Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > MOTO > Motociclete > Troubleshooting

Reply
 
Thread Tools
Old 07-09-10, 21:03   #1
dddany

Stock
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 5
Angry Amenda din cauza sunetului.

Am un Yamaha TZR 50 si azi am fost oprit de un politist, fara sa masoare cu nici un aparat, doar am luat amenda 240 de lei pentru depasirea limitei normale de decibeli.
E normal sa iau amenda asa fara sa masoare cu nici un aparat?
Sa fac contestatie ?
dddany is offline   Reply With Quote
Old 07-09-10, 21:23   #2
shark 01

Stage 3
 
shark 01's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 131
Default Re: Amenda din cauza sunetului.

daca ai toa sport si nu ai A1 stai cuminte ca o dai in dosar penal
shark 01 is offline   Reply With Quote
Old 07-09-10, 21:28   #3
dddany

Stock
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 5
Default Re: Amenda din cauza sunetului.

Quote:
Originally Posted by shark 01 View Post
daca ai toa sport si nu ai A1 stai cuminte ca o dai in dosar penal
Am filtru sport la toba
dddany is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -