Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Motocicleta mea (https://forum.4tuning.ro/564-motocicleta-mea.html)
-   -   motociclete (https://forum.4tuning.ro/564-motocicleta-mea/279413-motociclete.html)

state marian 22-09-11 11:40

motociclete
 
vand motoreta piaggio(gilera)
o am de aproximativ 2 luni
merge foarte bine
prinde peste 40 aproape 55
consuma putin
camere noi fata spate+cauciuc spate nou
frane pentru mai multe detalii id mess state.marian23


All times are GMT +2. The time now is 19:14.

- Copyright 2026 4Tuning