Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar CAR AUDIO > DVD / TV Auto / Navigatii

DVD / TV Auto / Navigatii DVD, TV Auto, DVD Auto Player, TV Masina, LCD, Tv Tuner, TFT, Monitoare, Multimedia, ICE, Parasolar, Monitor Plafon , Navigatii, audio

Reply
 
Thread Tools
Old 19-02-11, 17:55   #1
Andraey

Stage 5
 
Andraey's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 317
Member of:
[PEUGEOT]
[Competitor CNCA]
Default Vand DVD AUTO 2DIN

Vand dvd auto 2 din impecabil

caracteristici:

-ecran 7" cu touchscreen

-intrare video

-intrare ipod

-intrare usb

-intrare aux

-TV

-fata detasabila

-iesire de subwoofer

-intrare camera marsariere

-putere 4x 45 w

-compatibil dvix/dvd/cd/mp4

-mai multe detalii pe http://www.xtrons.com/

Am toate cablurile la el(antena tv,cablu usb.cablu ipod,cablu aux) si cutia.Produsul este montat pe masina si fac proba la vanzare.

Pret : 850 lei

Accept si unele schimburi.In special jante auto pe 13 sau 14',mp3 ,parasolar cu dvd sau logitech z5500

Contact : Y!M andreirtr sau 0726768976





Andraey is offline   Reply With Quote
Old 21-02-11, 20:04   #2
Andraey

Stage 5
 
Andraey's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 317
Member of:
[PEUGEOT]
[Competitor CNCA]
Default Re: Vand DVD AUTO 2DIN

Urgent !! Dvd-ul se vinde la 750 lei, oferta valabila pana maine
Andraey is offline   Reply With Quote
Old 16-07-11, 11:36   #3
selberg

Stage 1
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 20
Default Re: Vand DVD AUTO 2DIN

salut.dai l schimb cu o arma de airsoft mauser warrior sr are bipod metalic si luneta metalica.ii noua.pretul ei de magazin ii undeva la 750 iar a mea o evaluez la 650 de ron si o diferenta din partea mea.ce zici?uite un link cu detalii despre arma. http://www.airsoft.ro/productdetails.php?idprodus=2967
selberg is offline   Reply With Quote
Old 18-11-11, 22:07   #4
PRAETORIAN1

Stage 2
 
PRAETORIAN1's Avatar
 
Join Date: Oct 2011
Posts: 55
Cool Re: Vand DVD AUTO 2DIN

SAL ACCEPTI UN SCHIMB CU UN DVD.......NUMAI CA 1DIN? E MOTORIZAT ARE 2 TELECOMENZI TOUCH SCREEN....DVX MPEG,DUAL ZONE ZOOM,INTRA SUBTITRAREA LA FILME....BLA BLA BLA ECRANUL SE AJUSTEAZA SUS-JOS...INAINTE INAPOI ....SI STANGA DREAPTA 1INTRARE VIDEO,1 INTRARE CAMERA 2IESIRI VIDEO.INTRARE SUNET AUX(PRIETENUL MEU,ARE UNUL IDENTIC ARE UN PLAYSTATION2 INSTALAT IN TORPEDO) L-AM LUAT PT LAGUNA MEA...DAR DIN PACATE NU POT DESCHIDE ECRANUL(NECIOPLITI NU AU STIUT SA FACA UN BORD MAI INTELIGENT )NU ARE IN SCHIMB USB DAR ARE SDCARD CITESTE UN SDCARD PINA IN 32GB-CONFORM CARTII TEHNICE
ESTE IN CUTIE,CARTI TEHNICE,DVD TEHNIC,CABLURI,,,,,ETC

DACA DORESTI............NE INTELEGEM INTR-UN FEL SA FIM AMANDOI MULTUMITI...
PRAETORIAN1 is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -