Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Midnight Racers

Reply
 
Thread Tools
Old 25-09-05, 20:20   #181
JKV

Stage 5
 
JKV's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 422
Default

Scriu si eu sa nu zic ca n-am scris.

In primul rand multumesc mamei lu' Micutzu care a stat joi noapte sa faca peste 150 de sandwich-uri (care s-au asezat intre kilele de wiskey din noi) si pentru ca ne-a suportat mai bine de-o saptamana in fiecare seara cand s-a lucrat la film si la site. (saraca si acum mai suporta ca site-ul inca nu e gata). De Micutzu nu mai zic nimic saracu' ca a slabit cateva kile cat a alergat. La fel si RAZ'u si Cristina lui, la fel si YDT'u si Ana lui, la fel si Toba.

As vrea sa le multumesc in mod special celor din NSL-ro, incepand cu Florica si continuand cu a sa Anca si cu HAI'u, CRY'u (fratilor, sper c-a fost bun JB'ul si HAI'ule sper sa nu uiti ce-ai promis) si cu fetele lor si nu in ultimul rand cu fratele meu mai mare GSI'u.

Eu din pacate cand beau nu uit nimic (doar vorbesc si ma misc mai greu), asa ca daca am spus ceva, cuiva, sa stiti ca vorbeam serios......mai mult sau mai putin.

In rest...Constanta ca intotdeauna la inaltime, Craiova la fel.....Cum Santos a spus: One BIG ass family.

Santos FELICITARI pentru rabdarea si ambitia cu care ai lucrat la film. Iti meriti toate laudele (sa nu ti-o iei in cap).

Ah, si sa nu uit: Ii multumesc lui Sebi ca a venit si imi pare rau ca nu a putut sta si el cu noi la un JB....

Gata, a fost Revelionul, din nou la munca...

Micule, sa te tina Dumnezeu sanatos, ca tu ne-ai unit....
P.S.: Poate ma inveti si pe mine cum sa fiu Idolul Femeilor...
JKV is offline   Reply With Quote
Old 25-09-05, 22:13   #182
Mr.Nice
Registered

Stage 5
 
Mr.Nice's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 556
Default

Cuvintele sunt de prisos...


CEL MAI MARE SI MAI TARE YURESH DIN LUME!!!

Bravo MICULE, esti un \"GREU\"!!!


Maine scriu si de restu', acum nu prea am inspiratie...




PEACE

Mr.Nice is offline   Reply With Quote
Old 25-09-05, 22:22   #183
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Adriana\"
vezi ca adresa de ai pus-o nu e buna,spune ca nu exista nici un post.
k sa vezi adresa aia tre sa fii MEMBRU MR
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 25-09-05, 23:33   #184
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"JKV\"
Scriu si eu sa nu zic ca n-am scris.

In primul rand multumesc mamei lu' Micutzu care a stat joi noapte sa faca peste 150 de sandwich-uri (care s-au asezat intre kilele de wiskey din noi) si pentru ca ne-a suportat mai bine de-o saptamana in fiecare seara cand s-a lucrat la film si la site. (saraca si acum mai suporta ca site-ul inca nu e gata). De Micutzu nu mai zic nimic saracu' ca a slabit cateva kile cat a alergat. La fel si RAZ'u si Cristina lui, la fel si YDT'u si Ana lui, la fel si Toba.

As vrea sa le multumesc in mod special celor din NSL-ro, incepand cu Florica si continuand cu a sa Anca si cu HAI'u, CRY'u (fratilor, sper c-a fost bun JB'ul si HAI'ule sper sa nu uiti ce-ai promis) si cu fetele lor si nu in ultimul rand cu fratele meu mai mare GSI'u.

Eu din pacate cand beau nu uit nimic (doar vorbesc si ma misc mai greu), asa ca daca am spus ceva, cuiva, sa stiti ca vorbeam serios......mai mult sau mai putin.

In rest...Constanta ca intotdeauna la inaltime, Craiova la fel.....Cum Santos a spus: One BIG ass family.

Santos FELICITARI pentru rabdarea si ambitia cu care ai lucrat la film. Iti meriti toate laudele (sa nu ti-o iei in cap).

Ah, si sa nu uit: Ii multumesc lui Sebi ca a venit si imi pare rau ca nu a putut sta si el cu noi la un JB....

Gata, a fost Revelionul, din nou la munca...

Micule, sa te tina Dumnezeu sanatos, ca tu ne-ai unit....
P.S.: Poate ma inveti si pe mine cum sa fiu Idolul Femeilor...
Frumoase cuvinte , ca intotdeauna !
NU mi-o iau in cap ..
astept sa vada cat mai multi ... membrii si nu numai .. la ce am lucrat NOI
atata timp ..
sa vedem daca s-a meritat ..
cert e ca dupa film .. eram .. in al 9-lea cer .... a fost superb ..
as da orice sa mai traiesc o data clipele alea ..
Nu facem petrecere MIDNIGHT RACERS cu ocazia implinirii unui an si o saptamana de la infiintzare ? ! :P plz ....
btw : lucrez la un big ass :P wallpaper .. cu petrecerea .. so ... datzi-mi material .. ca sa iasa cat mai sexy
va salut , au mai ramas 363 de zile pana la MIDNIGHT RACERS .. party .. ptr 2 ani .. de la infiintzare
__________________
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 25-09-05, 23:45   #185
CT-87-ADY

Stage 5
 
CT-87-ADY's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 2,687
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

A fost o petrece pe cinste!
N-am cuvinte...
Ora 00.00, lansarea filmului :P a fost momentul cel mai frumos... Din filmuletz cel mai mult mi`a placut knd iese la lumina ursuletzu, de sub \"cearceaf\" si da cerculetze... .

La Multi Ani MR!!!!!!!!
asteptam partea a2a sau mai bine nu vretzi sa facem la 1an jumate?
__________________
ChipTuning PROFESIONAL Via OBD pentru aproape orice autotursim 1998-2008. SuperCalitate. Super-Pret.
Diagnoza Computerizata AUDI/VW/Skoda/Seat.
!!!tester km!!!
CT-87-ADY is offline   Reply With Quote
Old 25-09-05, 23:47   #186
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

Hai sa ne gandim si mai departe putin

va surade ideeaa unui revelion MR ?? ... ia vedetzi putetzi rezolva ceva .. io unu cred k ar fii incendiar ... ar fii cel ami adevarat revelion posibil.. ?!?!?


ce zicetzi va ganditzi la propunerea mea ?!?!
__________________
Nu sunati , ies eu din cand in cand

Psycho is offline   Reply With Quote
Old 25-09-05, 23:52   #187
CZR

Stage 5
 
CZR's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 915
Default

respekt mr constanta
CZR is offline   Reply With Quote
Old 25-09-05, 23:53   #188
CT-87-ADY

Stage 5
 
CT-87-ADY's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 2,687
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Psycho\"
Hai sa ne gandim si mai departe putin

va surade ideeaa unui revelion MR ?? ... ia vedetzi putetzi rezolva ceva .. io unu cred k ar fii incendiar ... ar fii cel ami adevarat revelion posibil.. ?!?!?


ce zicetzi va ganditzi la propunerea mea ?!?!
Excelenta propunere!!!
Ce oras alegem? Tot Capitala?
CT-87-ADY is offline   Reply With Quote
Old 26-09-05, 12:11   #189
SLaniCeanu-MIDNIGHT_RACER

Stage 3
 
SLaniCeanu-MIDNIGHT_RACER's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 128
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Je SLC!

Sa incep cu inceputul Petrecerea a fost cea mai tare din viata mea deoarece am fost alaturi de toti tovarasi din toata tara!
Iar u RUSU nu o sa mai scapi niciodata tot te bombardez eu pe tine cu tort vad eu cu ce!)))
Pt ceilalti va urez sticle desfacute,femei futute si cauciucuri sparte la curse!
Va pupa SLCica pe toti ati fost minunati!



REEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSPEEEEEEEEEECCCCCCCCTTTTTT TT MR!
__________________
Vand GOLF3 1.9TDI Variant relatii 0721.46.26.09 Andy-------------------------------------------------------
Bem alcool nu racoritoare in beci la soare!
SLaniCeanu-MIDNIGHT_RACER is offline   Reply With Quote
Old 26-09-05, 12:37   #190
CeReS

Vicepresedinte CTA Anonymous MotorSport

Stage 5
 
CeReS's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 546
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Petrecerea a iesit exact asa cum ma asteptam. SUPER. nici nu avea cum sa iasa altfel atat timp cat am fost toti impreuna, a fost JB, fete frumoase si muzica.
Felicitari ptr tort, a fost foarte bun. Aveam atat de mult pe fata ca am mai si gustat din el cate putin.
Felicitari ptr filmulet. Prea tare. Cei din Constanta care il vor sa ma caute, ca-l am pe CD.
Si nu in ultimul rand vreau sa multumesc in numele tuturor celor din Constanta, baietilor din Bucuresti ptr primire si in primul rand lui JKV'u ca iar am stat pe capul lui 2 zile

PS. Ideea cu revelionul e buna. Si daca o sa fie la munte o sa fie si mai bine. Dar ptr asta trebuie cautat de pe acum.
CeReS is offline   Reply With Quote
Old 26-09-05, 12:56   #191
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

mmmmm k bine zici .... da tu iti dai seama ce o sa iasa ???



eu vreau cd
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 26-09-05, 13:03   #192
CZR

Stage 5
 
CZR's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 915
Default

si eu
CZR is offline   Reply With Quote
Old 26-09-05, 14:20   #193
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default

felicitari m.r.
super petrecere, exact cum ma asteptam de la voi si chiar mai mult de atat
10 x felicitari
aleks is offline   Reply With Quote
Old 26-09-05, 15:48   #194
PTC

Stage 4
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 248
Default

Ce pot spune inafara de a fosssttt BEEEETTTOOONNN SI MAM DISTRAT DE MINUNE felicit pe toata lumea care a fost acolo si au creat admosfera minunata din aceea seara nu ma apuc de enumerat ca nu asi vrea sa sar pe cineva asa ca se stiu si se stie MULTUMESC la toti baeti veseli ce au fost si pe primul rand multumesc pentru ca au venit si au fost prezente alaturi de mine in seara acea ANDY SI LUANA FARA ELE NU AR FI FOST SEARA LA FEL
__________________

BAD BOY........... Maff Racing Tuner Oficial A.C.S MIDNIGHT RACERS ROMANIA
PTC is offline   Reply With Quote
Old 26-09-05, 17:33   #195
Mr.Nice
Registered

Stage 5
 
Mr.Nice's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 556
Default

Am revenit....


Din cate imi amintesc din petrecere sunt urmatoarele :

Cei mai mari P.I.M.P.i : VLAD DRACUL (SA-L IA), SEVER ( P STAR ), TOBA ( GIGOLO CARPATIN ).Mi-l mai amintesc pe Florica kre l-am stresat de saracu nu stiu cum s-a abtinut sa nu ma raneasca...
Constanta nu am cum sa o uit ( KAAAAAAAA DOOOOOOOO ), sunteti tari bai vagabonzilor... Piticu din Craiova kre incerca sa o combine pe una...
Speeder, Bishop, Synkro ( O IUDA DE OM ASTA, N-A BAUT CU NOI), Sant0s (cel mai viteaz la bautura)... Micutzu, pe asta n-ai cum sa nu ti-l amintesti (SA NE TRAIESTI SEFICULEEEE SI LA MAI MARE, SPER K TI-A PLACUT CUM A IESIT TORTU)
Petrecrea a fost extraordinara, nu ma steptam sa iasa chiar atat de marfa, aiesit preaaa tareeeee!!!
Bogdy ( RUSU ), kre l-am albit de atatea pupaturi...
Mai stiu k am alunecat intr-un stil barbar si m-am lipit de podea...
Cam asta imi amintesc de la petrecre...



CEL MAI MARE SI MAI TARE YURESH DIN ISTORIA YURESHURILOR!!!




Pe ea nu am cum sa o uit... Miss u baby!!!


PEACE

Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	02-07-04_0000_289.jpg
Views:	59
Size:	32.8 KB
ID:	43484  
Mr.Nice is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -