Va asteptam in numar cat mai mare pe 23 septembrie la Clarasi pt o cursa de viteza pe distanta de 402.5 m . Aveti cativa membri "periculosi" iar lipsa lor ar fi simtita ! Sper sa ne vedem acolo ! Mai multe detalii aici - https://forum.4tuning.ro/234-a.html
s-ar putea ar fi frumos daca ar veni mai multi la calarasi ca la buzau am fost eu, maioneza si rosonic si nu ne-am dat nici unu doar eu putin la libere adic 2 curse
poate va ganditi si mergem si noi mai multe masini ..............