Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar CAR AUDIO > DVD / TV Auto / Navigatii

DVD / TV Auto / Navigatii DVD, TV Auto, DVD Auto Player, TV Masina, LCD, Tv Tuner, TFT, Monitoare, Multimedia, ICE, Parasolar, Monitor Plafon , Navigatii, audio

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 17-02-09, 10:57   #46
vastoc

Stage 3
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 88
Default Re: Vand DVD-Navi Pioneer AVIC-X1

Parerea care ti-ai format-o tu e greu sa ti-o schimbe cineva, de aceea nici nu incerc. Atat ti-am zis ca daca ma sunai cand ai intampinat probleme cu ea acum nu erai suparat. Nici acum nu vad ce are asa grav de vrei sa o schimbi.
vastoc is offline  
Old 17-02-09, 21:31   #47
Grasu-bff

Stage 4
 
Grasu-bff's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 272
Default Re: Vand DVD-Navi Pioneer AVIC-X1

daca tu stii ce are si zici k nu e asa grav hai k ti-l trimit inapoi sa imi returnezi banii
Grasu-bff is offline  
Old 18-02-09, 09:36   #48
vastoc

Stage 3
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 88
Default Re: Vand DVD-Navi Pioneer AVIC-X1

Deci daca ma iei asa atunci inchid aceasta discutie, topic si gata. Nu sunt nici importator autorizat, nici magazin, nici crucea rosie sa fac acte de caritate. Mi-am oferit ajutorul in solutionarea problemei tale. trmite-ai aparatul la mine, faceam o constatare, vedeam ce piese sunt necesare si iti trimiteam un cost. Manopera nu se pune in discutie iar la piese nu te ardeam ca nu-s marlan. Nu a fost intentia mea sa-ti dau teapa sau ceva de genu asta.

Pt ca oricum m-am decis sa-mi montez cea de a doua navigatie pe masina mea, voi mai lasa acest topic deschis 2 zile in caz ca-ti vei dori totusi sa repari unitatea.
vastoc is offline  
Old 18-02-09, 11:13   #49
ELNA

Stage 4
 
ELNA's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 265
Default Re: Vand DVD-Navi Pioneer AVIC-X1

cat tupeu ai frate .... ii trimiti un dvd cu mufa de la folia mecanismului lipita cu scotch si cu clipsu rupt si acum vreii sa mai iei bani si pe reparatii )

stim ca nu esti importator sau magazin ca daca erai acum trebuia sa functioneze
ELNA is offline  
Old 18-02-09, 11:53   #50
vastoc

Stage 3
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 88
Default Re: Vand DVD-Navi Pioneer AVIC-X1

Da ce se astepta tata sa primeasca? Unul nou abia scos din cutie? Este second-hand, nu ia zis nimeni ca nu s-a umblat in el din contra.
Voi va cramponati din cauza unui conector? Asa l-am avut si eu lipit cu scotch si nu a avut nici o problema.
In tara asta toata lumea e depanator, toata lumea e electronist, romanul este atotstiutor nativ. Nu stiu la ce naiba se mai face liceul si facultate in tara asta daca tot cunoastem noi tot.

Aici am incheiat discutia le gat de acest aparat.


Multumesc 4tuning pt gazduirea topicului, se poate inchide!
vastoc is offline  
Old 18-02-09, 12:37   #51
Grasu-bff

Stage 4
 
Grasu-bff's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 272
Default Re: Vand DVD-Navi Pioneer AVIC-X1

Quote:
Originally Posted by vastoc View Post
Da ce se astepta tata sa primeasca? Unul nou abia scos din cutie? Este second-hand, nu ia zis nimeni ca nu s-a umblat in el din contra.
Voi va cramponati din cauza unui conector? Asa l-am avut si eu lipit cu scotch si nu a avut nici o problema.
In tara asta toata lumea e depanator, toata lumea e electronist, romanul este atotstiutor nativ. Nu stiu la ce naiba se mai face liceul si facultate in tara asta daca tot cunoastem noi tot.

Aici am incheiat discutia le gat de acest aparat.


Multumesc 4tuning pt gazduirea topicului, se poate inchide!


ma scoti din sarite ...sa-ti trag la mu.
Grasu-bff is offline  
Old 18-02-09, 13:18   #52
alex MG ZR 160

Stage 5
 
alex MG ZR 160's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,218
Default Re: Vand DVD-Navi Pioneer AVIC-X1

cine are probleme sa ma contacteze
alex MG ZR 160 is offline  
Closed Thread


- Copyright 2024 4Tuning -