Citat: Adina...28.04 ora 19.46
"Acum am aflat ca e in afara oricarui pericol. Functioneaza singur, dar o sa il mai tina un timp artificial. Acum e oricum, sedat si e in zona in care nu se permite accesul. Am sa va mai tin la curent. Multumesc frumos pentru incurajari. Nu aveti idee cat conteaza. "
Citat: Adina 28.04 ora 20.32
"Este inconstient, si sedat, e drept, insa in timpul operatiei, la un moment dat a avut pulsul 0, drept care i s-au oprit din functiune organele interne. Acum este stabil, insa intubat si artificial, doctorii asteapta sa se trezeasca, insa nimeni nu stie cand. Peste cateva ore, zile... La tomografie a iesit k e ok. Contrar faptului k a avut piciorul drept intors si mana dreapta, nu sunt fracturi si totul a fost pus la loc. Peretele abdominal superior care era fisurat a fost cusut si acolo a fost problema pentru ca a pierdut sange mult. I-au scos splina. Am auzit o mie de pareri si 10000000 de informatii. Tot ce va spun acum insa, este direct de la sursa, d la oamenii avizati. Mai departe, nu mai am cuvinte sa descriu ce simt "