Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Midnight Racers

Reply
 
Thread Tools
Old 08-10-05, 02:04   #16
B_84_RIP
BMW Driver

Stage 5
 
B_84_RIP's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 367
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
Default

sa speram ca nu e prea lunga.
B_84_RIP is offline   Reply With Quote
Old 08-10-05, 02:49   #17
DJ-23-SLK

Stage 3
 
DJ-23-SLK's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 143
Member of:
[Extreme Racing]
Default hi

Huh..Micutzule....pauza asta e tocmai binevenita pentru tine ma gandesc eu..dar gandeste`te ei(MR)si nu numai te vor langa ei tot timpul...am primit pe messenger mesajul tau si sincer ma facut un pic sa stau pe ganduri...vezi micutule..din cate stiu eu esti unul dintre cei care a fondat clubul poate ca tu i`ai facut pe oamenii astia sa fie asa de uniti si sa stea toti la un loc...Cat despre dezamagiri...cu toate ca am o varsta mult mai mica ca a ta...o sa ai parte toata viatza ta de ele si nu mai pune tot ce e rau la suflet.TE PUPA FRATELE TAU SI AI GRIJA DE TINE



P.S Un concediu pe la Craiova cred ca ar fii bine venit pentru tine
__________________
MEMBRU FONDATOR EXTREME RACING CLUB!!!
e X t r e m e FOREVER!!!
DJ-23-SLK is offline   Reply With Quote
Old 08-10-05, 04:28   #18
TOBA^

Vicepresedinte Anonymous MotorSport

Stage 5
 
TOBA^'s Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,688
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default

o pauza de cateva zile este binevenita pt tine...dar atat pt ca NR 1 numai tu poti fi!!!!Eu ca membru fondator spun ca fara tine se strica tot!!!are rost ???
__________________
Hotel Amphitryon - www.hotelamphitryon.ro
Spalatoria Auto Amphitryon
TOBA^ is offline   Reply With Quote
Old 08-10-05, 04:37   #19
John_BMW

Stock
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 3
Default

Ai fost ,esti si vei ramane NR1...cu si fara PAUZA...
John_BMW is offline   Reply With Quote
Old 08-10-05, 11:44   #20
x-28-TRA
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
x-28-TRA's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 966
Member of:
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default

se pare ca totzi care sunt nr 1 isi iau cite o pauza de ex florica si micutzu.isi pot permite sa isi ia cite o pauza ptr ca au oamenii in care au incredere ca vor continua cea ce au inceput ei si nu vor lasa cluburile sa moara .

cu respect CT-28-TRA X-TEAM CONSTANTZA
__________________
x-28-TRA is offline   Reply With Quote
Old 08-10-05, 12:18   #21
micutzu_mrc

Presedinte MR

Stage 5
 
micutzu_mrc's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 840
Member of:
[Moderators]
[Midnight Racers]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"x-28-TRA\"
se pare ca totzi care sunt nr 1 isi iau cite o pauza de ex florica si micutzu.isi pot permite sa isi ia cite o pauza ptr ca au oamenii in care au incredere ca vor continua cea ce au inceput ei si nu vor lasa cluburile sa moara .

cu respect CT-28-TRA X-TEAM CONSTANTZA

Ai mare dreptate ei pot continua si sunt oameni de incredere mi as pune si viata in mainile lor pt ca sunt ca niste frati pt mine ,..........as mai vrea sa multumesc la toti ce i care ma incurajeaza si sunt cu gandul alaturi de mine in momentele astea vorbele voastre ma fac sa simt ca sunt IUBIT!!!

CU RESPEKT MIKUTZU!!!
__________________


ESTE GATA.... WWW.MIDNIGHTRACERS.RO
micutzu_mrc is offline   Reply With Quote
Old 08-10-05, 16:25   #22
BMWPower

Stage 3
 
BMWPower's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 136
Member of:
[Midnight Racers]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

...si daca pauza v-a fi prea lunga sa nu te miri cand te vei trezi cu tot MR-ul in fatza casei dand burnuri si turand motoarele sa te faca sa-ti revii... Vei vedea ca 'love is in the air...or smoke...whatever.
__________________
They wanna fingerprint me and give me some years, they'll only get one finger while i'm shifting gears.
Ex Sierra V12, BMW 850i
Actual Maserati Ghibli Primatist
BMWPower is offline   Reply With Quote
Old 09-10-05, 00:28   #23
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

ho ca a venit siabu..si o fi vreo zi in care sa ne intalnim toti ...si sa vezi atunci beleaua dreaq !
Al3xius is offline   Reply With Quote
Old 09-10-05, 02:24   #24
D O G

Stage 4
 
D O G's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 206
Member of:
[Midnight Racers]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"micutzu_mrc\"
.........in momentele astea vorbele voastre ma fac sa simt ca sunt IUBIT!!!

CU RESPEKT MIKUTZU!!!

.....sa nu te indoiesti de asta niciodata....

Unul dintre motivele pentru care am intrat in MR,
ai fost TU.......ATENTIE!.....
D O G is offline   Reply With Quote
Old 09-10-05, 03:01   #25
micutzu_mrc

Presedinte MR

Stage 5
 
micutzu_mrc's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 840
Member of:
[Moderators]
[Midnight Racers]
Default

DOG frate sunt acuma cu TOBA,RAZVAN,JOHN,CRISTINA,ALINA pe capul meu incearca sa iomi explice ca nu fac bine ......offfff nustiu ce sa fac am si obosit ........

P.s. DOG TE IUBESC FRATE ESTI UN BAIAT LA FEL SI SOTIA TA CARE ..........CE SA MA I NUMA I AM CUVINTE!!!


CU RESPEKT MIKUTZU!!!
micutzu_mrc is offline   Reply With Quote
Old 09-10-05, 03:36   #26
TOBA^

Vicepresedinte Anonymous MotorSport

Stage 5
 
TOBA^'s Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,688
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default

acum sunt cheo... hay sa facem ceva incat sa nu uite ce e Midnight Racers... ,,M ''vine de la Micutu'...el e NR 1...asta sti si x si Y... noi acum(membri fondatori) suntem cu el(micutzu)si chiar are chesti in cat vrea sa se retraga...HAY SA FACEM REVOLUTIE.... pentru el trebuie ... el a adus CURSELE aici!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!EL E NR 1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TOBA^ is offline   Reply With Quote
Old 09-10-05, 03:45   #27
Raz

Vicepresedinte Anonymous MotorSport

Stage 3
 
Raz's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 157
Member of:
[Mitsubishi]
[Anonymous Motorsport ]
Default

Binenteles ca si eu sunt \"cheo\" si................. EL ALA \"M I C U\" nu are cum sa se retraga...... DRUMUL TREBUIE SA-L PARCURGEM I M P R E U N A ............... ASA CA
__________________
ANONYMOUS motorsport EVO X
Raz is offline   Reply With Quote
Old 09-10-05, 04:22   #28
John_BMW

Stock
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 3
Default

A INCEPUT REVOLUTIA CHIAR DACA NU M AM IMPLICAT PANA ACUM.....E TIMPU SA MURITI DUSMANILOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!E GREU SA DESTRAMATI ACEST CLUB SHI IMPLICIT ACEST MIT (MICUTZU)!!!!!!!!
VA SPARGEM!!!!!!!!!!!!!!
MICUTZULE TU STII CA SUNTEM ALATURI DE TINE!!!!TU ESTI NUMARU 1!!!NOI SUNTEM NUMARU 1!!!
MIDNIGHT E NUMARU UNU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NICI UN PAS INAPOI!!!
BTW: DUSHMANILOR INVIDIA VA APASA!!! O SA VA LUAM.....!!!!
care aveti ceva de comentat nu uitati sa lasati nr de tel sau un loc in buc unde vreti sa ne intalnim!!![/b][/list]
John_BMW is offline   Reply With Quote
Old 09-10-05, 04:56   #29
micutzu_mrc

Presedinte MR

Stage 5
 
micutzu_mrc's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 840
Member of:
[Moderators]
[Midnight Racers]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"John_BMW\"
A INCEPUT REVOLUTIA CHIAR DACA NU M AM IMPLICAT PANA ACUM.....E TIMPU SA MURITI DUSMANILOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!E GREU SA DESTRAMATI ACEST CLUB SHI IMPLICIT ACEST MIT (MICUTZU)!!!!!!!!
VA SPARGEM!!!!!!!!!!!!!!
MICUTZULE TU STII CA SUNTEM ALATURI DE TINE!!!!TU ESTI NUMARU 1!!!NOI SUNTEM NUMARU 1!!!
MIDNIGHT E NUMARU UNU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NICI UN PAS INAPOI!!!
BTW: DUSHMANILOR INVIDIA VA APASA!!! O SA VA LUAM.....!!!!
care aveti ceva de comentat nu uitati sa lasati nr de tel sau un loc in buc unde vreti sa ne intalnim!!![/b][/list]
Sunteti nebuni ma jur ca nu imi sa cred ce scrie .......VA MUTUMESC DIN INIMA!!!

CU RESPEKT MIKUTZU!!!
micutzu_mrc is offline   Reply With Quote
Old 09-10-05, 07:08   #30
JKV

Stage 5
 
JKV's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 422
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"BMWPower\"
...si daca pauza v-a fi prea lunga sa nu te miri cand te vei trezi cu tot MR-ul in fatza casei dand burnuri si turand motoarele sa te faca sa-ti revii... Vei vedea ca 'love is in the air...or smoke...whatever.
Frate, sa dai TU burn in fata casei lu' Micutzu. Dar te sfatuiesc sa vii cu vreun jeep ceva, ca sa nu ramai fara roti.

Micule, fir-ai tu sa fii. Frate, daca vrei sa stii daca esti iubit, anunta-ne si iti aratam noi ca te iubim....pa rand si pa peste tot (zice CeReS, care-i langa mine)...

Nu uita, tu ai nutrit un vis si ni l-ai indus. Acum nu poti pleca cu el. Ramai cu noi si n-ai sa fii dezamagit...te-am dezamagit noi vreodata??? Te pupa fratele tau si stii bine cat te respect. Respecta-te si tu si realizeaza ca Midnight NU EXISTA FARA TINE indiferent de ce am face noi.

Te iubim si asteptam sa te-ntorci...apropos: nu esti tu Idolul femeilor? Ce faci, ni le lasi noua?
JKV is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -