Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Midnight Racers

Reply
 
Thread Tools
Old 06-03-06, 10:48   #31
micutzu_mrc

Presedinte MR

Stage 5
 
micutzu_mrc's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 840
Member of:
[Moderators]
[Midnight Racers]
Default Re: NUMA I SUNTEM O GRUPARE.....A.C.S MIDNIGHT RACERS ROMANIA

Quote:
Originally Posted by CT-81-ERY
Micutzule.....acum o luna jumate a fost ca intr-o campanie electorala. Multe promisiuni, ambitii multe ... rezultate..... pana acum zero.

Ca raspuns la intrebarea ta..... si actele au avut rolul lor, dar cred ca printr-o discutie amiabila lucrurile se puteau indrepta. Acest lucru nu s-a intamplat pentru ca probabil au fost persoane care nu si-au dorit acest lucru..... Oricum ...mai in gluma, mai in serios....a fost un proces si tu ai fost judecat in lipsa....cam asta a fost.
Vreau sa aud si raspunsul lui D_M_X ...........
micutzu_mrc is offline   Reply With Quote
Old 06-03-06, 23:43   #32
D_M_X

Stage 5
 
D_M_X's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,485
Member of:
[VW]
Default Re: NUMA I SUNTEM O GRUPARE.....A.C.S MIDNIGHT RACERS ROMANIA

Exact ce a spus si ery(mi-ai luat vrb din gura ) si daca ai placerea sa vrb am sa fac tot posibilu sa vin pe 1-2 la bucuresti si sa stam de vrb...asta daca vrei si u .....nu vreau sa vrb pe forum au in alta parte ca nu e genul meu ..... Si o chestie care am auzit-o de curand (si sincer care pe mine m-a bucurat) este faptul ca ai recunoscut ca ai gresit si u (acum nu stiu cat de adevarata este dar...eu am spus ce am auzit).....si am gresit si noi si in primul rand eu am gresit ptr ca nu am vrb cu tine.....si sper ca tii minte ca in vara cand au fost prb am luat legatura cu tine... si in final problemele s-au rezolvat.
Respect ptr ce ai facut micule si sincer imi pare rau ca s-a ajuns aici...dar cine stie lumea e mare si s-au vazut multe.Bafta multa in continuare si la cat mai multi membrii
D_M_X is offline   Reply With Quote
Old 07-03-06, 02:06   #33
micutzu_mrc

Presedinte MR

Stage 5
 
micutzu_mrc's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 840
Member of:
[Moderators]
[Midnight Racers]
Default Re: NUMA I SUNTEM O GRUPARE.....A.C.S MIDNIGHT RACERS ROMANIA

Quote:
Originally Posted by D_M_X
Exact ce a spus si ery(mi-ai luat vrb din gura ) si daca ai placerea sa vrb am sa fac tot posibilu sa vin pe 1-2 la bucuresti si sa stam de vrb...asta daca vrei si u .....nu vreau sa vrb pe forum au in alta parte ca nu e genul meu ..... Si o chestie care am auzit-o de curand (si sincer care pe mine m-a bucurat) este faptul ca ai recunoscut ca ai gresit si u (acum nu stiu cat de adevarata este dar...eu am spus ce am auzit).....si am gresit si noi si in primul rand eu am gresit ptr ca nu am vrb cu tine.....si sper ca tii minte ca in vara cand au fost prb am luat legatura cu tine... si in final problemele s-au rezolvat.
Respect ptr ce ai facut micule si sincer imi pare rau ca s-a ajuns aici...dar cine stie lumea e mare si s-au vazut multe.Bafta multa in continuare si la cat mai multi membrii

Aoleuuuu ma D_M_X dar eu am recunoscut de la inceput ca am gresit si eu si am spus asta unor persoane de langa voi, dar ca nu au ajuns la voi imi pare rau nespus de rau ...........eu am cerut in repetate randuri sa stam de vb fata in fata dar cineva mia spus ca nu are importanta ca ne asculata pe rand si trage concluzii si va lua o decizie(care era deja luata)eu stiu ca ,,INTERESUL POARTA FESUL ,,dar ma i este o vb ,,FUTE O,FUTE O DAR MA I UITATE SI IN OCHII EI,,si cine crezi ca a fost ala fututu???????

P.s.Te astept sa stam de vb la Bucuresti cu mare placere si nu numa i pe tine ci pe toti , vreau sa fim prietenii deoarece am construit ceva frumos inpreuna ..........PACAT!!!

CU RESPEKT MIKUTZU!!!
__________________


ESTE GATA.... WWW.MIDNIGHTRACERS.RO

Last edited by micutzu_mrc; 07-03-06 at 02:32.
micutzu_mrc is offline   Reply With Quote
Old 07-03-06, 09:13   #34
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Thumbs up Re: NUMA I SUNTEM O GRUPARE.....A.C.S MIDNIGHT RACERS ROMANIA

Quote:
Originally Posted by micutzu_mrc
P.s.Te astept sa stam de vb la Bucuresti cu mare placere si nu numa i pe tine ci pe toti , vreau sa fim prietenii deoarece am construit ceva frumos inpreuna ..........PACAT!!!

CU RESPEKT MIKUTZU!!!

Asta se intelege de la sine Mikutzule .. ne vedem acolo
ERY is offline   Reply With Quote
Old 08-03-06, 03:46   #35
D_M_X

Stage 5
 
D_M_X's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,485
Member of:
[VW]
Default Re: NUMA I SUNTEM O GRUPARE.....A.C.S MIDNIGHT RACERS ROMANIA

Cu respect micutule si intradevar ...pacat ca am reusit ceva frumos la Constanta.
Ne vedem de 1-2 la buc.
D_M_X is offline   Reply With Quote
Old 19-03-06, 23:22   #36
ANDY_62SLC

Stage 4
 
ANDY_62SLC's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 253
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: NUMA I SUNTEM O GRUPARE.....A.C.S MIDNIGHT RACERS ROMANIA

Micutule poate vei vb si cu mine la bucale in caz ca ai boala acum pe mine ca nu am vb cu tine!RESPECT fata de tine oricum va fii Andy_SLC respect!
__________________
---------stage2 golf diesel power TDI !---------:
ANDY_62SLC alias SLaniCeanu
ANDY_62SLC is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -