Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > MOTO > Motociclete > Vanzari Cumparari MOTO

Vanzari Cumparari MOTO Vanzari Cumparari MOTO

Reply
 
Thread Tools
Old 23-08-09, 23:36   #1
alecs_orecs

Stock
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 5
Default Vand piese Aprilia RS125

Vand piese aprilia rs 125 2006 ++

Salutari .. am urmatoarele piese de vanzare .. momentan :
* cadru care sustine oglinzile ( acel cadru metalic negru de sub carena frontala pe care se pune bordul ) -- 2 buc.
* semighidon din aluminiu sau fier
* carena laterala dreapta
* plastic deasupra carena laterala dreapta
* grupul de fire de la comanda stanga de lumini ( manunchiul de fire care pleaca de la maneta stanga : claxon, faruri ,semnale .. pana jos .. stare perfecta .. )
* cadrul de aluminiu care sustine scarita si pedala de frana ( din partea dreapta ) cu bucsa pentru lant
* schimbator
* pedala frana
* oglinda stanga
* jug inferior de aluminium (stare perfecta)
* amortizoare strambe (sa le repari daca stii sau sa le folosesti pentru a obtine despagubire de la asigurare in caz de o dauna )
* contragreutate semighidon
* manson semighidon stanga ( poate merge si pe dreapta daca ai deja suportul peste care se monteaza )
* aripa mare aparatoare de noroi care se monteazxa pe spate si da un aspect urat motorului ( daca mergi la drum lung .. si e vreme ploioasa .. si nu ai primit de la dealer acea aripa ) -- 2 buc
* trusa de scule originala aprilia ( folosita )

*ma mai puteti contacta pentru alte piese si va pot oferi relatii sau poate intru in posesia lor chiar eu

NR tel. 0741026172 !!! nu lasati mesaje pe forum pentru ca nu am timp sa intru sa le citesc .. le e mail la fel ... aveti nevoie .. sunati

informare corecta asupra starii pieselor .. poze.. etc
alecs_orecs is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -