Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Midnight Racers

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 26-06-05, 17:04   #16
D_M_X

Stage 5
 
D_M_X's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,485
Member of:
[VW]
Default

Chiar asa andu care e acel membru?
D_M_X is offline  
Old 26-06-05, 19:31   #17
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

Micutzu .. Florian .. e ... nush n`am cuvinte ... e o super veste .. .e bestial ..... io unu ma bucur nespus de mult si constantza .. mr constantza si probabil si nsl constantza este alaturi de voi .. sunt super fericit de aceasta veste .. ptr k am vazut de cate ori am fost la bucureshti am vazut ce fel de oameni sunt in NSL bucureshti in frunte cu Florica .. si ce oameni sunt in Frunte cu Micutzu si ar fii pacat k sa fie raca .. unde`s multzi puterea creshte ... inca odata bravo ..si sper k si in provincie va fii la fel k la voi ...

mr constantza e alaturi de voi ... si inca odata .. Multzumim pentru vestea ce ati dat`o ...



si crd k in cosntantza e vb de andrei .. zic eu .. andu nu`i asa ?!



cu respekt ... pentru Florica si Micutzu ...



COnstantza
__________________
Nu sunati , ies eu din cand in cand

Psycho is offline  
Old 26-06-05, 22:53   #18
DVDValy

Presedinte R volution

Stage 5
 
DVDValy's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 2,305
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[R volution]
[Honda]
[RENAULT]
Default

numai bine si sper sa ne aduca noi evenimente in bucuresti cat mai curand
DVDValy is offline  
Old 27-06-05, 00:56   #19
x-28-TRA
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
x-28-TRA's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 966
Member of:
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default

DA E VB DE ANDREI care nu mai stie lumea pe strada si e foarte sfidator fatza de noi (nsl)

in rest nu uitatzi de ziua de simbata 02.05.2005
__________________
x-28-TRA is offline  
Old 27-06-05, 07:47   #20
SV-05-YBG
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
SV-05-YBG's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,961
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
[Toyota]
Default

Felicitari. O veste foarte buna si asa cum spuneau si ceilalti, pana la urma toti avem un interes comun. Sa mearga treaba cat mai bine.
SV-05-YBG is offline  
Old 27-06-05, 08:23   #21
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default

E luni dimineata si parca nu vad bine. Ma bucur pt aceasta intelegere si cred ca este un lucru bun pt ambele cluburi.Sper sa ramana asa.

Despre MR Constanta si X-Team. Dc vrea Andu sa continuie acest \"razboi\".....este problema lui. Personal sper intr-o conciliere si pe plan local, iar dc nu, noi vom ramane oricum o grupare unita si care isi va sustine membrii.
__________________
ERY is offline  
Old 27-06-05, 17:56   #22
SLaniCeanu-MIDNIGHT_RACER

Stage 3
 
SLaniCeanu-MIDNIGHT_RACER's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 128
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default impacare?

o veste destul de buna dar in COnstanta nu stiu cat o fie asa cum a spus Micutzu din cauza invidilor si certurilor dintre membri MR si NSL!eu astept sa inceteze toate porcariile astea si sa fim rivali doar pe strada si la concursuri restu prietenie si voie buna!sa vedem dc o sa se poata asa ceva!
__________________
Vand GOLF3 1.9TDI Variant relatii 0721.46.26.09 Andy-------------------------------------------------------
Bem alcool nu racoritoare in beci la soare!
SLaniCeanu-MIDNIGHT_RACER is offline  
Old 27-06-05, 23:17   #23
blonda

Stage 4
 
blonda's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 170
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

BRAVO ! FELICITARI! ASTA DA VESTE BUNA
blonda is offline  
Old 27-06-05, 23:54   #24
zguby

Stage 4
 
zguby's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 236
Default

Bun asha, chiar e bine ca au incetat toate chestiile astea....
zguby is offline  
Old 29-06-05, 00:03   #25
X-Ray-Eyes
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
X-Ray-Eyes's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[BMW]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"x-28-TRA\"
DA E VB DE ANDREI care nu mai stie lumea pe strada si e foarte sfidator fatza de noi (nsl)

in rest nu uitatzi de ziua de simbata 02.05.2005
Eu nu mai stiu lumea pe strada ? Probabil ca e tocmai invers si ai gresit persoana ... eu nu stau sa te claxonez pe tine sau pe RDV sau DTA de aiurea de fiecare data cand plec de la Sala ... si sa aud vorbe de \" bine \" , OKA ?
Cu Regele , cu qp mea , cu MAFIA ... care e problema pana la urma ? Ce te roade pe tine cel mai mult si mai mult ? Ca mi-am facut \" fieru\" sa arate bine sau ce ? Care e shparla ? Cine e sfidator si sta tolanit la volan de parca conduce nu stiu ce Viper ? EU ??? Nu prea cred Andule ... am sa iti fac o poza intr-o zi tie si lu' RDV sa te vezi cum stai la volan si nu te uiti stanga-dreapta ! Ca ( virgula ) cu MDN si cativa din \" zona \" am ce sa discut, stau de vorba ... pe Gaby RUD cand il vad la Sala il claxonez ... cu toate ca am avut si cu el divergente ... dar unii stiu sa treaca peste ... tu si ince 2-3 nu prea inteleg termenul asta ... poate ar fi mai bine sa cobori de pe piedestalul pe care te-ai suit si sa te mai uiti in jur ... si nu numai tu ... mai ai un prieten .. ala cu \" sutele de mii de cai \" putere ...
Sincer , eu nu am nevoie sa ma saluti tu pe mine ... nici nu imi doresc lucrul asta ... de ce? Pentru tot ceea ce se vorbeste despre mine si unii PRIETENI cu care o \"ard\" prin oras ! Pentru ca nu eu sunt cel ce iti zambeste in fata si te lucreaza pe la spate ... nu eu sunt ala care a inceput rāca asta ... ci tu ... nu eu dau cu papagalul la gabori ca asha si pe dincolo , ca ala are si celalalt e asa si pe dincolo ... ci \" altii\" ... intelegi ? Cu manevrele care cateodata nu prea ies ( WRC vs GNT ) ... ca sa nu imi mai aduc aminte lucruri mult prea vechi si ingropate !
Un singur sfat pot sa iti dau ... sau poate nu e sfat ... e indemn pe care daca vrei sa il asculti bine , daca nu iarasi bine : Wake UP and LOOK AROUND !!!
__________________
2.0 @ Opel Astra F
3.0 @@ BMW E92 335i
https://www.youtube.com/user/Andrei77WRC
X-Ray-Eyes is offline  
Old 29-06-05, 08:06   #26
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"x-28-TRA\"
DA E VB DE ANDREI care nu mai stie lumea pe strada si e foarte sfidator fatza de noi (nsl)

in rest nu uitatzi de ziua de simbata 02.05.2005
Sa inteleg k la CT asa zisul \"razboi\" continua pt ca nu te saluta pe tine Andrei ? Pai nici pe mine nu ma saluta o gramada de lume. Dar eu m-am gandit ca in anumite cazuri poate nu merit ! Din mai multe motive - cel mai simplu - nu avem nici o treaba. Daca tu chiar vrei sa-mi spui ca in CT NSL - MR nu se inteleg pt ca nu esti tu salutat de Andrei ... pai atunci bine face ! Decat sa postezi \"razboiae\" pe forum .. mai bine te intalneai cu Andrei intre 4 ochi si bateati palma. Mai simplu nu ? Mai elegant zic eu ....
__________________

RENAULT Clio RS 197

SMART ROADSTER

AUDI A3 SPORTBACK
Lucian is offline  
Old 29-06-05, 15:20   #27
zguby

Stage 4
 
zguby's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 236
Default

Ce oameni ! Ce carcater.....
zguby is offline  
Old 30-06-05, 08:01   #28
B12ZMD

Stage 5
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 797
Default

pai atunci Luciane, hai sa te cunosc si eu, ca sa ne salutam, ce zici ?




B12ZMD is offline  
Old 30-06-05, 08:02   #29
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"B12ZMD\"
pai atunci Luciane, hai sa te cunosc si eu, ca sa ne salutam, ce zici ?




Hummm ... nu te-am salutat ? Probabil inca nu te cunosc asa bine si ...nu te recunosc. Imi cer scuze ... nu a fost cu intentie ...
Lucian is offline  
Old 30-06-05, 08:05   #30
B12ZMD

Stage 5
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 797
Default

nici o problema...am zis-o oarecum \"la misto\" - referitor la discutiile de mai sus, care cred ca nu isi au rostul (eu sunt de parere ca putina diplomatie nu strica - vedeti cum rezolvati)...

... oricum trebuie sa ne cunoastem..
__________________
tractor u650 cu tempomat
B12ZMD is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -