![]() |
23 septembrie - Calarasi
Va asteptam in numar cat mai mare pe 23 septembrie la Clarasi pt o cursa de viteza pe distanta de 402.5 m . Aveti cativa membri "periculosi" iar lipsa lor ar fi simtita ! Sper sa ne vedem acolo ! Mai multe detalii aici - https://forum.4tuning.ro/234-a.html
|
Re: 23 septembrie - Calarasi
Cine merge la Calarasi?
|
Re: 23 septembrie - Calarasi
Nu promit nimika, dar fac tot posibilul
|
Re: 23 septembrie - Calarasi
Eu merg mai mult ca sigur!
|
Re: 23 septembrie - Calarasi
doar 2 pana acum
|
Re: 23 septembrie - Calarasi
350z nu zice nimic ?
|
Re: 23 septembrie - Calarasi
vin si eu pe 23 dar nu promit ca particip
|
Re: 23 septembrie - Calarasi
s-ar putea ar fi frumos daca ar veni mai multi la calarasi ca la buzau am fost eu, maioneza si rosonic :( si nu ne-am dat nici unu doar eu putin la libere adic 2 curse :)
poate va ganditi si mergem si noi mai multe masini .............. |
Re: 23 septembrie - Calarasi
Si eu vin, cu Vivi pt 4tuning :lol:
|
Re: 23 septembrie - Calarasi
vin si eu cu bogdan.....dar ca spectatori !!!!in prop de 90% venim
|
Re: 23 septembrie - Calarasi
De ce doar spectatori ?
|
Re: 23 septembrie - Calarasi
e posibil sa merg si yo,tot ca spectator! nu promit nimik!
|
Re: 23 septembrie - Calarasi
poate macar demonstrativ, asa intre prieteni.
|
Re: 23 septembrie - Calarasi
fac eu asta pt tine da imi dai avans :lol:
|
Re: 23 septembrie - Calarasi
in proportie de 99 la suta vin si eu .
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:01. |
- Copyright 2026 4Tuning