kzu la kt am sters masina dimineatza).
Imi pare rau pt Bogdan,Golfu lui fiind f. frumos.
Si pt Ilinca ... putea sa castige ... (nush ce),dar putea.
MERCIC DANY SI APRECIEZ CE AI FACUT ... SI GOLFUL LUI BOGDAN E FRUMUSEL LUCRAT SI CU BUN GUST ... PACAT CA NU A CASTIGAT SI EL CEVA ....
Felicitari! sunteti tari toti cei care ati fost acolo
inclusiv TU man ca ai fost si tu acolo ... pacat ca a contat doar motorul si muzica si nu a contat si designul ... dar ne luam noi revansa la 4 Tuning Days