Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Midnight Racers

Reply
 
Thread Tools
Old 30-04-06, 16:52   #16
Manniax_YVY

Stage 4
 
Manniax_YVY's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 201
Default Re: Cum se simte ONO ?!?!?!

Citat: Adina...28.04 ora 19.46
"Acum am aflat ca e in afara oricarui pericol. Functioneaza singur, dar o sa il mai tina un timp artificial. Acum e oricum, sedat si e in zona in care nu se permite accesul. Am sa va mai tin la curent. Multumesc frumos pentru incurajari. Nu aveti idee cat conteaza. "

Citat: Adina 28.04 ora 20.32
"Este inconstient, si sedat, e drept, insa in timpul operatiei, la un moment dat a avut pulsul 0, drept care i s-au oprit din functiune organele interne. Acum este stabil, insa intubat si artificial, doctorii asteapta sa se trezeasca, insa nimeni nu stie cand. Peste cateva ore, zile... La tomografie a iesit k e ok. Contrar faptului k a avut piciorul drept intors si mana dreapta, nu sunt fracturi si totul a fost pus la loc. Peretele abdominal superior care era fisurat a fost cusut si acolo a fost problema pentru ca a pierdut sange mult. I-au scos splina. Am auzit o mie de pareri si 10000000 de informatii. Tot ce va spun acum insa, este direct de la sursa, d la oamenii avizati. Mai departe, nu mai am cuvinte sa descriu ce simt "
__________________
Manniax_YVY is offline   Reply With Quote
Old 30-04-06, 17:17   #17
blowwind
Observator 4tuning

Stage 5
 
blowwind's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,034
Member of:
[Observator 4tuning]
[VW]
[Honda]
[Street Zone]
Default Re: Cum se simte ONO ?!?!?!

Quote:
Originally Posted by Manniax_YVY
Citat: Adina...28.04 ora 19.46
"Acum am aflat ca e in afara oricarui pericol. Functioneaza singur, dar o sa il mai tina un timp artificial. Acum e oricum, sedat si e in zona in care nu se permite accesul. Am sa va mai tin la curent. Multumesc frumos pentru incurajari. Nu aveti idee cat conteaza. "

Citat: Adina 28.04 ora 20.32
"Este inconstient, si sedat, e drept, insa in timpul operatiei, la un moment dat a avut pulsul 0, drept care i s-au oprit din functiune organele interne. Acum este stabil, insa intubat si artificial, doctorii asteapta sa se trezeasca, insa nimeni nu stie cand. Peste cateva ore, zile... La tomografie a iesit k e ok. Contrar faptului k a avut piciorul drept intors si mana dreapta, nu sunt fracturi si totul a fost pus la loc. Peretele abdominal superior care era fisurat a fost cusut si acolo a fost problema pentru ca a pierdut sange mult. I-au scos splina. Am auzit o mie de pareri si 10000000 de informatii. Tot ce va spun acum insa, este direct de la sursa, d la oamenii avizati. Mai departe, nu mai am cuvinte sa descriu ce simt "

NENEA....AZI SUNTEM IN 30
blowwind is offline   Reply With Quote
Old 30-04-06, 19:21   #18
Manniax_YVY

Stage 4
 
Manniax_YVY's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 201
Default Re: Cum se simte ONO ?!?!?!

Quote:
Originally Posted by blowwind
NENEA....AZI SUNTEM IN 30
stiu nenea dara astea erau ultimile informatii legate de starea lui si vroia sa stie psycho despre el.....daca stai si cauti pe toate forumurile unde s-a scris despre accident nu ai sa mai gasesti nimic decat urari de insanatosire ceea ce-i dorim si noi
Manniax_YVY is offline   Reply With Quote
Old 30-04-06, 21:50   #19
blowwind
Observator 4tuning

Stage 5
 
blowwind's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,034
Member of:
[Observator 4tuning]
[VW]
[Honda]
[Street Zone]
Default Re: Cum se simte ONO ?!?!?!

Quote:
Originally Posted by Manniax_YVY
stiu nenea dara astea erau ultimile informatii legate de starea lui si vroia sa stie psycho despre el.....daca stai si cauti pe toate forumurile unde s-a scris despre accident nu ai sa mai gasesti nimic decat urari de insanatosire ceea ce-i dorim si noi
esti SIGUR ?
citeste topicul asta ... https://forum.4tuning.ro/showthread.p...065#post396065
blowwind is offline   Reply With Quote
Old 03-05-06, 09:55   #20
Alex_Evo_VIII

Stage 2
 
Alex_Evo_VIII's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 81
Default Re: Cum se simte ONO ?!?!?!

God bless U ONO, fratilor va rog sa ne mai tzinetzi la curent daca mai aflati ceva de starea lui de sanatate. Nu il shtiu personal dar am auzit ca e un OM BUN, abia ashtept sa te cunosc la o liniuta, am auzit ca eshti tare! Insanatoshire grabnica!
Ps: Scuzatzi-ma daca postez de 2 ori acelashi lucru deoarece postez de pe tel shi da erori.
__________________

Mashinutza mea o putetzi vedea aici http://www.cardomain.com/ride/2243920
Hai ne dam! ....... Hai te rog eu frumos! ......Foarte frumos!!
Alex_Evo_VIII is offline   Reply With Quote
Old 02-08-06, 14:55   #21
Achim
Dream Squad Member

Stage 5
 
Achim's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 4,338
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Dream Squad]
[Honda]
Default Re: Cum se simte ONO ?!?!?!

Ono este din nou pe strazi... mai are nevoie de ceva refacere da' asta se intampla cu trecerea timpului... si se pare ca are si noi planuri pt "forja"
Achim is offline   Reply With Quote
Old 05-09-06, 22:58   #22
ono41

Stage 5
 
ono41's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,008
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Cum se simte ONO ?!?!?!

Bai nebunilor, acum am dat peste topicul asta si cu toate k sa intamplat acel accident de f mult timp credeti-ma k sunt placut impresionat de cuvintele frumoase pe care le-ati scris in timp ce eu eram in spital.

Va multumesc din suflet pt aceste cuvinte si va doresc multa sanatate si tot ce va doriti.....(Adica masini bengoase si tot ce vrea muschii vostri)
__________________
www.ono41.ro (NOU)
ono41 is offline   Reply With Quote
Old 07-09-06, 04:30   #23
Achim
Dream Squad Member

Stage 5
 
Achim's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 4,338
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Dream Squad]
[Honda]
Default Re: Cum se simte ONO ?!?!?!

in sfarsit un post "bun"! welcome back nenea!
Achim is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2026 4Tuning -