Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Troubleshooting (https://forum.4tuning.ro/565-troubleshooting.html)
-   -   Amenda din cauza sunetului. (https://forum.4tuning.ro/565-troubleshooting/207817-amenda-cauza-sunetului.html)

dddany 07-09-10 21:03

Amenda din cauza sunetului.
 
Am un Yamaha TZR 50 si azi am fost oprit de un politist, fara sa masoare cu nici un aparat, doar am luat amenda 240 de lei pentru depasirea limitei normale de decibeli.
E normal sa iau amenda asa fara sa masoare cu nici un aparat?
Sa fac contestatie ?

shark 01 07-09-10 21:23

Re: Amenda din cauza sunetului.
 
daca ai toa sport si nu ai A1 stai cuminte ca o dai in dosar penal

dddany 07-09-10 21:28

Re: Amenda din cauza sunetului.
 
Quote:

Originally Posted by shark 01 (Post 3641922)
daca ai toa sport si nu ai A1 stai cuminte ca o dai in dosar penal

Am filtru sport la toba :D


All times are GMT +2. The time now is 19:30.

- Copyright 2026 4Tuning