Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Midnight Racers (https://forum.4tuning.ro/56-midnight-racers.html)
-   -   Cum se simte ONO ?!?!?! (https://forum.4tuning.ro/56-midnight-racers/16559-simte-ono.html)

Psycho 28-04-06 02:28

Cum se simte ONO ?!?!?!
 
scuze de topic .. k e unu nou ... dar ...


intrebarea care e pe buzele tuturor .. cum se simte onoriu ?!?!!?


ne tineti si pe noi la curent cu situatzia lui ?!?!

SpeedeR 28-04-06 08:58

Re: Cum se simte ONO ?!?!?!
 
Insanatosire grabnica ,sa revina cat mai repede pe strada si multa **** tuturor prostilor care nu sunt obisnuiti cu notiunea de motoare pe strada :( :( :(

mare pakat pt k sa intamplat asa ceva, dar stiu k va trece peste...

Al3xius 28-04-06 09:25

Re: Cum se simte ONO ?!?!?!
 
trebuie sa treaca ! mai are multe de spus pe pista si nu numai !


Multa sanatate Ono !!

Psycho 28-04-06 09:55

Re: Cum se simte ONO ?!?!?!
 
mersii ....

speram sa se faca bine repede .... si Doamne Ajuta

tot nu cred k e adevarat si k e o gluma serios

orlando 28-04-06 10:35

Re: Cum se simte ONO ?!?!?!
 
Dumnezeu sa ne auda si sa il protejeze,sa il ajute sa treaca peste acest accident pentru ca Ono este un baiat de nota 20 si merita tot respectul nostru,celor care mergem la curse pentru ca fara el nu vedeam astfel de masini la start....
Nu pot spune decat ca acum vb cu lacrimi in ochi si ma gandesc la el si imi doresc sa isi revina!

BlueEyes 28-04-06 11:00

Re: Cum se simte ONO ?!?!?!
 
nu il cunosc personal dar asa cum a auzit toata lumea de el iar cei care il cunosc spun numai de bine ii doresc insanatosire grabnica .....eu una ma voi ruga si ptr el cand imi voi face rugaciunea !! are nevoie de rugaciunile tuturor oamneni buni! haideti sa-i dam o mana de ajutor macar asa! .................
ink sunt marcata ...

Bmwaldo 28-04-06 12:05

Re: Cum se simte ONO ?!?!?!
 
Insanatosire grabnica ONO ....sa t faci bine ..sa treci peste acest accident...fi un luptator...si un om puternic... vad pozele de la locul accidentului ..si sunt inspaimantat de ce a putut sa se intample... Ono ..fi omul acela de care toata lumea are nevoie ... omul acela puternic ...care se lupta pana la capat...pt viata..si pt fericire... sanatatea ta este mai presus de fiare si motoare...tu tre sa fii sanatos...fiare si motoare vei gasii ...dar carnea..nu se mai face la loc... haidetzi fratilor...lasatzi marea,distractia ..si haidetzi sa mergem la spital .. la ONO... el este mai important dekt o bucurie temporara... stie cineva unde este internat ?

Mustang 28-04-06 12:06

Re: Cum se simte ONO ?!?!?!
 
am ramas PAF cand am vazut motocicleta facuta praf...

nu il cunosc PERSONAL pe ONO...dar nu este important acest lucru. cel mai important este sa il vedem inapoi pe propriile picioare !

sper sa isi revina cat mai curand...

ANDY_62SLC 28-04-06 13:08

Re: Cum se simte ONO ?!?!?!
 
Sunt si eu alaturi de el dumnezeu sa stea cu el sa il pazeasca si sa-l faca bine noi toti suntem langa el!Doamne ajuta sa se faca bine cat mai repede posibil!

GolfuletzS 28-04-06 13:15

Re: Cum se simte ONO ?!?!?!
 
dumnezeu e bun cu cei buni !

si o sa`i dea puterea sa mearga mai departe... sa se ridice..... si sa o ia de unde a ramas ! speram sa te vedem pe strazi cat de curand ..... nu uitati pe langa ca Dumneze e sus si vede si e bun !!!.... mai e si Racer ! :) asa.... ca... ono ...... sa te vedem....... in picioare........

toata energia pozitiva... acumulata.... dl toti..care se gandesc la tine sa vina la tine.... !!!


bafta 1

DVDValy 28-04-06 13:52

Re: Cum se simte ONO ?!?!?!
 
speram sa se faca bine .... Doamne Ajuta :(

polifem 28-04-06 14:24

Re: Cum se simte ONO ?!?!?!
 
Insanatosire grabnica ... nu stiu exact ce s-a intamplat dar sper ca va fi ok!!!

Multa sanatate ono!

trankan 28-04-06 16:57

Re: Cum se simte ONO ?!?!?!
 
https://forum.4tuning.ro/571-discutii-generale-moto/16554-accident-ono-stie.html mai multe detalii despre incident

Alex_gby 29-04-06 11:59

Re: Cum se simte ONO ?!?!?!
 
offtopic: cea mai zarva saptamana posibila...ieri pe la mine pe la bloc a fost un accident, tot cu motor si masina :sad:
Asta e viata...o mare...



INSANATOSIRE GRABNICA!

WTT79 29-04-06 17:46

Re: Cum se simte ONO ?!?!?!
 
acum am venit de la el ... doarme mai tot timpul ... ii fac niste injectii cu nush ce sa nu simta durerea si dormicum ... cam in 3-4 zile s-ar putea sa-l bage in salon


All times are GMT +2. The time now is 12:45.

- Copyright 2024 4Tuning