Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Midnight Racers

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 02-07-05, 11:29   #31
A_D_U

Stage 1
 
A_D_U's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 23
Default

MIe mi se pare o aberatie sa claxonexi pe fiecare membru X-Team sau MR de fiecare data cand il vezi, e de ajuns cand te intalnesti undeva (de exemplu la SS) sa saluti. Nici eu nu ii salut pe toti membri MR, dar asta nu inseamna ca suntem in razboi.
Sfat pentru Andrei si Andu: mergeti la o bere (fara alcool zice legea ) si bateti palma.
A_D_U is offline  
Old 02-07-05, 13:03   #32
zguby

Stage 4
 
zguby's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 236
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"A_D_U\"
MIe mi se pare o aberatie sa claxonexi pe fiecare membru X-Team sau MR de fiecare data cand il vezi, e de ajuns cand te intalnesti undeva (de exemplu la SS) sa saluti. Nici eu nu ii salut pe toti membri MR, dar asta nu inseamna ca suntem in razboi.
Sfat pentru Andrei si Andu: mergeti la o bere (fara alcool zice legea ) si bateti palma.
Bine mah A D U , cu toate ca amndoi suntem la MR nu o sa te mai bag in seama, nu te mai salut nu nimik, poate asha bem si noi o bere impreuna ))))))))))))))))))
__________________
PASC CAI PUTERE PE UN CAMP MAGNETIC
Seat Toledo 105 CP 1.6 sixteen valve cu clima MUSONICA ))
zguby is offline  
Old 03-07-05, 09:39   #33
A_D_U

Stage 1
 
A_D_U's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 23
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"zguby\"
Quote:
Originally Posted by \"A_D_U\"
MIe mi se pare o aberatie sa claxonexi pe fiecare membru X-Team sau MR de fiecare data cand il vezi, e de ajuns cand te intalnesti undeva (de exemplu la SS) sa saluti. Nici eu nu ii salut pe toti membri MR, dar asta nu inseamna ca suntem in razboi.
Sfat pentru Andrei si Andu: mergeti la o bere (fara alcool zice legea ) si bateti palma.
Bine mah A D U , cu toate ca amndoi suntem la MR nu o sa te mai bag in seama, nu te mai salut nu nimik, poate asha bem si noi o bere impreuna ))))))))))))))))))
Nu ai inteles mah nimik. Am zis ca nu intotdeauna poti sa claxonexi pe toti. Si tu ai trecut de atatea ori pe langa mine si nu m-ai vazut, si eu la fel. Dar nu cred ca asta e motiv de suparare. Cat despre bere ... tu bei bere sau doar ai auzit de bere si vrei sa incerci ) Glumesc. Cand iei salariul te astept cu berea.
A_D_U is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -