Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > MOTO > Motociclete > Motocicleta mea

Reply
 
Thread Tools
Old 22-09-11, 11:40   #1
state marian

Stock
 
Join Date: Sep 2011
Posts: 1
Default motociclete

vand motoreta piaggio(gilera)
o am de aproximativ 2 luni
merge foarte bine
prinde peste 40 aproape 55
consuma putin
camere noi fata spate+cauciuc spate nou
frane pentru mai multe detalii id mess state.marian23

Last edited by state marian; 22-09-11 at 11:45.
state marian is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -