de vinzare sistem ground zero format din doua twettere,doi basi si doua filtre foarte putin folosit!se ofera proba!pretul este de 400 de lei negociabil in limita bunului simt 0747.25.01.80 sau id de mess [email protected]
este bazar,ofer dupa posibilitati.din moment ce iti dau bani,mult sau putin consider ca nu are de ce sa imi fie rusine.poate ajungem la un numitor comun.no ofence.
Member of: [VW] [DACIA] [RENAULT] [Competitor CNCA]
Re: GROUND ZERO GZHC-16X
Quote:
Originally Posted by potasium
este bazar,ofer dupa posibilitati.din moment ce iti dau bani,mult sau putin consider ca nu are de ce sa imi fie rusine.poate ajungem la un numitor comun.no ofence.