MA INTERESEAZA SA FACEM SAITUL SI AS VREA SA REZERV NUMELE DE MIDNIGHT RACERS PT. CA ACELA VECHI WWW.MIDNIGHT.ROESTE PE NUMELE UNEI PERSOANE CARE NU POATE FACE TRANSFERUL MOMENTAN DIN ANUMITE MOTIVE..........IDEEA ESTE CA VREAU SA FIU SFATUIT CUM SA REZERV NUMELE,DE UNDE,SI CINE ARE CUNOSTINTE PT A FACE SAITUL MIDNIGHT RACERS!?...........MULTUMESC ANTICIPAT!
Astazi am rezervat eu domeniul ( www.midnightracers.ro ) si urmeaza sa primesc factura in maxim 7 zile si gata am rezolvat cu domeniul.
Urmeaza sa gasim om/oameni care sa se priceapa la realizat site uri si sa fie dispusi sa ne ajute pt a crea un site de prezentare al clubului cat mai marfa !!! Cei dispusi sa ajute sa vb cu MIKUTZU !
eu ma ofer sa va fac site-ul...in html in flash....in ce vretzi cu forum incorporat...cu galerie de poze care merge updatata de catre cineva...dar astea trebuiesc discutate...o oferta pe PM eu zic ca ar fii bine...ashtept...
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [Dream Squad] [4Rally]
web site
Salut !
Io ma bag sa ajut cum pot, ma descurc cat de cat in domeniu si mai am si idei ....... !
Singura problema e timpul ! Contactati-ma oricand !
Sa avem bafta ! ! ! ! Va pup !